Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 20 HW Ranking by @redd
23-03-2015, 10:41 PM
Post: #111
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Jeżeli jego szczęka jest dobra ofkors.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 11:24 PM
Post: #112
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
(23-03-2015 09:42 PM)redd napisał(a):  
Np, Mansour vs Martin - kupuję w ciemno, byłby grzmoty.

Mansour to jeden z najbardziej widowiskowych i brutalnych skurczybyków w dzisiejszej wadze ciężkiej. Nie umiem wskazać kogoś, kto miałby z nim lekką, łatwą i przyjemną przeprawę. Może Kliczko, bo wiemy jak umie neutralizować rywali, może udusiłby Amira w pierwszych rundach i dobił rywala bez tlenu, ale cała plejada prospektów z Parkerem, Joshuą czy nawet Szpilka to mogliby piekło w ringu z Amirem przejść.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2015, 09:50 PM
Post: #113
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Szpilki bym na razie z Mansourem też nie widział,Amir to nie jest tylko wolny na nogach bijok, to całkiem dynamiczny bijok Big Grin.W dodatku jest mańkutem więc chyba to eliminowało by największy atut Artura w ewentualnej walce.O różnice siły nie ma co mówić.Jeśli chodzi o widowiskowość to chciałbym zobaczyć walkę Mansour-Ruiz Jr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2015, 10:52 PM
Post: #114
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Unikałbym Manosura na miejscu promotorów Szpilki. Tak destrukcyjny i silny bijok przycisnąłbym Artura - wątpię, aby Szpila zachował zimną krew, gdyby taki byk dopadł go przy linach. Amir to jeden z najgorszych rywali jakich można by było znaleźć dla Artura. Mansour to nie jest jakieś wielkie nazwisko, a stylowo bardzo niepasujący.

Mansour vs Ruiz - oglądałbym, stawiałbym na Amira. Gdyby gruby zbierał tak od Mansoura, jak od Hammera, to wynosiliby go z ringu. Obrona Mekyskanina woła o pomstę do nieba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2015, 11:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2015 11:24 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #115
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Patrzę w biografię tego Mansoura i widzę, że to następny bokser, który zawalił sobie karierę na własne życzenie. Choć mimo wszystko 8,5 roku za posiadanie narkotyków to naprawdę sporo. O wiele za dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2015, 12:41 AM
Post: #116
Bug RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
(24-03-2015 11:22 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Choć mimo wszystko 8,5 roku za posiadanie narkotyków to naprawdę sporo. O wiele za dużo.
A mnie podoba się to, że sądy w USA nie cackają się z przestępcami. Natomiast u nas dostałby zawiasy i poszedłby dalej dilować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 03:32 PM
Post: #117
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Joshua vs Gavern 4 kwietnia. Zapowiada się na błyskawiczną ringową egzekucję. Wolałbym, aby od razu walczył z Johnsonem, co mu po znokautowaniu w rundę, lub dwie Gaverna? Zrzucanie rdzy, zrzucaniem rdzy... ale bez przesady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 07:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015 07:33 PM przez redd.)
Post: #118
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
1.Ma ktoś na oku może jakiś ciekawych prospektów w HW, którzy jeszcze nie przebili się do szerszej świadomości kibiców?

2.Tak poza tym, widział ktoś może walki niejakiego Oscara Rivasa? Warto mu się przyglądać?

3. Charles Martin dostaje kolejnego buma do pokonania. Taka bumofilia nie podoba mi się. Np, Wilder też był podobnie prowadzony, ale za to miał lepsze zaplecze i jeździł chociaż na wartościowe sparingi. Czego Martin się nauczy po walce KO 2/3 r? Bardzo chciałbym zobaczyć go z Aguillerą, lub Rossym. O ile z Nagym widziałbym w nim faworyta, to nie wiem jak wypadłby na tle Derricka dysponowanego jak chociażby z Głazkowem. Tak ruchliwy rywal mógłby narobić mu kłopotów.

4. Zbliża się walka Mansour vs Dawejko. Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż wygrana Mansoura przed czasem. Dawejko ma dobrą passę, ale jest mały, ofensywny, niezbyt silny fizycznie - powinien stylowo leżeć Amirowi, który ma wszystkie atuty po swojej stronie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 07:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015 07:43 PM przez Sander.)
Post: #119
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
@redd

1. Ostatnio sam przegrzebywałem boxreca w celu przyjrzenia się komuś, kogo nie znam, ale na nikim nie zawiesiłem oka.

2. Słyszałem o nim sporo dobrego i mam zamiar nadrobić jakieś jego walki, podobno ma potencjał.

3. Kto w ogóle promuje Martina? Słabo to wygląda, ja jestem ciekaw czy on sie utrzymuje z boksu, czy może pracuje normalnie. Przydałoby się, żeby popracował nad sylwetką, siłownia itd

4. Mansour TKO w okolicach 3-4 rundy Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 07:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015 07:49 PM przez saliman1.)
Post: #120
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Charlesa Martina promuje grupa King Sports Worldwide, która ma całkiem dobrych zawodników, ale z niewielkim potencjałem na duże pieniądze w USA:

http://www.kingsportsworldwide.com/#!boxers/cu4g
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości