Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terence Crawford vs Raymundo Beltran
29-11-2014, 01:03 PM
Post: #21
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 01:29 PM
Post: #22
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Ja z jestem przeciwny takim praktykom jak automatyczny tittleshot (Kluje w oczy przyklad Bronera ktory przeskoczyl dwie kategorie i go dostal).
Algieri pewnie wezmie walke na przetarcie + spodziewam sie troche dluzszej przerwy. Niech federacja ktorej mistrzuje Crawford da mu kogos z top10 rankingow z 140 funtow a potem tittleshota. To tylko jedna walka wiecej a pokaze nam czy w jakis sposob bokser nie stracil swoich atutów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 01:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014 05:14 PM przez Wietnam.)
Post: #23
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Wypowiedz Crawforda z ostatniej konferencji:
"Wiem że Team Beltrana jak i on sam są gotowi,On trenował bardzo mocno, jest gotowy na 110 % a dzisiejszego wieczoru będzie gotowy na 120% jest niezwykle zmotywowany widziałem to dzisiaj w jego oczach,,
Beltran jest twardszy od Gamboy,ma więcej siły, ponieważ jego styl jest bardzo agresywny, wiem że ma złe myśli od kiedy opuścił Szkocje po walce z Burnsem, , Widziałem wtedy jego wygraną.
To moja ostatnia walka w kategorii lekkiej, następne starcie stocze już w junior półśredniej, Chciałabym w przyszłym roku zmierzyć sie z Mannym Pacquiao, , Zakończył swoją wypowiedź Terence Crawford.
Trzeba przyznać że z wielkim szacunkiem wyraża się "Bud"o swoim przeciwniku, , widać wielką kulture wypowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 02:00 PM
Post: #24
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Crawford jeśli wygra z Beltranem (tak zakładam) to u mnie w rankingu P4P znacznie zbliży się do czołowej 10-tki.
W junior półśredniej czeka go wiele wyzwań i ciekawi mnie jak sobie tam poradzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 09:17 PM
Post: #25
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Waszym zdaniem Velez ma szansę na pokonanie Gradowicza? @redd? @Mastrangelo? Z tego co pamiętam, wy zawsze byliście przekonani do mniejszych kategorii wagowych. Jak obstawiacie Big Grin?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 09:29 PM
Post: #26
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Dotychczasowi rywale Veleza byli niezbyt wysokiej klasy, dlatego trudno przeiwdzieć na co go stać. Widziałem tylko jeden jego pojedynek (z Sanchezem), wyglądało to dobrze, ale przeciwnik był marny, więc trudno oceniać.

Myślę, że Gradowicz w solidnej formie pokona go spokojnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 09:36 PM
Post: #27
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Ja powiem tak krótko Evgeny Gradovich jest najsłabszym Mistrzem wagi piórkowej,z watą w pięściach, Jason jest młodą nadzieję nadzieją Puerto rico na nowego mistrza świata tej wagi, myśle że techniczne jest lepszy od Russo -Mexicano, i dlatego moim zdaniem wygra ten pojedynek,Musi jednak zaznaczyć przy tym swoją przewagę w rundach, Gradowicza mogą wspierać sędziowie.
Życzę ze swej strony każdemu z użytkowników dzisiaj dobrego Wieczoru z Boksem zawodowym, , będą emocje. !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 04:24 AM
Post: #28
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Dwie główne walki wieczoru przed nami, o poprzednich nawet nie warto wspominać
Jayson Velez vs Jewgienij Gradowicz ! stawką pas IBF w kategorii piórkowej, należący do Gradowicza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 04:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2014 05:12 AM przez Gogolius.)
Post: #29
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
A ja mam jeszce na Polsacie inną walkę Wink

No, zaczyna się...
ktoś tu jeszcze ogląda tę miejmy nadzieję, emocjonującą galę?: >

Zawsze jestem ciekaw o czym myślą te laski z TR jak z tymi przyklejonymi uśmiechami oglądają się na boki gdy Buffer zaczyna swoją gadkę Tongue
Coś w stylu "o kurde, ale ten Gradovich fajny!", może "hehe, ile ludzi na mnie patrzy, ale fajnie!" a może "jutro pojadę na zakupy i kupię sobie toster Big Grin".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 06:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2014 06:05 AM przez Gogolius.)
Post: #30
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Świetna walka, zjada cały Liverpool, Makau i dzisiejszą Fury-Chisora na śniadanie.
Gradovich dla mnie świetnie, 117:111, może podciągając pod Veleza ze dwie rundy wiecej, ale dla mnie zwycięstwo bezdyskusyjne. Gradovich dobrze blokował na początku i ładnie zbudował przewagę na 3:0, potem 3:1 i 4:2 po półmetku, ale im dalej w las tym Velez się odkrywał i Gradovich go ładnie kontrował.

Ogółem dużo ciosów, dużo akcji, mało klinczy, choć pod koniec zmęczenie potworne. Oba waciaki straszne Wink
Polecam Big Grin

117:111 Gradovich, 115-113 - Velez (?!), 114-114 - remis... obroniony pas, ale Velez nie przegrał. Walka faktycznie wyrównana, ale jednak ja prawie każdą z tych równych rund dawałem Rosjaninowi. Pindera z kolei zapatrzony w Portorykańczyka Wink Dobre jest, Gradovich ma pas, Velez nie ma porazki, git.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości