Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Khan vs Alexander
22-10-2014, 10:36 AM
Post: #11
Bug RE: Khan vs Alexander
(22-10-2014 06:52 AM)Martin napisał(a):  Mam jednak nadzieje, że jakimś cudem przegra i nie dostanie walki z Mayweatherem bo to byłaby porażka...
Wolałbyś aby Floyd walczył z Devonem? To by była dopiero porażka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 10:44 AM
Post: #12
RE: Khan vs Alexander
Wolałbym żeby walczył z Thurmanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 10:56 AM
Post: #13
RE: Khan vs Alexander
Khan jest dla mnie faworytem z Davonem,przekonał mnie do siebie deklasując Callazo.Myśle że ciężko będzie go wypunktować z dystansu komukolwiek z pół-średniej nawet Floydowi.Ale z agresywnymi Thurmanem czy Porterem nie będzie faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 01:52 PM
Post: #14
RE: Khan vs Alexander
Alexander też potrafi zaklinczować ma śmierć i naprzeszkadzać aż się przeciwnikowi odechce boksu, więc to różnie może być. Khan nie lubi nieczystej walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 03:50 PM
Post: #15
RE: Khan vs Alexander
Ja powiem tak. Dla mnie na tej gali walką nr 1 jest starcie Demetrius Andrade - Jermell Charlo. Kapitalne zestawienie. Nie widzę zupełnie faworyta, choć gdybym miał obstawiać to kierowałbym się delikatnie w kierunku pretendenta, bo Andrade choćby w walce z Martirosyanem mi się nie podobał.
Thurman - Bundu to mimo całego wielkiego szacunku do Włocha, to trochę mismatch, choć nie ma co mówić, że Bundy na niego zasłużył wygrywając w Anglii z Gavinem. Keith znów długo się nie namęczy, choć Leonarda bardzo cenię i lubię. Obym się mylił, ale na dziś easy job Keith.
Walka wieczoru najmniej ciekawa. Wyrównane starcie, o tyle ciekawe. Jednak pod względem sportowym mi się mało podoba. Delikatnego faworyta widzę w Brytyjczyku, ale to może dlatego, że lubię jego boks, jednocześnie nie przepadając za boksem Devona.
Świetna gala z marnym main eventem. To co wspomniał Hugo. Była gala Malignaggi - Judah, gdzie na cztery walki najgorszy był główny main event. Bo po kolei walczyli Bika - Dirrell I, Lara - Trout i Alexander - Porter. Teraz też undercard ciekawszy niż główne danie.
Jedyne co mnie boli. Dlaczego do licha pokryje się to z galą HBO Bradley - Chaves, Korobov - Lee? Naprawdę nie mają innych terminów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 08:37 PM
Post: #16
RE: Khan vs Alexander
Mało wam dobrych walk i nazwisk na tej gali ?

Victor Ortiz i Abner Mares meldują się Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 09:04 PM
Post: #17
RE: Khan vs Alexander
Przeciwko sobie?Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 09:39 PM
Post: #18
RE: Khan vs Alexander
Mares dołoży kilka kilogramów masy i spróbuje znokautować naruszonego Ortiza Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 04:37 PM
Post: #19
RE: Khan vs Alexander
Shumenov wraca również na tej gali.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 05:00 PM
Post: #20
RE: Khan vs Alexander
Victor nie daje za wygraną Smile, trzy porażki z rzędu i ta jego psychika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości