Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Khan vs Alexander
11-12-2014, 07:05 PM
Post: #41
RE: Khan vs Alexander
Floyd też lubi spodenki ze skóry zwierzęcej czy też ze skóry gada, ostatnio z Maidaną czy jak się nie mylę również Guerrero, miał na sobie zajebiste spodenki z węża afrykańskiego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 07:10 PM
Post: #42
RE: Khan vs Alexander
Z Geuerrero i Alvarezem miał motyw węża z Maidana chyba nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 07:11 PM
Post: #43
RE: Khan vs Alexander
W rewanżu z Maidaną miał z motywem węża.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 07:13 PM
Post: #44
RE: Khan vs Alexander
(11-12-2014 07:10 PM)Joker napisał(a):  Z Geuerrero i Alvarezem miał motyw węża z Maidana chyba nie.

W drugiej z Maidana mial wlasnie jak z Guerrero i Saulem. W pierwszej mial jakies czarno, zielono, czerwone czy cos takiego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 07:33 PM
Post: #45
RE: Khan vs Alexander
Racja koledzy całkiem zapomniałem,w 1walce z MM miał assasina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 07:40 PM
Post: #46
RE: Khan vs Alexander
http://www.telegraph.co.uk/sport/othersp...atton.html
Podczas walki z Hattonem miał zajebiste,nie wiem co to za materiał, jakby z borsuka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 12:19 AM
Post: #47
RE: Khan vs Alexander
W skrócie:

- Bracia Charlo powinni odnieść gładkie zwycięstwa. Ich rywale nie powinni być dla nich wyzwaniem.

- Walka Ortiza autentycznie mnie ciekawi Smile Perez jest bardzo doświadczonym bokserem, który jest lepszy niż wskazuje rekord,a do tego w swojej karierze mierzył się z kilkoma naprawdę niezłymi pięściarzami. W Ortiza nie wierzę. Wydaje mi się, że może być już złamany mentalnie. Perez nie ma mocnego ciosu, ale liczę że da z siebie wszystko. Liczę na niespodziankę.

- Słaby rywal dla Maresa. Abner zdaje się powrócił do dawnego szkoleniowca i liczę, że pokaże bardziej otwarty boks niż ostatnio. Nie wierzę, aby Ramirez miał jakiekolwiek szanse w tej potyczce.

- Fajnie zapowiada się potyczka Thurmana z Bundu. Liczę na to, że Włoch chociaż przez kilka rund będzie dotrzymywał kroku Amerykaninowi. Bundu to fajny pięściarz, jednak Thurman zdaje się grać w wyższej lidze. Myślę, że po względnie wyrównanym początku Amerykanin przejmie inicjatywę, porozbija Włocha i wygra przed czasem po koniec pojedynku.

- W walce wieczoru spotykają się jedni z najszybszych bokserów świata. Myślę, że Alexander będzie miał problem ze złapaniem czysto Khana. Amir wydaje się być bokserem bardziej błyskotliwym i posiadającym lepszy arsenał ofensywny. Jakoś nie bardzo ekscytuje mnie to zestawienie, jednak stawiam, że Amir wygra 7-8-9 rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 12:37 AM
Post: #48
RE: Khan vs Alexander
Ortiz wygrał prze KO w 3 rundzie, Shumenov i Kamegai również przed czasem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 12:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 01:35 AM przez Krzych.)
Post: #49
RE: Khan vs Alexander
Czemu oni już walczyli o tej godzinie?

Przeciwnik Spenca chyba pobije rekord w przyjętych ciosach w walce.

O rany, ale to była demolka. Twardy ten Castro. 224 z 317 power punchy. 71%. Auć...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 02:15 AM
Post: #50
RE: Khan vs Alexander
3.00 ps Khan vs Alexander ,Kostyra/
Gmitruk , ,,, 4.00pse Bradley vs Chaves Pindera/ Sosnowski
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości