Ankieta: Najlepszy bokser wagi ciężkiej wszech czasów to :
Muhammad Ali
Mike Tyson
Jack Dempsey
Joe Louis
Lennox Lewis
Rocky Marciano
George Foreman
Vitali Klitschko
Joe Frazier
Evander Holyfield
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy z najlepszych. Ankieta
12-01-2012, 07:58 PM
Post: #1
Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Tak jak w temacie. Ankieta dotycząca najlepszego zawodnika wagi ciężkiej wszech czasów. W ankiecie mogłem uwzględnić tylko 10 bokserów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2012, 08:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2012 08:47 PM przez szansepromotions.)
Post: #2
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Brak Holmesa i Riddicka , więc głosuje na Lewisa .W zasadzie to wiadomo ,że wygra Tyson

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2012, 10:01 PM
Post: #3
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Niby był już temat bardzo podobny "Najlepszy Bokser w historii " w dziale "Historia boksu" jednak nie będę Ci usuwał tego wątku bo jest minimalnie inny a i troszkę się różni i ankieta.
Ja zagłosowałem na Tysona gdyż był on zawodnikiem kompletnym - miał siłę ciosu, szybkość, dynamiczność, technikę, zawziętość, charakter i ducha walki. Temat trochę trudny - ciężko odpowiedzieć. Wielu z tych bokserów jest na podobnym poziomie, każdy był mistrzem i każdy miał swoje 5 minut.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2012, 10:26 PM
Post: #4
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Ja głosowałem na Fraziera za moją ulubioną "kołyskę". Ostatnio Brewster mówił, że Mormeck powinien użyć tak użytecznej broni jaką jest lewy sierp, a już coraz rzadziej używaną. Sam zauważyłem podczas treningów, że lewy sierp jest bardzo dobry do skracania dystansu - korzystali z niego zawodnicy niscy tj. Tyson, Frazier. Dobry lewy prosty z wejściem jest najczęściej wyłapywany przez wyższego na otwartą prawą rękawicę na szczęce. Fraziera lewy sierpowy był jednym z najlepszych w historii i ogólnie uwielbiam tego zawodnika, który był najlepszy na świecie mimo słabych warunków fizycznych.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2012, 11:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2012 01:54 PM przez Maynard.)
Post: #5
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Dla was historia boksu to w 90% kategoria cięzka. Cóż, mam dość negatywną opinię na ten temat, ale zostawię to dla siebie. Wracając do tematu, w samej ciężkiej najlepszy był Marciano.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2012, 11:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2012 11:50 PM przez willow(konserwatysta).)
Post: #6
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Bezwzględnie Tyson - fenomen który nigdy sie już nie pojawi.

Advocem Lewisa, co on robił, gdy jego rówieśnik Mike zdobywał pasy HW ? Kogo pokonał ? Tysona jak był już wrakiem ? nieslusznie Holyfielda etc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2012, 12:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:03 PM przez BESTIA.)
Post: #7
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Maynard
A kto tak powiedział.
Dalej to napisz kogo pokonał by Marciano Lewisa,Tysona,Frizera,Alego chyba nie walczył czasie gdy nie było wielkich zawodników Luis był cieniem samego siebie w tym czasie i dlatego Marciano miał zero w rekordzie.
Maynard
Jedziesz na kogoś bez powodu opanuj się trochę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2012, 01:40 PM
Post: #8
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Maynard
Dla mnie tak, 90% najlepszych pięściarzy właśnie z wagi ciężkiej pochodzi. Taki Mike Tyson miał szybkość z kategorii piórkowej więc dlaczego mam wybrać boksera z wagi piórkowej, który by przegrał z Tysonem w 1 rundzie. Temat to "Najlepszy bokser" a nie najlepszy z danej kategorii. Uważam, że żaden bokser z niższych wag nie dałby rady najlepszemu z ciężkiej i już.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2012, 01:53 PM
Post: #9
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Nigdy na nikogo tu ni jechałem, uwierz, jeśli to robię, to konkretnie. Ale spoko, przyznaję się do błędu, czasem "za głośno myślę", zedytowałem tamtego posta, żeby nie było syfu.

@Crumb, i tak się założę, że nie jesteś w stanie z głowy wymienić więcej niż 2-3 pięściarzy kategorii piórkowej sprzed 2000 roku. Ale spoko, masz prawo do własnej opinii. Dla mnie ciężka zawsze była totalnie przereklamowana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2012, 05:04 PM
Post: #10
RE: Najlepszy z najlepszych. Ankieta
Najlepszy ciężki?
Dla mnie Joe Louis. Wybrałem go bo wyprzedzał swoją epokę. Kiedy jego rywale ciągle prezentowali dosyć prymitywny boks, on walczył technicznie i wyrachowanie, co nie przeszkadzało mu w dewastowaniu swoich przeciwników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości