Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 20 HW Ranking by @redd
06-04-2015, 07:51 PM
Post: #121
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Rivas to dość ciekawy zawodnik,dynamiczny,fajnie się rusza,szybki,dobre podstawy z amatorki,puncherem nie jest ,ale uderzyć potrafi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 08:06 PM
Post: #122
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Ciekawi mnie ten zawodnik. Wie ktoś coś więcej na jego temat?

http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 08:18 PM
Post: #123
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Szukałem wiadomości na jego temat jakieś 2 tygodnie temu, bo jego rekord wygląda ciekawie + jest Kubańczykiem, jeszcze nie tak starym. Ale nic nie znalazłem, na YT nie ma walk, a informacje też są szczątkowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 08:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015 08:22 PM przez Melvin.)
Post: #124
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Na rozkładzie kilku w miare znanych journeymanów jak Harper,Jolly,Polley czy Sykes po zdjęciach nie wygląda na kulturystę,a jeśli chodzi o wideo to tylko walka z cieniem,sparował(taa) z Solisem przed rewanżem z Thompsonem czyli w sumie to nic nie wiadomo Big Grin może @Hugo coś o nim wie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 08:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015 08:37 PM przez saliman1.)
Post: #125
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Ma kontrakt z Haymonem, więc może jego kariera jakoś się ruszy (albo wręcz przeciwnie Smile )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2015, 02:54 PM
Post: #126
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Dzisiaj w nocy odbyły się półfinały turnieju Boxcino:

Andrej Fiedosow vs Lenroy Thomas
Byłem zaskoczony postawą Thomasa. W pierwszej rundzie naprawdę ładnie rozbijał Rosjanina, bił dobre kombinacje góra - dół i nawet miał Fiedosowa na deskach po akcji prawy - lewy. Andrej kiepsko wszedł w walkę, ale od drugiej rundy zwiększył obroty, narzucił presję i wojnę w półdystansie. Tam dalej Thomas sobie nieźle poczynał i bił wiele mocnych ciosów na dół. W trzeciej rundzie Fiedosow jeszcze podkręcił tempo, zaczął zasypywać rywala gradem ciosów, aż w końcu zranił go uderzeniem na dół, poprawił kilka razy na górę i było po walce. Możliwe, że Thomas z lekka wystrzelał się przez dwa pierwsze starcia, bo w trzecim stanął w miejscu i już nie miał za bardzo pomysłu na to co zrobić z nacierającym rywalem.

Donovan Dennis vs Razvan Cojanu.
Cojanu zaprezentował żałosne umiejętności, absolutne zero w obronie i w ataku. Wszystko zbierał na twarz, od pchającego ciosy Dennisa. W drugiej rundzie wszedł Amerykaninowi na czyściutki lewy sierpowy i wszystko skończyło się ciężkim nokautem.

Co do finału, to faworytem dalej jest Fiedosow, ale musi być czujny. Dennis jest boksersko dosyć surowy, pcha ciosy, ale ma naprawdę niezły cios. Chwila zagapienia może wiele kosztować Rosjanina, jednak to on powinien być stroną dominującą w półdystansie. Liczę, że przełamie Dennisa. W każdy razie, to może być całkiem efektowna walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2015, 04:59 PM
Post: #127
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Redd,co sądzisz o Duhuapasie? zdominował Diamencika,znajdziesz dla niego miejsce gdzieś pod koniec drugiej dziesiątki? jak w ogóle go oceniasz w kontekście obecnej wagi ciężkiej ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2015, 05:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2015 05:59 PM przez redd.)
Post: #128
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
@Melvin
W 20 nie znajdę dla niego miejsca, aczkolwiek Francuz zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest naprawdę dobrze wyszkolony, całkiem szybki i dosyć sprytny. Na minus można zapisać mu niedużą siłę fizyczną i przeciętny cios, oraz brak solidnego zaplecza promotorskiego. Myślę, że wagi ciężkiej nie zbawi, ale może stać się twardym i wymagającym testerem dla prospektów / zawodników aspirujących do czołówki. Wydaje mi się że jest w stanie napsuć wielu zawodnikom krwi, jednak pewnego poziomu nie przeskoczy. Raczej będzie to taki europejski Tony Thompson rozdzielający ziarna od plew. Choć trzymam kciuki, aby Duhaupas dostał jeszcze jakieś ciekawe i dobrze płatne walki. Najmłodszy już nie jest i fajnie by było, gdyby dostał kilka szans od czołowych pięściarzy ciężkiej dywizji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2015, 11:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2015 11:25 PM przez Sander.)
Post: #129
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
@redd
Znasz tego typa?
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer

Gość o takim imieniu i nazwisku bił się z Cro Copem w K1, ale nie wiem czy to ten sam na 100%, a może zbieżność nazwisk. W każdym razie pobieram jego dwie walki, zobaczę co to za nadzieja hw.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 02:46 PM
Post: #130
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Nie kojarzę gościa, ale w wolnej chwili rzucę na niego okiem.

Tydzień temu, kilka razy wspominany tutaj, Charles Martin znokautował już w pierwszej rundzie Toma Dallasa. Słaby match up - wiadomo było, że Dallas rozkleja się po przyjęciu pierwszego, mocnego ciosu. Kwestią czasu pozostawało to, źe Martin go trafi. Jedyny plus tej potyczki był taki, że Amerykanin pokazał się szerszej publiczności, na dużej gali. Mogliby mu skołować chociażby Aguilerę, albo Johnsona jak już obije go Joshua.

Co do rankingu, to bez zmian od ostatniej aktualizacji. Wprawdzie Kliczko pewnie pokonał Jenningsa, jednak poraża z Ukraińcem nie jest żadną ujmą.

(15-03-2015 07:59 PM)redd napisał(a):  Stan na: 15.03.2015

1. Władimir Kliczko
2. Alexander Powietkin
3. Tyson Fury
4. Kubrat Pulew
5. Deontay Wilder
6. Bryant Jennings
7. Wiaczesław Głazkow (+2)
8. Bermane Stiverne
9. Steve Cunningham(-2)
10. Carlos Takam
11. Mike Perez
12. Eddie Chambers
13. Tony Thompson (+1)
14. Chris Arreola (-1)
15. Dereck Chisora
16. Luis Ortiz
17. David Price
18. Anthony Joshua
19. Joseph Parker
20. Artur Szpilka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości