Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao - Chris Algieri
23-11-2014, 06:50 PM
Post: #131
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Bez przesady Many nie dałby się znokautować Flydowi niema opcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 06:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2014 06:54 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #132
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Danny Garcia miałby większe szanse znokautować Pacquiao musiałby idealnie skontrować tak jak z Khanem. Z drugiej strony Floyd kładł na deski Marqueza i Hattona.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 08:49 PM
Post: #133
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Pacquaio moglby walczyc teraz z Maidana, Garcia, albo Thurmanem. Z kazdym z nich bylaby swietna walka. Moze byc tez Floyd, zobaczymy czy Arum faktycznie sie zgadza warunki. Jezeli tak, to "Moneyowi" nie pozostaje nic innego jak brac walke. V walka z Marquezem tez znow biore w ciemno.Smile
Co do walki z Agierim, to Chris byl zagubiony jak dziecko we mgle.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 09:56 PM
Post: #134
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
(23-11-2014 06:50 PM)TomaszX napisał(a):  Bez przesady Many nie dałby się znokautować Flydowi niema opcji.
A jest w ogóle taka opcja aby doszło do takiej walki Floyd - Pacquiao?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 10:12 PM
Post: #135
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
@Wilczek
Są tacy, którzy twierdzą, że jest taka opcja. Mnie wśród nich nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 10:15 PM
Post: #136
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Ktoś z "możnych" po prostu nie chce tej walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 10:18 PM
Post: #137
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Kto chce tej walki a kto nie to można by powieść napisać Wink.
Zresztą na ten temat wiele razy dyskutowaliśmy, poczytaj jak Ci się chce wcześniejsze strony offtopu, tam chyba była o tym mowa ew. w temacie Mayweathera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 10:57 PM
Post: #138
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Ok. Dzięki! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 11:17 PM
Post: #139
Bug RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
(23-11-2014 10:15 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ktoś z "możnych" po prostu nie chce tej walki?
W dużym skrócie: od kilku lat trwają przymiarki do walki wieku i Floyd wciąż wymyśla jakieś wymówki. A to żąda testów olimpijskich na doping, a to chce większego udziału w kasie. Kiedy Manny po kolei zgadza się na wszystkie fanaberie czarnej primadonny, to ten deklaruje, że nie będzie robił interesów z Arumem.

Summa summarum na brak tej walki składają się głównie niechęć czarnego do promotora Filipińczyka oraz paniczny strach przed utratą zera w rekordzie, a co za tym idzie - statusu bokserskiego bożka. Gdyby Floyd chciał tej walki, to doszłoby do niej już kilka lat temu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 11:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2014 11:33 PM przez KrychuTMT.)
Post: #140
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Warto dodać, że kiedy był najlepszy okres na organizację walki to żółtek wymyślił, że boi się igieł. Dopiero po 2 dwóch porażkach przezwyciężył swój strach, ale wtedy TBE stwierdził, że Manny nie zasługuję na walkę z nr1 P4P.

BTW @Wilczek
Nie sugeruj się moją opinią oraz @Metzgera, bo masz do czynienia z fanem i antyfanem Maywethera, więc ciężko aby któryś z nas był do końca obiektywny Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości