Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Middleweight
24-10-2017, 08:49 PM
Post: #41
RE: Rankingi - Middleweight
Co nie znaczy, że trzeba się z tym zgadzać. Ja też widziałem Charlesa Martina w wielu rankingach po tym jak "wygrał z Glazkovem" a po tym jak dostał wpierdziel od AJ to wylatywał aż się kurzyło. Ja bym o Andrade nawet nie pomyślał w kwestii top 10 Wink
Ale każdy ma swoje metody.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2018, 10:29 AM
Post: #42
RE: Rankingi - Middleweight
1. Gołowkin
2. Alvarez
3. Ja. Charlo
4. Jacobs
5. Saunders
6. Murata
7. Andrade
8. Derewianczenko
9. Sulęcki
10. Lemieux

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2018, 02:58 PM
Post: #43
RE: Rankingi - Middleweight
1 .Gołowkin
2.Ja.Charlo
3. Alvarez
4. Jacobs
5. Saunders
6. Andrade
7. Murata
8. Derewiaczenko
9. Sulęcki
10. Lemieux
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2018, 05:21 PM
Post: #44
RE: Rankingi - Middleweight
Jak widzę, Wietnam, to różnice pomiędzy nami są kosmetyczne.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2018, 06:10 PM
Post: #45
RE: Rankingi - Middleweight
Chyba w żadnej innej kategorii pierwsza dziesiątka nie ma tak dużej przewagi nad potencjalnym "jedenastym" jak w średniej. Moja dziesiątka byłaby chyba identyczna, jak @Hugo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2018, 06:25 PM
Post: #46
RE: Rankingi - Middleweight
Nie ma aspirantów za specjalnych na tą chwilę, ta 10 odstaje.
Falcao ,N’Dam Njkam, Korobov , O'Sullivan to u mnie
narazie zaplecze top 10'. Ale dzieli ich jeszcze duży
dystans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2018, 07:34 PM
Post: #47
RE: Rankingi - Middleweight
Na 11 miejscu mam N'Jikama, który szczególnie perspektywiczny nie jest. W obijaczy bumów braci Falcao jakoś nie wierzę. Jest natomiast dwóch ciekawych na przyszłość, ale jeszcze słabo sprawdzonych bokserów: Walter Kautondokwa z Namibii i Jason Quigley z Irlandii.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2018, 12:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2018 12:21 PM przez szalonyAli.)
Post: #48
RE: Rankingi - Middleweight
1.Alvarez -
2.Golokin
3.Jacobs - walkami z striczu i z Drewiaczenko podkreślił swoją klasę.
4.Charlo- Ma ogromny potencjał w starciu z Jacobsem upatrywał bym w nim faworyta. Nawet świetnie przygotowany może pokonać zarówno GG i Alvareza. Obecne osiągnięcia dają mój 4 lokatę .
5.Drewiaczenko- z jacobsrm pokazał klasę.
6.Andrade - mistrz świata w dwóch kategoriach, zdobył pas jednak nie pokonał mistrza tylko przeciętniaka. Jest w stanie dać świetna walkę każdemu zawodnikomi z top 5. naprawdę poziom pierwszej 7 jest bardzo bardzo równy. Decydują detale i aktualne doswiadczenie

7.Sulecki - miał skok to niższej kategorii wagowej , który był błędem .wygrał wprawdzie z culcayem , ale miał problemy których nie miał w średniej. Z Jacobs dał świetna walkę , był gorszy ale cały czas chłopak się rozwija. Jak wyżej Andrade.
8.Lemieux-bokser , ktory odstaje od top 7.Golovkij go zmiażdżył podobnie Saunders. Bije mocno ale technicznie jest prosty. Może sprawiać im problemy jak dobrze trafi to zależy też od ich specyfiki. Ale ogólnie wszyscy go robią jak nie przed czasem to na punkty
9.Culcay- w niższej kategorii dał świetnie walki zarówno Andrade jak i Striczu jednak przegrane. Moim zdaniem z średniej przegrywa jeszcze pewniej. Ciekawa była by jego walka z Lemieux.
10.Brant -Muraty nigdy nie ceniłem. Brant potwierdził dlaczego. Zastanawiałem się czy nie dać tu Murraya ale ten już stary i trochę taki odgrzewany kotlet.

Z innej beczki szanse Maćka .Z Andrade to była by istna wojna. Ale widzę tutaj przewagę striczu, mimo że lepsze warunki ma Andrade. Jednak Maciek jest chyba lepszy technicznie i fizycznie też. Na maxa przygotowany robi rywala na punkty
Drewiaczenko podobnie. Tutaj minimalna przewaga rywala , bo Ukrainiec jednak jest niezły technicznie i mocno bije, ale jest bardzo niski i to daje przy podobnej szybkości technice przewagę Striczu.Ale naprawdę kolejna wojenka
Charlo - Charlo to ogromny potencjał , tutaj to z nim widział bym faworyta
Jacobs - w rewanżu widział bym szanse Striczu
GGG - swoje maiec mógł by ugrać, ale golovik jest silny i jak przygotuje się na maxa jest poziom wyżej.Ale trudno powiedzieć czy przygotowały na tą walkę formę z alvareza

Jest szansa na Maćka tylko trzeba pracować ciężko bo poziom rywali jest nie samowity. Jeśli chodzi o Lemieux i Branta. Lemieux niby niebezpieczny ale Maciek może z nim wygrać nawet przez czasem , Branta też pewnie punktuje.
jeśli chcą zdobyć jakis pas to Brant(ale ten chyba nie będzie chętny) stoczyc epicka wojnę , bardzo możliwe że zwycięska i zdobyć pas to Andrade ( raczej też nie bez Amerykanin zainteresowany), no jeśli chce zdobyc pas ale jako underdog to Charlo lub rewanż z Jacobsem ( tutaj ten pierwszy bdz bardziej zainteresowany)

Saundersa nie umieszczał w rankingu ze względu na wpadke, gdyby nie ona miałbym go na pozycji .... Dużo by zależało od walki z Andrade. Przed tą walka ze względu na osiągnięciu miałem go na pozycji nr.5.Jednak minimalnego faworyta widziałem z Andrade.Czyli w sumie 8 bokserów bardzo bardzo blisko siebie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2019, 10:26 PM
Post: #49
RE: Rankingi - Middleweight
lipiec 2019

1.Canelo
2.GGG
3.Andrade
4.Jer.Charllo
5.Jacobs
6.Derewiaczenko
7.Brant
8.Sulęcki
9.Lemieux
10.Culcay
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości