Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiverne vs Wilder
15-01-2015, 09:16 PM
Post: #111
RE: Stiverne vs Wilder
Stiverne zbije dzikusa.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2015 09:30 PM przez Sander.)
Post: #112
RE: Stiverne vs Wilder
(15-01-2015 09:15 PM)Joker napisał(a):  Chłopaki tak serio,naprawde śnią się wam walki?

Ja zawsze czytając takie opowieści o snach byłem pewny, że gość, który to pisze zwyczajnie zmyśla. Zmieniłem zdanie, gdy przyśniła mi się właśnie walka Stiverne vs Wilder. 2 runda i Wilder wyleciał za liny.

Wilder myślami już przy pierwszej obronie pasa Big Grin

- Nie jestem w stanie powiedzieć, kto wygrałby ten pojedynek. Kliczko rzadko walczy z dużymi, wysokimi przeciwnikami. Fury za to kilka razy leżał na deskach po uderzeniach od małych ciężkich, czy byłby w stanie się podnieść po ciosie Władimira? Jeśli pokonam Stiverne'a, to chcę się zmierzyć właśnie z Fury'm, najlepiej w Wielkiej Brytanii. Nie wiem czy on przyjąłby mój cios, wiele zależy od tego ile ma serca do walki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będziemy mogli to sprawdzić. David Haye wykonał już dobrą robotę, jeśli kontuzje nie pozwolą mu walczyć dalej, to może odejść zadowolony z siebie. Jeśli postanowi wrócić, to dalej, zróbmy to kochanie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 09:31 PM
Post: #113
RE: Stiverne vs Wilder
Nie widziałem wcześniej tej walki. Zapętliłem sobie nokaut kilkanaście razy Wink



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 09:36 PM
Post: #114
RE: Stiverne vs Wilder
Sander
Ja mam strasznie spie*dolone sny ale boks mi się nigdy nie śnił.
STIVERNE NOKAUT RUNDY 3-6
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2015, 09:46 PM
Post: #115
RE: Stiverne vs Wilder
Wilder TKO 5 Runda. Jak już wcześniej pisałem - nie mam pojęcia, kto to może wygrać. Napisałem Wilder, bo chciałbym żeby wygrał. Niepokonany, młody zawodnik ze świetnym rekordem - tego potrzeba w tej wadze. Wielka zagadka odnośnie szczęki Wildera zostanie rozwiana a Ameryka odzyska "bohatera" w krolewskiej kategorii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 07:16 AM
Post: #116
RE: Stiverne vs Wilder
Stiverne poza silnym ciosem niczym nie imponuje, taki z niego mistrz, o którym pewnie nikt za jakiś czas nie będzie pamiętał, ale mam nadzieję, że zleje Wildera tak jak Arreolę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 09:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2015 09:08 AM przez Metzger.)
Post: #117
Bug RE: Stiverne vs Wilder
Nie pamiętam równie trudnej do wytypowania walki. Czuję antypatię do Dzikusa za to, że przez X lat trąbili jaki to z niego madafaka, a jednocześnie karmili go tylko inwalidami z 3 ligi. Dlatego życzę mu, aby podzielił los Mitchella. Jednakże mam złe przeczucia i podejrzewam, że ostatecznie o wyniku zadecyduje ociężałość Stiverne'a (trzeba pamiętać, że ma już 36 lat).

Poza samym wynikiem walki najbardziej ciekawi mnie to, czy poznamy tajemnicę teamu Wildera. Bo jego ekipa musi wiedzieć o czymś, o czym nie wiemy my, skoro przez tak długi czas wbrew logice siedzieli w 3 lidze, przez co najzwyczajniej w świecie tracili finansowo! Już dawno temu mogli zacząć robić walki z TOP10 i zarabiać wielkie pieniądze. Ale jednak woleli obijać kelnerów i dopiero przyparci do ściany (obowiązkowa obrona) podjęli wyzwanie. Dlaczego sami sobie opóźniali dojście do większej kasy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 09:40 AM
Post: #118
RE: Stiverne vs Wilder
EJ MI TEŻ SIĘ ŚNIŁO

Mnie się śniło, że Wilder wygrał przez KO w 6 rundzie, ale widziałem tylko ten wynik w boxrec, samej walki w śnie nie było. Co jednak najlepsze to, że później już śniła mi się walka Wildera.......

.

.

.

.

z DE LA HOYĄ Big Grin

Okazało się w moim śnie, że cały ten misterny plan z prowadzeniem Wildera polegał na tym, żeby Oscar zdobył mistrzostwo wagi ciężkiej xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 10:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2015 10:25 AM przez Krzych.)
Post: #119
RE: Stiverne vs Wilder
Mi się kiedyś śniła walka Adamka z Wladimirem w PrudentialBig Grin Ale chyba co najgłupsze mi się śniło związane z boksem to że bracia Charlo ukradli mi rower, hahahaBig Grin Nawet pamiętam, że jeden z nich był wtedy w formie, a drugi zapuszczony jak BronerBig Grin I to się wszystko działo w tym miejscu gdzie mi kiedyś poważnie ukradziono rower gdy byłem dzieckiem.

https://www.youtube.com/watch?v=AkYnM4zsqdM

Oj ma Stiverne ten swój brzuszek...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 11:04 AM
Post: #120
RE: Stiverne vs Wilder
Czy śledząc karierę Wildera nie mieliście uczucia deja vu tzn. że już kiedyś obserwowaliście podobną historię? Ja mam takie właśnie odczucie. Najpierw sądziłem, że chodzi o dawno oglądany film "The harder they fall" z Humphreyem Bogartem i dwumetrowym zapaśnikiem Mike'iem Lane'em w roli boksera Toro Moreno, lansowanego jako "dziki (wild) człowiek z Andów". Potem jednak doszedłem do wniosku, ze chodzi o przeżycie znacznie świeższej daty. I nagle dzisiaj doznałem olśnienia. Eureka!
Paweł "Harnaś" Kołodziej i jego prowadzenie przez naszą KP. Też wysoki, tez atletyczny i też niepokonany w momencie przystąpienia do walki o mistrzowski pas. Różnica tylko 1 walki, bo Kołodziej przed pojedynkiem z Lebiediewem miał wygrane 33 walki, a Wilder ma 32. Ale to drobiazg. Jak Wilder zostanie znokautowany w 2 rundzie, to Wasilewski może śmiało zaskarżyć promotorów Wildera o plagiat i wygra przed każdym sądem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości