Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
13-01-2015, 08:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2015 09:02 PM przez KrychuTMT.)
Post: #61
RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
Akcja rodzi reakcje. Trzymanie się za rączki i maszerowanie z karteczkami z napisem Je Suis Charlie nie powstrzyma terrorystów. Islam nie toleruje wolności i tfu liberalnymi metodami nie da się ich powstrzymać.

Dobry z Ali'ego muslim skoro uważał się za największego. W każdym kurwistanie straciłby za to głowę. #allah

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 09:04 PM
Post: #62
RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
Lewactwo i tak niczego nie zrozumie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2015, 10:19 PM
Post: #63
RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
@RSC

Jeżeli człowiek, który zabija z zimną krwią 70 osób w imię jakiejkolwiek kultury czy doktryny nie jest terrorystą, to w takim razie kim jest ?

Nie każdy terrorysta jest muzułmaninem jest to zwykła bzdura. Co jakiś czas dochodzi w Irlandii do zamachów ze strony IRA, a w Kraju Basków separatystyczna ETA robi dokładnie to samo. Żadna z tych organizacji nie ma nic wspólnego z islamem.

Narzucanie kultury muzułmańskiej Francji. Zapomniał wół jak cielęciem był ? Przecież to Francja była głównym kolonizatorem w północnej Afryce i to ona narzucała swoją kulturę w tamtych krajach. Teraz jak widać karma wraca i w ogóle nie jest mi żal ani Belgów ani Francuzów. W Niemczech sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana. Tam muzułmanie zaczęli już zjeżdżać po drugiej wojnie. Mam na myśli oczywiście RFN. Pytanie dlaczego przez tyle lat nie było tam praktycznie żadnych zamachów dokonywanych przez ludność turecką ? Odpowiedź jest prosta. Sytuacja między kulturą muzułmańską, a europejską bardzo zaostrzyła się po tym jak teoretycznie zachód udzielał Afganistanowi wsparcia w walce z ZSRR, a potem sam zaczął okupować ten kraj. Mniej więcej od czasu amerykańskiej interwencji w tym kraju rozpoczął się tzw. "dżihad". Przypadek ? Nie sądzę. Przecież islam teraz jest dokładnie takim samym islamem jak 50 czy 100 lat temu. Koran się nie zmienił. W samej Polsce żyją muzułmanie od kilkuset lat, w kilku wsiach na Podlasiu. Oni też starają się żyć według tego, co pisze Koran, a żadnego zamachu się nie podjęli. To samo dotyczy muzułmanów na Krymie. Dlaczego oni nie dokonują zamachów ja się pytam ? Może dlatego, że nie nienawidzą zachodu tak jak ci z dorzecza Eufratu i Tygrysa ? A dlaczego oni tak nienawidzą zachód ?

Widzę też, że wiele osób troszczy się o naród francuski prawie jak o polski. Dla mnie na przykład taki Francuz jest tak samo bliski jak dajmy na to Papuas z Nowej Gwinei. Sporo ludzi boi się, że to samo czeka nas. Mam złe wiadomości. Zanim zdążą przyjechać terroryści poobcinać Wam głowy to skutecznie wyeliminują was kolejki do lekarza kończące się w 2045 r., praca do 67 r. życia, ogólnie pojęta służba zdrowia czy też debile na drogach z 1 promilem krwi w alkoholu.

Pozdrawiam.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2015, 10:40 PM
Post: #64
Bug RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
(14-01-2015 10:19 PM)Pakman napisał(a):  Narzucanie kultury muzułmańskiej Francji. Zapomniał wół jak cielęciem był ? Przecież to Francja była głównym kolonizatorem w północnej Afryce i to ona narzucała swoją kulturę w tamtych krajach.
To znaczy, że teraz ma przyjąć szariat? Francja narzucała swoją kulturę? A może przynosiła kulturę dzikusom?

(14-01-2015 10:19 PM)Pakman napisał(a):  W samej Polsce żyją muzułmanie od kilkuset lat
No właśnie - od kilkuset lat. W tym czasie nauczyli się żyć z Europejczykami i zachowywać się jak ludzie. Natomiast problemy są z przyjezdnymi oraz mieszkającymi w Europie od 1-3 pokoleń, którzy nie potrafią zrozumieć, że gościa obowiązują pewne zasady, które ustala gospodarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2015, 11:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2015 11:26 PM przez KrychuTMT.)
Post: #65
RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
Przykazanie współczesnego tfu liberała /lewaka : Wszystko co złe na świecie to wina białych. Pedofilia panująca w państwach muzułmańskich, terroryzm, brak praw kobiet, mordy na innowiercach, trudna sytuacja kóz żyjących wśród ciapatych itp to nasza wina.
Po pierwsze, jeżeli chcemy trzymać się faktów, to Arabowie byli kolonizatorami Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu oraz Persji.
Po drugie, dlaczego jakakolwiek nacja ma bić się w pierś za osiągnięcia swoich przodków? Arabowie do teraz są dumni ze swoich podbojów, tylko lewactwo wymusza na białych poczucie winy.
Po trzecie, islam się nie zmienił, zawsze będzie chciał zniszczyć chrześcijan. Dżihad trwa od wieków.
Po czwarte, Tatarzy mają tyle wspólnego z islamem co 90% katolików z katolicyzmem.
Po piąte, nie boję się o siebie. Boję się o następne pokolenia moich rodaków.
Po szóste, nawet patrząc na to forum widać, że Europa padnie za 50 lat.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 12:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2015 12:34 AM przez Pakman.)
Post: #66
RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
@Krychu

Nie wszystko, ale zdecydowana większość. Biały człowiek przez to, że doszedł na dużo wyższy poziom życia, gospodarczy, technologiczny był w stanie czynić więcej złą niż ci, którzy nie mieli dostępu n.p. do bomby atomowej. Prawda ?

Pedofilia, Zoofilia czy cokolwiek na bliskim wschodzie winą białych ? Nigdzie nic takiego nie napisałem. Po drugie mało mnie to obchodzi, co się tam dzieje.

Ja jestem dumny z osiągnięć Polaków, a nie białych.

Przyszłych pokoleń może już tu nie być jeśli emigracja będzie postępować w takim tempie.

@Metzger

Czyli rozumiem, że okupacja niemiecka w Polsce to też było narzucanie kultury dzikusom ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 02:13 AM
Post: #67
Bug RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
(15-01-2015 12:29 AM)Pakman napisał(a):  Biały człowiek przez to, że doszedł na dużo wyższy poziom życia, gospodarczy, technologiczny był w stanie czynić więcej złą niż ci, którzy nie mieli dostępu n.p. do bomby atomowej.
Poza tym biały człowiek dotarł na wyższy poziom moralności niż zacofane rasy.

(15-01-2015 12:29 AM)Pakman napisał(a):  Ja jestem dumny z osiągnięć Polaków, a nie białych.
Jesteś dumny z osiągnięć narodu, ale rasy już nie? Nie rozumiem. Należysz do najbardziej rozwiniętej rasy, która osiągnęła najwięcej i wisi ci to? Przynależność do białej rasy daje nieporównywalnie więcej powodów do dumy niż przynależność do narodu polskiego.

(15-01-2015 12:29 AM)Pakman napisał(a):  Czyli rozumiem, że okupacja niemiecka w Polsce to też było narzucanie kultury dzikusom ?
Nie. To była zwykła wojna zaborcza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 12:00 PM
Post: #68
RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
@Metzger

1. Co to jest moralność wg Ciebie ?

2. Z osiągnięciami rasy białej utożsamiam się tak samo jak z osiągnięciami praworęcznych, czy też ludzi z wąsami.

3. A w Algierii, czy Maroku, to co było ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 12:15 PM
Post: #69
Bug RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
(15-01-2015 12:00 PM)Pakman napisał(a):  1. Co to jest moralność wg Ciebie ?
Coś co wyznacza granice dobra i zła.

(15-01-2015 12:00 PM)Pakman napisał(a):  2. Z osiągnięciami rasy białej utożsamiam się tak samo jak z osiągnięciami praworęcznych, czy też ludzi z wąsami.
Czemu? Czemu jesteś dumny z osiągnięć narodu, a rasy już nie?

(15-01-2015 12:00 PM)Pakman napisał(a):  3. A w Algierii, czy Maroku, to co było ?
W zasadzie też, ale przynieśli też kulturę wyższą. Może to ich nie usprawiedliwia, ale też na pewno nie usprawiedliwia burdelu jaki przyjezdni z Maghrebu robią we Francji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 12:27 PM
Post: #70
RE: Muhammad Ali (bokser, postać religijna, kulturalna i polityczna)
1. Czyli do tej wyższej moralności wlicza się też niewolnictwo, holocaust, represje, segregacja rasowa i dewastacja środowiska naturalnego.

2. Bo z takim panem Januszem z bloku obok łączy mnie to, że mamy ten sam hymn narodowy, mówimy w tym samym języku, czytaliśmy prawie te same lektury szkolne, mamy tych samych bohaterów narodowych, jemy te same potrawy, nasze rodziny podobnie obchodzą święta itd. Natomiast z takim Jonasem ze Sztokholmu co mnie łączy poza kolorem skóry ?

3. Ja żadnej kultury nie uważam za wyższą, bo każda cywilizacja będzie tak uważała na temat swojej kultury. Natomiast nie usprawiedliwia to na pewno zachowań terrorystów muzułmańskich, ale można się tu doszukać pewnej sprawiedliwości dziejowej. Kiedyś to Francuzi kolonizowali Algierię, teraz to Algieria kolonizuje ich. Proste.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości