Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao - Chris Algieri
08-12-2014, 06:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014 06:30 PM przez Calaf.)
Post: #171
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Ja też od jakichś 2 tygodni,trzeba zwężać ekran
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 07:06 PM
Post: #172
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
@Krzych, Twoja sygnatura jest za szeeeerooooookaaaaa Smile

Proszę w imieniu forumowej braci o zmniejszenie sygnatury.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 07:09 PM
Post: #173
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Potwierdzam Krzych, nie widać twojego postu do końca. Masz 43. sekundy, żeby to zmienić Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 07:13 PM
Post: #174
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Ja tam wszystko elegancko widzę.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 07:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014 07:40 PM przez Krzych.)
Post: #175
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
To chyba zależy od rozdzielczości. Ja mam 1920x1080 więc widzę wszystko ładnie, ale jak ktoś ma jakąś mniejszą to może być problem. Wyłączę ją po prostu. Ale jednak polecam kupić monitor, a nie oglądać na mikrofalówceBig Grin

Swoją drogą to bez sensu, że dopuszczalna długość sygnatury zależy od rozdzielczości monitora tego kto ją wgrywa. O ile w ogóle jest jakieś ograniczenie. Bez sensu. Powinna być jakaś stała wartość. Zakładam, że nikt już nie ma monitora z rozdzielczością mniejszą niż 1300 w szerekości, więc może zróbcie jakiś ogranicznik? Np. do 1000 pikseli.

(08-12-2014 05:27 PM)Joker napisał(a):  Tylko
niech nikt nie porównuje
przeciwników, bo to że Floyd
wyszedł do najlepszych, a
Pacman nie, to chyba nie jest
argument po stronie Mannyego?
*
Nosz o zesz kur(...)dole to ma najwiekszy wplyw.

Owszem, ale Pacman mógł nie walczyć z Riosami. Floyd wyszedł do największych więc zrobił największe PPV. Pacman nie wyszedł, więc nie zrobił. Proste. Tu się liczą wyniki z ostatnich walk. Myślisz, że w takich negocjacjach ktoś przyjmie argument "Ty walczyłeś z Alvarezem, a ja z Algierim, dlatego masz większe PPV"? Powiedzą mu "To trzeba było walczyć z Alvarezem" i tyle będzie w tym temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości