Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Międzyzdroje 16.08.2014
17-08-2014, 11:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2014 10:56 AM przez redd.)
Post: #11
RE: Międzyzdroje 16.08.2014
Widziałem tylko początkowe walki z tej gali, ale resztę mam nagrane.

Król vs Ficner -Fajna walka. Myślałem, że lepszy technicznie Król wypyka przeciwnika, ale Ficner walczył bardzo ambitnie i w 3 rundzie rzucił rywala na deski. W 4 też był lepszy i nawet zranił w końcówce Króla. Jak dla mnie powinien wygrać 1pkt Ficner i remis jest lekko krzywdzący dla niego (nie wiem jak jakiś sędzia mógł to wypunktować 39-37 dla Króla ???)

Letr vs Wrotniak
Wczoraj oglądałem też ostatnią walkę Kownackiego i pomyślałem sobie "takiego festynu pewnie długo nie zobaczę". Życie lubi jednak zaskakiwać. Przy Letr vs Wrotniak walka Kownackiego (z disco polo puszczanym między rundami) to było Leonard vs Hagler. Wrotniak zdaje się być sympatycznym gościem i bardzo ambitnym, ale boksować nic, a nic nie potrafi.
Runowski vs Abramenka
Po pierwszej rundzie myślałem, że Runowskiego czeka bardzo trudna przeprawa. Jednak z czasem zaczął przejmować inicjatywę i przełamywać rywala. Plus za dynamikę i ciosy na korpus. Dobrze, że będzie zbijał w dół, nawet do lekkiej, bo na 147lbs jest za mały i za słaby fizycznie. W lekkiej, czy w junior półśredniej jego siła i warunki fizyczne będą jego sporą zaletą.

Jackiewicz vs Szot - Rafał w godny sposób pożegnał się z ringiem. Szot też nie najgorzej pokazał się. Szkoda, że jego kariera poszła taką, a nie inną drogą.

Poza tym jestem zaskoczony. Chudecki podobno dał super walkę z Lorą i wygrał bez żadnych kontrowersji. To samo tyczy się Głażewskiego. Strasznie nierówny z niego bokser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2014, 06:07 PM
Post: #12
RE: Międzyzdroje 16.08.2014
Niestety wyłączyłem po Chudeckim, po relacjach widzę, że popełniłem błąd.

Ponownie jak powyżej, gala mnie zaskoczyła, zwłaszcza walka Chudeckiego z Lorą. Walka pełna emocji, dosyć brudna i pełna cepów ,,niesionych od Pruszkowa" jak to powiedział kiedyś klasyk, ale miła dla oka. Jedyne co mi się nie podobała to reakcja publiczności, myślałem, że widziałem i słyszałem wszystko, ale okrzyk ,,lewa ręka do napleta" mnie zażenował, ale czego można się spodziewać po Międzyzdrojach pełnych Januszów.

[Obrazek: Sugar-Ray-Robinson-vs.-Kid-Gavilan.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2014, 08:15 PM
Post: #13
RE: Międzyzdroje 16.08.2014
Cytat:Po pierwszej rundzie myślałem, że Runowskiego czeka bardzo trudna przeprawa.

To wiele wyjaśnia, Snarski informuje, że Abramenka od drugiej rundy walczył ze złamaną ręką i będzie dążył do rewanżu między bokserami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości