Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
11-11-2014, 10:53 AM
Post: #391
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Powietkin zrobiłby z Adamkiem to co zrobił z Wawrzykiem nie oszukujmy się, właśnie m.in dlatego chciałem zwycięstwa Artura. Dobrze się stało, że Szpilka zwyciężył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 11:15 AM
Post: #392
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
O, zagadka sie rozwiazala. Ta Ameryka jako miejsce walki troche mylila, a tu chodzilo o Povietkina.
No w takiej formie to by zostal Tomek zmieciony z ringu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 12:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2014 12:34 PM przez Krzych.)
Post: #393
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Z jednej strony dobrze że przegrał, choć sam na pewno wolałby mieć porażkę z Povietkinem niż ze Szpilką. Plus potężna kasa za walkę z Rosjaninem. Ale to tylko pokazuje jak bardzo Adamek jest skończony, skoro mając w perspektywie taką walkę nie potrafił przycisnąć ze Szpilką i walczył tak jakby go w ogóle myślami nie było w ringu. Nawet mając Szpilkę przy linach nic nie robił, co było już tak frustrujące, że momentami chciałem tam wskoczyć i mu zajebać w łeb żeby się obudził. Jeżeli ktoś mając prawie milion za walkę z przeciętniakiem i kolejny milion jak nie więcej w perspektywie przy wygranej, za walkę z zawodnikiem z topu gdzie jest szansa na wywalczenie kolejnego title shota, nie potrafi się zmotywować, no to pora kończyć i to w trybie natychmiastowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 01:30 PM
Post: #394
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Daliście się nabrać na tego Povetkina? przecież to tylko plotka puszczona przez Przemka G. Adamek sam wspomniał, że NIC o walce z Povetkinem nie wie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 05:00 PM
Post: #395
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Zgadzam się z RedHawkiem, wg mnie walka z Sasza to bajeczka. Gdyby tak miało być Adamek bardziej by się wysilil,zresztą o ilu ja już super hiper zajebistych rywalach Tomka nie słyszałem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 05:30 PM
Post: #396
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Pewnie Adamek był jednym z kilku pięściarzy, którzy byli brani pod uwagę jako potencjalni rywale dla Powietkina. Nikt nikomu pewnie nic nie obiecał, odbyły się jedynie wstępne rozmowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 06:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2014 06:08 PM przez Wietnam.)
Post: #397
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Co myślicie o tym że Adamek mógłby stoczyć w Polsce, , jeszcze jedną (pozegnalną) walkę z Dragonem Sosnowskim?Pożegnalna walka dla obu.Z werdyktem oczywiście Smile,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 08:32 PM
Post: #398
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Sosnowski dla Adamka? nie no bez przesady. Myślę, że walka z Rekowskim byłaby fajna. Tak czy siak nie chciałbym już Adamka zobaczyć w ringu... chyba, że w roli trenera. Co powiedzielibyście na to żeby Adamek zabrał Szpilkę do USA i zaczął go trenować? Szpilka zaczyna osiągać sukcesy w USA, odwraca się od Adamka, dochodzi do bójki między nimi pod pobliskim barem i Adamek rewanżuje się Arturowi w ulicznej bójce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 08:57 PM
Post: #399
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(11-11-2014 08:32 PM)RedHawk napisał(a):  Co powiedzielibyście na to żeby Adamek zabrał Szpilkę do USA i zaczął go trenować? Szpilka zaczyna osiągać sukcesy w USA, odwraca się od Adamka, dochodzi do bójki między nimi pod pobliskim barem i Adamek rewanżuje się Arturowi w ulicznej bójce?

@RedHawk
Co Ty pijesz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 09:02 PM
Post: #400
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Myślę, że Adamek mógłby się poczuć obrażony taką propozycją. Wink No chyba, że za dobrą kasę.

Co do trenerki, to nie wiem, czy ktoś taki jak Tomek potrafiłby przekazać swoją wiedzę. Facet ma ogromne problemy z rozwijaniem swoich myśli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości