Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terence Crawford vs Raymundo Beltran
07-11-2014, 12:35 PM
Post: #11
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
No wlasnie oni leca po wyplate zycia a to spowodowane jest istnieniem Floyda i Pacmana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 01:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2014 01:03 PM przez Krzych.)
Post: #12
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Duże znacznie ma też lekka posucha jeżeli chodzi o przeciwników dla Floyda i Pacquiao. Teraz każdy ma szansę na taką walkę, nawet taki Vargas, więc lecą póki jest szansa. W przypadku Floyda to jeszcze aż tak nie, bo on ma jeszcze kilka opcji, ale w przypadku zawodników z Top Rank jest to już zapewne presja promotora aby szli w górę, bo Pacquiao już na prawdę nie ma z kim walczyć. Walka z Algierim zrobi z 300 tys PPV, z Vargasem ze 150 o ile w ogóle uznają że można takie coś pokazać w PPV, i co potem? Napływ zawodników z niższych kategorii jest niezbędny do utrzymania resztek Pacmana na powierzchni. Szkoda, bo to dobrzy zawodnicy z przyszłością, a nie myślą i lecą na ślepo, załamią sobie kariery takimi chaotycznymi i nieprzemyślanymi ruchami. Gamboa najlepszym przykładem na to jak się kończy przeskakiwanie o 2 kategorie w górę bez pomysłu i sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 02:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2014 02:55 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #13
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran



Czy Crawford ma szansę zostać gwiazdą P4P jeśli po wygranej na tej gali wyjdzie do juinior półśredniej? Jak dla mnie tak.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 03:41 PM
Post: #14
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Jeśli teraz wygra to będzie królem lekkiej i przy skutecznym przejściu do junior półśredniej jak najbardziej powinien być brany pod uwagę przy takich rankingach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2014, 05:13 PM
Post: #15
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
http://boxrec.com/show_display.php?show_id=697201
dopełnił się Fight card Gali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2014, 06:29 PM
Post: #16
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Walka wieczoru i co-main event wyglądają bardzo fajnie i solidnie. Reszta bez komentarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2014, 07:42 PM
Post: #17
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Przyzwoita gala, a walka wieczoru jak już stwierdziliśmy pierwsza klasa. Mi tam szczerze mówiąc wisi ten undercard, dla mnie taka walka może być nawet sama na gali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 10:50 AM
Post: #18
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Sobota, Polsat sport od 3.00,! Kolejny Emocjonujący pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 08:35 AM
Post: #19
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Do walki tuz, tuz. Crawford zapowiada swietna forme, mnie ciekawi co zrobi Beltran. Bedzie sie probowal bawic na srodku czy raczej rzuci sie na rywala juz od poczatku zeby go stlamsic.

A wczesniej Gradovich o ktorym co fan to opinia, albo najslabszy mistrz w swojej kategorii albo niedoceniany. Jego rywala nie znam, ale slepo wierze Hugo ze w tym Portoryko ma renome -> bedzie jak z Brookiem i Porterem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 12:48 PM
Post: #20
RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran
Crawford jeśli wygra to zmienia kategorię na wyższą. I teraz pytanie powinien dostać walkę o pas z automatu? Jak dla mnie mógłby odebrać pas od Algieriego.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości