Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchnia forum.bokser.org
12-10-2014, 07:41 PM
Post: #1
Kuchnia forum.bokser.org
Od dawna zastanawiałem się nad założeniem takiego tematu w którym to każdy będzie mógł dodać coś od siebie.Nie ważne czy to przepisy na kurczaka z ryżem i warzywami czy kaczkę na chmurce z kabaczków w obecności sosu z dzikiej róży a'la fransua lub poprostu przepis na murzynka,karpia po żydowsku,pierogi ruskie bądź typowo narodowy bigos Big Grin Myśle że wielu z użytkowników napewno doda swoje bądź cudze przydatne przepisy.Licze i wierze żę temat się przyda.Tak więc komentujmy,duskutujmy,gotujmy i rośnijmy ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2014, 07:48 PM
Post: #2
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Liczę na dobre przepisy .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2014, 07:54 PM
Post: #3
RE: Kuchnia forum.bokser.org
No to może ja na początek. Ryba po grecku na ciepło.

- dorsz
- pietruszka
- marchew
- cebula
- pomidory, ewentualnie przecier
- musztarda
- chili/słoda papryka

Należy kupić dorsza, ale najlepiej od rybaka, ewentualnie zaufanego sprzedawcy a nie w supermarkecie, bo tam wstrzykują rybom wodę i po usmażeniu praktycznie nic nie zostaje. Rybę kroimy o obtaczamy w mące, a następnie smażymy na patelni ( olej ) aż osiągną złociste zabarwienie. Po usmażeniu należy je wysuszyć na ręcznikach papierowych. Na drugiej patelni smażymy warzywa ( oliwa ) aż staną się miękkie, bardziej niż al dente. Wtedy do warzyw dodajemy przecier pomidorowy lub drobno pokrojone pomidory i mieszamy następnie po kilkudziesięciu sekundach należy dodać łyżkę musztardy. Wszystko należy doprawić słodką papryką lub chili jeśli ktoś woli bardziej pikantne klimaty Wink Później nakładamy sos na wcześniej usmażoną rybę i smacznego. Na zagrychę polecam chleb lub bułkę paryską.

Sam sos znakomicie nadaje się również do białego ryżu z kurczakiem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2014, 07:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2014 08:25 PM przez Joker.)
Post: #4
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Za dobre przepisy będą propsy za te trochę gorsze nie będzie beki więc zero stresu Big Grin Jeżeli spodobał Ci się przepis kolegi doceń go i przypropsuj go zielonym reputem(broń Boże czerwonym) agnostyknów i ateistów też to dotyczy(taki joke by Joker Wink)

Jajka Jokera
Typ: przekąska
Poziom trudności: banalnie proste
czas przygotowania: około 60 minut
Składniki
-Jajka
-pieczarki
-cebula
-szczypiorek
-szynka
-keczup,majonez
-sól,pieprz,vegeta
Przygotowanie:
Pieczarki zetrzeć na tarce(grube oczka) i obgotować do czasu gdy staną się miękkie.Jajka ugowować na twardo i pokroić na poł.wzdluz.Z jajek wyjac zoltka i dodac do miski w ktorej powinny sie równiez znalezc pokrojona drobno szynka,cebula i szczypiorek. Potem dodajemy do michy obgotowane pieczarki oraz keczup i majonez.Mieszamy i doprawiamy przyprawami po czym wypychamy jaja i gotowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2014, 08:38 PM
Post: #5
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Jeszcze jedno. Warzywa należy pokroić w paski, a nie w kostkę

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2014, 09:57 PM
Post: #6
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Jajka Jokera??? Smile Smile Nie chcę przepisu na twoje jajka Big Grin Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 06:58 AM
Post: #7
RE: Kuchnia forum.bokser.org
A co że moje jajka gorsze? Patrzcie go Makłowicz się znalazł, moje jajka mu nie pasują Big Grin Big Grin
A tak poważnie nazwa jak nazwa mógłbym napisać kuleczki Jokera lub kinderki Jokera ale to też taki jakieś... Big Grin
Kolejne przepisy postaram się dodać wieczorem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 11:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2014 12:00 PM przez BESTIA.)
Post: #8
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Mój ulubiony posiłek po treningu.
Ryż ugotować, filet pokroić w kostkę i dusić/piec na patelni dodając przyprawy.Ja daje filet na patelnie dodając przyprawy do kuraka i oliwę .Gdy filet Będzie gotowy dodajemy ryż na patelniei i chwilkę mieszamy.Następnie wbijać jajko i dalej mieszamy gdy jajko się zetnie i wymiesza jemy.

Sorry za pisownię pisze z telefonu w autobusie.Jeśli są jakieś pytania to piszcie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 06:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 07:06 PM przez BESTIA.)
Post: #9
RE: Kuchnia forum.bokser.org
Panowie nadchodzi świetny czas dla wiecznie głodnych, nadchodzi czas pizzy. Od 7 stycznia do marca za 25 zl jesz ile chcesz w pizzy hut. Ja muszę choć raz w miesiącu wybrać się do pizzy hut, mój rekord to 19 kawałków bez dupek.Tongue A wy chętnie korzystacie z tej promocji?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:01 PM
Post: #10
RE: Kuchnia forum.bokser.org
No ja przynajmniej raz w roku jak jest ten festiwal pizzy, to się skuszę.
@Bestia 19 kawałków to niezły wynik, ja cholera swojego nie pamiętam, ale też coś było koło tego...Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości