Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnalna (?) walka Gołoty
24-09-2014, 06:29 AM
Post: #1
Pożegnalna (?) walka Gołoty
25 października w Hali Sportowej Częstochowa po raz ostatni wejdzie do ringu Andrzej Gołota, legenda polskiego boksu. Czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej wystąpi w pojedynku wieczoru gali Fight Night 9 "Gołota vs Nicholson – pożegnanie".

[Obrazek: 0003GCKLX1BJRA1E-C116-F4.jpg]

Andrew ma przylecieć do Polski 25 września a pierwsza konferencja prasowa zaplanowana jest na 30 września.
Tylko czy aby na pewno będzie to pożegnanie Andrzeja z ringiem? Oby tak.

Transmisja gali w telewizji TVP Sport, natomiast walka wieczoru także na antenie telewizji TVP 1.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 07:48 PM
Post: #2
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Nic nie wiadomo, nic nie wiadomo. Andrzej jeszcze nieraz nas zaskoczy. Polska potrzebuje bohatera. Tusk w Radzie Europy i jeden czempion w junior ciężkiej nie wystarczą.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 09:07 PM
Post: #3
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Diablo poległ, Andrzej wyczyść ciężką.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2014, 05:54 PM
Post: #4
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Najman jednak dobry jest jako promotor,organizator, sprowadzić Andrzeja do takiej mieściny jak Częstochowa to już trzeba mieć smykałkę do takich spraw.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2014, 06:16 PM
Post: #5
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Mnie się nawet tego nie będzie chciało oglądać. Oczywiście życzę Andrzejowi jak najlepiej, ale mam też do niego pretensje, za wiele spraw w jego karierze. Niech sobie jeszcze zarobi i więcej już nie walczy, bo przecież ile można?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2014, 08:24 PM
Post: #6
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
(28-09-2014 06:16 PM)Slayer85 napisał(a):  Mnie się nawet tego nie będzie chciało oglądać.

Mimo iż to będzie pojedynek o charakterze pokazowym to nie wiem dlaczego, ale Andrzej ma w sobie coś co powoduje, że nie jestem w stanie przejść obok walki z jego udziałem obojętnie. To właśnie on i słynne bitwy z Riddickiem Bowe spowodowały, że zainteresowałem się boksem zawodowym i sentyment do niego mam do dziś ogromny. Dlatego 25 października z pewnością włączę TVP Sport...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2014, 01:44 PM
Post: #7
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Martin, miałem podobnie, lecz to wszystko okazało się dla mnie zbyt wiele. Nie chcę patrzeć już na wrak pięściarza, walka pokazowa mnie nie interesuje. Jeżeli tego dnia nie będę miał nic ciekawszego do roboty, może włączę TVP SPort, ale to jest bardzo wątpliwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2014, 05:59 PM
Post: #8
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
@Bestia

Mieścina jak mieścina, ale hala na 7 tys. jest, a więc całkiem spora jak na nasze warunki.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2014, 08:43 PM
Post: #9
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
(29-09-2014 01:44 PM)Slayer85 napisał(a):  Jeżeli tego dnia nie będę miał nic ciekawszego do roboty, może włączę TVP SPort, ale to jest bardzo wątpliwe.

Bardzo źle czynisz, mówiąc w ten sposób.

Myślę jednak, że gdy przyjdzie co do czego, a mówiąc dokładniej, gdy przyjdzie do dnia pożegnalnej (albo i nie pożegnalnej) walki Andrzeja, to zasiądziesz przed telewizorem i obejrzysz to ważne wydarzenie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2014, 07:55 PM
Post: #10
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
[Obrazek: sektory.gif?f1241=3785]

Ceny Biletów:

miejsca żółte: 300zł-1000zł
miejsca pomarańczowe: 80zł
miejsca zielone: 40zł


Ciekawe czy hala w Częstochowie wypełni się do ostatniego miejsca?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości