Ankieta: Najlepszy bokser wagi ciężkiej wszech czasów to :
Muhammad Ali
Mike Tyson
Jack Dempsey
Joe Louis
Lennox Lewis
Rocky Marciano
George Foreman
Vitali Klitschko
Joe Frazier
Evander Holyfield
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy z najlepszych. Ankieta
17-01-2012, 03:36 PM
Post: #21
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
przeczytaj tytuł ankiety

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 06:39 PM
Post: #22
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
szansepromotions
"2. Frazier , niestety (mimo całej sympatii do niego) , pojedynek Fraziera z Vitem skończyłby się podobnie co do jego pojedynku z Foremanem , ciężki cios Vita by przesądził o wygranej"

% nokautów u Vitalija bierze się z tego, że ma on słabych rywali i jego ciosy się kumulują. Pooglądaj uważnie walkę Vitalija z Lewisem.
Lennox nie miał jakiejś mocnej szczęki, pokazał to Rahman i McCall. W walce z Ukraińcem przyjął kilkanaście potężnych bomb i co... nic.
Gdyby Vitek miał taki "potężny cios" jak niektórzy sugerują to po potężnym podbródkowym, którym trafił Lewis wyleciałby w powietrze. Tak jednak nie było. Współczynnik nokautów nie oddaje siły ciosu, np Martinez - mało zwycięstw przed czasem, a posiada pojedyńczy, nokautujący cios, co pokazał np w walce z Williamsem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 07:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2012 07:11 PM przez Markoss.)
Post: #23
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
(23-01-2012 06:39 PM)bokser napisał(a):  szansepromotions
"2. Frazier , niestety (mimo całej sympatii do niego) , pojedynek Fraziera z Vitem skończyłby się podobnie co do jego pojedynku z Foremanem , ciężki cios Vita by przesądził o wygranej"

% nokautów u Vitalija bierze się z tego, że ma on słabych rywali i jego ciosy się kumulują. Pooglądaj uważnie walkę Vitalija z Lewisem.
Lennox nie miał jakiejś mocnej szczęki, pokazał to Rahman i McCall. W walce z Ukraińcem przyjął kilkanaście potężnych bomb i co... nic.
Gdyby Vitek miał taki "potężny cios" jak niektórzy sugerują to po potężnym podbródkowym, którym trafił Lewis wyleciałby w powietrze. Tak jednak nie było. Współczynnik nokautów nie oddaje siły ciosu, np Martinez - mało zwycięstw przed czasem, a posiada pojedyńczy, nokautujący cios, co pokazał np w walce z Williamsem.

Martinezowi weszła bomba jaka wchodzi raz na kilkadziesiąt Walk.. Podobnie było z walką Barrios - Freitas. Pamietam też jak taj(którego nazwiska do tej pory nie umiem napisać a na imie miał SOD) wszedł Ponce de Leonowi na potężny lewy krzyżowy. To nie była siła Ciosu a połaczenie wielu czynników ze sobą.

Z tego co pamietam w walce Lewis Klitschko to Lewis trafiał potęznymi podbródkowymiSmile zresztą kto jak kto ale Lennox podbródki Bić potrafiłSmile
(12-01-2012 10:01 PM)Crumb napisał(a):  Niby był już temat bardzo podobny "Najlepszy Bokser w historii " w dziale "Historia boksu" jednak nie będę Ci usuwał tego wątku bo jest minimalnie inny a i troszkę się różni i ankieta.
Ja zagłosowałem na Tysona gdyż był on zawodnikiem kompletnym - miał siłę ciosu, szybkość, dynamiczność, technikę, zawziętość, charakter i ducha walki. Temat trochę trudny - ciężko odpowiedzieć. Wielu z tych bokserów jest na podobnym poziomie, każdy był mistrzem i każdy miał swoje 5 minut.

Zgoda Tyson był fenomenem HW ale brak mi u niego bardzo ważnej cechy dla bokserka kompletnego... dla niego pojęcie boksowanie na wstecznym było pojęciem zupełnie obcym. Ale fakt do do reszty zgoda.. miał wszystko na najwyższym poziomie.. przynajmniej do czasu pierwszej porażki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 07:14 PM
Post: #24
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Markoss
Jeśli to trafił LEwis to przepraszam za pomyłkę, co nei zmienia faktu, że Anglik przyjął kilkanaście bomb i nic mu się nie stało. A co powiesz o walce Martineza z Barkerem. Tam cios nie był już taki czysty, a chyba pamiętasz co się stało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 09:27 PM
Post: #25
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
(14-01-2012 06:21 PM)sowka napisał(a):  Witalij jest dobry, lecz nie zasługuje jak dla mnie na TOP 10 wszech czasów nie zasługuje. 10 zawodników, którzy by go pokonali walcząc z nim w dzisiejszych czasach? Proszę bardzo:
1. Ali
2. Frazier
3. Foreman
4. Louis
5. Marciano
6. Liston
7. Patterson
8. Holyfield (oczywiście ten stary tzn. za młodych lat)
9. Schmelling
10. Tyson
Uważasz, że Kliczko pokonałby któregoś z tych zawodników? Bo ja osobiście w to bardzo, ale bardzo wątpie.

Ali - on ważył 3 kilo więcej niż Adamek we wrześniu, niższy od Vita o głowę. Marne szanse.
Fraizer - obecnie byłby w CW. ZA duża dysproporcja
Foreman - i tutaj upatruję szans. Kowadło w łapie. Wysoki, prawdziwy HW. Stawiałbym na walkę pokroju Vit vs Sanders (taka młócka). Wyniku nie typuję, czysta fantazja.
Louis - za mały, zbyt odległe czasy, obecnie CW,
Patterson, Schmeiling, reszta. - j.w
Tyson - zdecydowanie za mały, ale Vit musiałby uważać w pierwszych rundach. JAK ON MIAŁBY SIĘGNĄĆ GŁOWY VITKA ???

Sorry, ale z Vitem mają szansę tylko wielcy bokserzy. Lewis, Foreman, Sanders, tacy z kowadłem w łapie i nie bojący się bić. Nie ma mowy o małych technikach. Byrd dostawał baty, Adamek zdeklasowany itd. itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 10:49 PM
Post: #26
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Foreman był 1 cm wyższy od Alego , Frazier wnosił na wagę prawie 100 kg

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2012, 07:20 AM
Post: #27
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
(23-01-2012 07:14 PM)bokser napisał(a):  Markoss
Jeśli to trafił LEwis to przepraszam za pomyłkę, co nei zmienia faktu, że Anglik przyjął kilkanaście bomb i nic mu się nie stało. A co powiesz o walce Martineza z Barkerem. Tam cios nie był już taki czysty, a chyba pamiętasz co się stało.

Walki Martineza z Barkerem jeszcze nie widziałem. Mam ją na kompie ale jakoś nie moge się zebrać:/ Ogladne to sie wypowiem. Z tego natomiast co zerknałem na YT Cios który powalił Barkera to był mocny Overhand w okolice ucha. Ale spokojnie zobacze dokładnie to powiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 04:31 PM
Post: #28
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Jestem archeologiem odkopuje najlepszy jest Holyfield! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 06:04 PM
Post: #29
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
@Holy230
Mógłbyś odkopać przecinki? Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2012, 03:48 PM
Post: #30
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Nie odkopuje takich rzeczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości