Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
07-12-2014, 10:35 PM
Post: #11
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Na tej gali wystąpi też chyba Ahmed Elbiale (Egipt, waga półciężka). Widziałem go raz, ale sprawił na mnie wrażenie dużego talentu. Chrisa Arreoli nie ma w aktualnej rozpisce Boxrecu. Są za to dwumetrowi prospekci HW Dominic Breazeale i Gerald Washington. Szkoda, że nie przeciwko sobie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 01:36 AM
Post: #12
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Czeka ktoś na tą galę dziś w nocy, czy sobie jednak odpuszczacie? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 02:58 AM
Post: #13
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
To dzis? Mialem wlasnie spac, a teraz mam dylemat.Tongue Chyba odpuszcze, rano mam wizyte zaklepana u prywatnego lekarza. O ktorej gala?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 03:37 AM
Post: #14
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Od 4:00 pierwsze streamy się zaczynają. Nie wiem jakie walki od wtedy będą nadawane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 05:13 AM
Post: #15
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Banks z Tarverem już walczyli?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 05:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 05:47 AM przez kubala1122331.)
Post: #16
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Nie, Cave - Escandon teraz, po nich jeszcze kilka walk do Banks - Tarver.

O kurwa, ale wyruchali Cave'a! Wałek roku póki co. Na mojej karcie 120-108 Cave, sędziowie SD dla Escandona wymyślili. Aż Teddy Atlas eksplodował... Dramat i skandal!

117-111 Escandon ConfusedBlushAngryDodgyHuhHuhHuhHuhHuhUndecidedSleepyConfusedBlushAngryHuh

[Obrazek: 7kme6c.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 07:02 AM
Post: #17
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Tarver 7 TKO. Kto nie oglądał nie musi nadrabiać zaległości. Kawał nudnego boksu, aż się dziwię, że to przetrwałem bez uśnięcia Smile W zasadzie warto zobaczyć tylko samo zakończenie. Nie spodziewałem się nokautu na Banksie, jednak Tarver nie pokazał nic wielkiego. Jedna walka z gościem, któremu choć trochę zależy i może być różnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 09:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 09:22 AM przez BoxingCavalier.)
Post: #18
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Tarver vs Banks - plik niepubliczny, trzeba kliknąć w link, nie znajduje się w wyszukiwarce youtube
https://www.youtube.com/watch?v=cjWENXgC...e=youtu.be
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 09:50 AM
Post: #19
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Myślałem, że Banksa chociaż coś zostało, no ale...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 10:15 AM
Post: #20
RE: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
A jak tam Trout i Arreola? Glowna chyba spi :<
kurde gale w czwartek, kto to widzial...

A Banks to niech sie skupi na trenowaniu Kliczki, szkoda go, ale ewidentnie sie posypal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości