Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Khan vs Alexander
14-11-2014, 05:01 PM
Post: #21
RE: Khan vs Alexander
W nowej kategorii-Cruiser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 10:39 AM
Post: #22
RE: Khan vs Alexander
Wypadla z rozpiski walka Andrade-Charlo czego bardzo zaluje bo interesowala mnie najbardziej.
Poszlo o za mala gaze dla Andrade, do tego jego zona ma rodzic w terminie gali i tak to sie pokielbasilo.
Nieoficjalny termin walki to 10 lub 17 stycznia 2015.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 12:06 PM
Post: #23
RE: Khan vs Alexander
No to lipka Sad Również najbardziej czekałem na tą walkę i rozpiska, choć wciąż mega, to jednak nie jest już tak pasjonująca. Chyba, że wymyślą jakichś fajnych rywali dla Maresa i Ortiza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 02:47 PM
Post: #24
RE: Khan vs Alexander
szkoda tej walki,lubie Andrade, od czasu jego walki z Vanesem..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 03:11 PM
Post: #25
RE: Khan vs Alexander
Trochę brzydko, ale Andrade ma rację. Nikt nigdy w żadnym wypadku nie powinien rezygnować z narodzin dziecka, a jak do tego za słabą kasę to bym bardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 12:55 PM
Post: #26
RE: Khan vs Alexander
Cała rozpiska:

[Obrazek: NnvSMJ0.jpg]

Rozpiska wypełniona gwiazdami, ale poza główną walką w reszcie wynik jest z góry znany no może poza walką Ortiza bo z nim nigdy nie wiadomo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 01:47 PM
Post: #27
RE: Khan vs Alexander
Lewa strona undercardu procz Shumenova swietna Tongue
szkoda ze Charlo czy Spence nie maja lepszych rywali, ale ogolnie super gala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 09:48 AM
Post: #28
RE: Khan vs Alexander
To jakiś kiepski żart, że Lenny Bottai walczy w eliminatorze. Dla mnie zanosi się na łatwą wygraną Charlo. Chciałbym natomiast zwrócić uwagę na rywala Ortiza, czyli Manuela Pereza. Jest to dużo lepszy bokser, niż wskazuje na to rekord i jeżeli Ortiz będzie kontynuował tendencję spadkową to oczekuję niespodzianki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 04:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2014 04:59 AM przez Wietnam.)
Post: #29
RE: Khan vs Alexander
Ostatnia wypowiedź Alexandra:
"On jest dobry, ale mam zamiar przechytrzyć go z moją szybkością i mobilnością. Jest szybki, ale ja też jestem bardzo szybki,ma szybkie ręce? Prawda, ale ja też mam bardzo szybkie ręce.
"Mam zamiar zatrzymać jego aspiracje. Jestem tak pewny siebie. Czas jest idealny do tej walki. Bardzo chciałbym popsuć plany khana, w rzeczywistości - Czekam z niecierpliwością do soboty! .

To mnie Alexander zastrzelił tą wypowiedzią Big Grin , Devon nie będzie nawet miał okazji do swego ulubionego Klinczu,Ręce Khana będą latały mu przed oczyma niczym stado komarów przelatujących wędkarzowi podczas połowu,Jedyna szansą Alexandra będą kontry, ale wątpię żeby mu one z Khanem wychodziły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 10:19 AM
Post: #30
RE: Khan vs Alexander
Walczyc beda chyba obecnie najszybsi reprezentaci WW. Jak Amir, to wygra, to Floyd moze miec duze klopty jezeli nie wybierze Pacquaio. Faworytem Brytol, ale z typem sie jeszcze wstrzymam.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości