Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scheda po Kliczce
20-11-2014, 06:07 PM
Post: #11
RE: Scheda po Kliczce
W offtopie znalazłem taką wypowiedź:
(30-10-2014 09:01 AM)Calaf napisał(a):  Helenius jest w poważnym konflikcie z Sauerlandem, z tego co pamiętam jego ojciec na łamach prasy obwiniał promotora o brak profesjonalizmu i przyczynienie się do kontuzji Heleniusa (walczył z kontuzja ramienia), poza tym jakieś tam finansowe zaległości wyciągał z tytułu należności za leczenie (Sauerland twierdził, że po to bokser jest ubezpieczony żeby promotor mu za to nie płacił i Helenius dostał te kwoty od ubezpieczyciela). Wg Sauerlanda Helenius jest związany kontraktem (czas zaleczania kontuzji go wydłużał), z kolei Helenius i jego stary mowią że sobie mogą nim tyłek wytrzeć bo zostali w błąd wprowadzeni, umowa była po niemiecku. Na pewno trochę przesadzają, pamiętam coś w stylu takim że nawet promotorowi zarzucali że na obozach bandaże na rękach źle wiązano i teraz Helenius jest po urazach... Helenius podobno walczyć chce, ale nie może z powodów biznesowych, Sauerland twierdzi że dogadują się z Kliczką na 2015 r., to jest nie do ogarnięcia... Moim zdaniem nic już z Heleniusa nie będzie, szkoda bo z Władkiem był go obejrzał.
Jak uważacie będzie coś jeszcze z tego gościa? Chłop wygląda jak drwal, ale czytając gdzieniegdzie na forum Wasze wypowiedzi nie jesteście z niego zbytnio zadowoleni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 06:22 PM
Post: #12
RE: Scheda po Kliczce
Helenius był ciekawą postacią do walki z Chisorą, którą powinien przegrać. Gdyby nie kontuzja to myślę, że utrzymałby się w czołówce.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 06:55 PM
Post: #13
RE: Scheda po Kliczce
Gość miał niesamowite warunki fizyczne i zapowiadał się na czołowego pięściarza w HW. Kontuzje i inne poza ringowe problemy (Sauerland) spowodowały, że wypadł z obiegu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 12:10 PM
Post: #14
RE: Scheda po Kliczce
Sam Kliczko ceni trzech bokserów:Wildera, Joshuę oraz Josepha Parkera. Wymienienie tego ostatniego mnie bardzo zaskoczyło. Będę musiał zobaczyć jakąś jego walkę. Może najlepiej tą z Minto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 12:30 PM
Post: #15
RE: Scheda po Kliczce
Joseph jest u Włada na sparingach, zatem jeden drugiego mógł poobserwować. Myślę, że gość ma wszystko by zostać w przyszłości mistrzem jakiejś federacji. Minto nie miał w walce z Parkerem nic do powiedzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 01:20 PM
Post: #16
RE: Scheda po Kliczce
Parker jest świetny. Dla mnie to obok Joshui najlepszy bokser młodego pokolenia. Chociaż fajnie byłoby go poobserwować z kimś niezłym na pełnym dystansie. Tak samo jak Anthony'ego, ale tutaj mamy już starcie z Johnsonem, które powiem nam bardzo dużo o nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 07:37 PM
Post: #17
RE: Scheda po Kliczce
Tak sobie myślę, że może do tych powyżej wymienionych "faworytów" dorzucić jeszcze Charlesa Martina? Zdaje się, że Hugo ma o nim, jak najlepsze zdanie. A Wy jak go spostrzegacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2015, 07:33 PM
Post: #18
RE: Scheda po Kliczce
Charles Martin jest coraz lepszy, ale czas by zaczął wygrywać z bardziej znaczącymi pięściarzami niż do tej pory. Wg mnie nie jest on do końca jeszcze zweryfikowany, ale wydaje się, że może już w niedalekiej przyszłości stać się zawodnikiem ścisłej czołówki HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2015, 10:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2015 10:09 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #19
RE: Scheda po Kliczce
Póki, co to Charles Martin dał ładną walkę z jakimś przeciętnym journeymanem (a może i nawet bumem) - z Vicente Sandezem:


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości