Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
22-07-2014, 08:47 PM
Post: #1
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Zakładam osobny wątek dotyczący tej walki, o walkach z undercardu będziemy dyskutować w temacie Polsat Boxing Night III (dyskusja o kilku walkach w jednym temacie mogłaby być mało przejrzysta).
Posłużyłem się szablonem stosowanym do tej pory w LPW, może się przyjmie i tutaj.

Tomasz Adamek vs Artur Szpilka

[Obrazek: adamek_szpilka_530.jpg]
Data: 2014 - 11 - 08
Miejsce walki: Kraków
Mój typ : Zwycięstwo Adamka na punkty
O walce: Starcie rutyny z młodością, wielkiego doświadczenia z młodzieńczym zapałem. Duże pieniądze w puli, wielkie zainteresowanie kibiców i bój o pozycję numer 1 w wadze ciężkiej w Polsce.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 08:52 PM
Post: #2
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Niewiarygodnie jaram się tym zestawieniem,stawiam na Adamka w granicach 116-112,nie skreślam Szpilki,jeśli Adamek zbierze jeszcze w sobie tą wole zwycięstw choćby z walki z Arreolą,to powinien wygrać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 08:59 PM
Post: #3
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
A ja się tą walką prawie wcale nie jaram, ale pewnie znośna godzina nadawania sprawi, że nic mi nie wyskoczy ; )
Past-prime gwiazda vs prospekt, który przegrał najważniejszą walkę w dotychczasowej karierze -> wątpię by Szpilka zrobił choć w połowie to co Glazkov z Adamkiem, więc raczej jego zwycięstwa nie widzę. Z typem się wstrzymam, ale mam wrażenie, że Adamek powinien sobie poradzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 09:02 PM
Post: #4
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Szpila wreszcie będzie mógł pokazać Adamkowi "pare myczków" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 09:02 PM
Post: #5
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Wklejam swoje przemyślenia z tamtego tematu:

"Czy Adamek może zaprezentować się lepiej niż w starciu z Głazkowem? Myślę, że raczej nie.
Czy Szpilka będzie lepiej dysponowany (przede wszystkim kondycyjnie i siłowo) niż z Jenningsem? Wg mnie zdecydowanie tak.

Zatem czy Adamek jest faktycznie aż takim wyraźnym faworytem?"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 09:06 PM
Post: #6
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Ja po wypowiedziach Adamka najbardziej boje się tego że jemu się po prostu może nie chcieć,ja wiem że on nigdy by się nie podłożył,ale mam obawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 09:34 PM
Post: #7
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Obydwaj są dziurawi jak sito, więc walka zapowiada się ciekawie. Czy Adamek jest wstanie położyć Artura? Czy może setki zebranych ciosów dadzą o sobie znać i Tomasz zaliczy dechy?Nie przeceniałbym "techniki" Adamka. Jego cały boks to były nogi oraz lewy prosty. Obecnie pozostał mu prosty oraz twardy łeb. Szpilka jest bardziej delikatny, ale bardziej głodny sukcesu, świeższy oraz lepiej chodzi na nogach. Zobaczymy ile jest wart cios Szpili, tym razem będzie miał "miejsce" na ulokowanie ciosu. Bardzo ciekawa walka, jak dla mnie bez wyraźnego faworyta. W tej walce nie będzie żadnej deklasacji, jestem za Arturem, bo on ma przed sobą przyszłość oraz jest w stanie dać nam parę dobrych walk. Mój typ to Szpilka przez SD/UD 115-113 po bardzo wyrównanej walce.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 09:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 09:47 PM przez Sander.)
Post: #8
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Ja sobie nie wyobrażam by Adamek tego nie wygrał. Szpilka to fajny, młody pięściarz, ale on w jedynej walce z silnym rywalem był tak bardzo bezradny, że nie wierzę, by teraz nagle wszystkich olśnił i zapezentował wyższy level. Adamek na walkę w Polsce na pewno zrobi dobrą formę, słychać w jego głosie nawet pasję i głód walki, sam Pindera przyznaje, że Tomek jest mocno "nagrzany" na ten pojedynek. Myślę, że zobaczymy Adamka w naprawdę niezłej wersji. Artur będzie miał duży problem by pełen dystans przeboksować na wysokich obrotach, a już walka z Jenningsem pokazała, że żeby skończyć go przed czasem nie trzeba mieć silnego ciosu. Adamek mimo, że past to wciąż jednak zdecydowanie wyższa szkoła jazdy. Spodziewam się pewnej wygranej Adamka na punkty lub na wypadek skrajnego wyczerpania Szpilki czasówki w końcówce. Szpilka nie bije na tyle mocno, by kłaść Adamka na dechy, siła fizyczna też nie będzie wielkim atutem Artura, nie ma między nimi wielkiej różnicy w tej kwestii - nie widzę tutaj elementów które mogłyby stawiać Szpilkę w roli faworyta.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 09:50 PM
Post: #9
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Swoją drogą jestem ciekaw co będzie po ewentualnej porażce Artura,czy słynne już "spokojne prowadzenie" czy Szpilka znów będzie mierzył wysoko i ryzykował 3 porażkę z rzędu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2014, 10:31 PM
Post: #10
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka



RH DRANIU CHYBA PRZEZ CIEBIE STRACĘ 40 ZŁOCISZY NA PEJ PER WJU.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości