Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnalna (?) walka Gołoty
01-10-2014, 08:11 PM
Post: #11
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Podobno z 8tyś wejściówek sprzedało się dopiero 2,5tyś.Żal i smutek wielki będzie patrząc jak Andrzej kończy kariere przy pustych trybunach(oby nie)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2014, 10:21 PM
Post: #12
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
1000 zł za bilet... Gdybym był z Częstochowy zastanowiłbym się z kupnem miejsca na zielonym, bo ten cały cyrk tego nie warty. Gala od strony czysto sportowej to dno (widzieliście fightcard?), a main event to kabaret. Szkoda mi tak pisać o Andrzeju, ale kolejna rzecz mega nie potrzebna w jego karierze. A jeśli jeszcze nie będzie pełnej hali? To nawet przykro będzie tą TVP1 włączać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2014, 12:12 PM
Post: #13
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Fighcard beznadziejny. Niemniej, ja tam dla Gołoty jestem w stanie znieść dużo, nawet bokserski komentarz Sebastiana Szczęsnego Big Grin
Poniżej najzabawniejsze teksty Andrew, można się pośmiać Tongue
http://sporteuro.pl/sport/publicystyka/3...80%9D.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 10:36 AM
Post: #14
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Byłem wczoraj na spotkaniu poświęconym promocji walki Gołoty. Zobaczyć z bliska Andrzeja, uścisnąć mu dłoń, fajna sprawa. Gadał troche niewyraźnie ale sprawiał wrażenie szczęśliwego i spełnionego człowieka.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3...a-material
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 11:57 AM
Post: #15
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Niektórzy gadają, że hala mała, że tamto, że śmo. Prawda jest taka, że najważniejsze jest aby Gołota po prostu skończył karierę, powiedział do widzenia kibicom, oni mu 100 lat zaśpiewają i koniec. Owszem. Najlepiej by było zrobić jakąś galę na stadionie itd., ale po pierwsze nie wiemy czy sam Andrzej by tego chciał oraz czy znowu przypadkiem by mu się lampa nie zapaliła Wink Na pewno jest to po stokroć lepsze niż to coś z Bowem, co było zapowiadane 2 lata temu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2014, 03:36 PM
Post: #16
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Walka potrwa 4 rundy. Sam Gołota przyznaje, że toczy nierówną walkę z czasem i tak naprawdę w takim wieku boksować już w ogóle nie powinien. Wychodzi więc na to, że to faktycznie ostateczne pożegnanie i definitywny koniec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 12:50 AM
Post: #17
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Smutny sposób na za kończenie kariery. Taki bokser, z taką przeszłością i popularnością żegna się z pięściarstwem w walce pokazowej z otyłym, emerytowanym Danellem Nicholsonem na jakiejś marnej gali w Częstochowie. Rozumiem chęć pożegnania się z kibicami, ale szkoda że w takich okolicznościach. Wydaje mi się, że Andrzej zasługuje jednak na coś więcej (nie umniejszając oczywiście Marcinowi Najmanowi, fajnie że w ogóle zdecydował się na organizację takiego eventu). Ale jak sobie człowiek uświadomi, że gość, który stał w ringu z Riddickiem Bowe, Lennoxem Lewisem, Mike'm Tysonem, Michael'em Grantem, czy Chrisem Byrdem ląduje ostatecznie w jakiejś małej hali z emerytem jako rywalem i do tego w walce bez werdyktu to jakoś tak smutno się człowiekowi robi.

Wydaje mi się, że lepszym sposobem na zakończenie kariery była już walka z Saletą na PBN. Może i przegrana, ale przynajmniej na dużej gali, z ładną oprawą, a pojedynek był mimo wszystko ciekawy i wzbudzał jakieś tam emocje. Teraz można by Andrzejowi zorganizować benefis, zaprosić ciekawych gości, powspominać najważniejsze walki, sukcesy amatorskie, podsumować karierę i pozwolić Gołocie podziękować kibicom za te wszystkie lata. Wydaje mi się, że byłoby to lepsze i bardziej eleganckie niż ta pokazowa walka w Częstochowie.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2014, 09:25 PM
Post: #18
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Widzieliście już?
http://zapodaj.net/5939b04b37300.jpg.html

Podejrzenie nasuwa się jedno...

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2014, 09:32 PM
Post: #19
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
Co za cyrk, pewnie ćwiczą scenariusz. Gołota jest żenujący.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2014, 10:26 PM
Post: #20
RE: Pożegnalna (?) walka Gołoty
To starsi panowie już nie mogą z sobą posparować?
Walka ma być pokazowa czyli pełen luz więc choćby i ustalili scenariusz to co?Niech to będzie ustawiona pokazówka i tak walka o nać pietruszki ,panowie się uścisną,Endriu walnie żart,Najman wniesie tort i poklepie po ramieniu,Saleta zatańczy,Adamek poleje i wszyscy będą hepi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości