Ankieta: Jak zakończy się ta walka ?
Masternak decyzją
Kalenga decyzją
Masternak przed czasem
Kalenga przed czasem
Ciężko powiedzieć
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masternak vs Kalenga
21-06-2014, 11:42 PM
Post: #61
RE: Masternak vs Kalenga
"Jego ciosy pruły powietrze, trafiały w gardę lub w plecy. Ja natomiast zadawałem lewe i wydawało mi się, że punktuję nimi wystarczająco. Sędziowie jednak ocenili to inaczej - uznał Masternak. Przyznał jednocześnie, że istnieje możliwość walki rewanżowej z Kalengą i taka wstępna propozycja pojawiła się w rozmowach z jego promotorem tuż po walce."

"Mogłem zacząć odrabianie strat z pierwszej fazy walki wcześniej, wtedy Kalenga nie dałby rady. Jednak zawsze trudniej gonić wynik, niż go bronić - stwierdził "Master".

"Nic nie udowodniłeś, przegrałeś - zauważył Masternak"

Co on już pierdzieli Big Grin. Ja też mogę powiedzieć,że gdybym zaczął trenować boks 10 lat temu, to teraz walczyłbym z Floydem, co za pierdolenie. Te jego lewe były żenujące, lepsze to nawet wyprowadzają osoby które nigdy nie trenowały boksu. Zresztą, nie ma co porównywać przegranej walki z Afolabim ( Janika) , do dwóch srogich wpierdolów jakie otrzymał Masternak. Janikowi nikt nie dawał najmniejszych szans, a stoczył twardą i równą walkę z TOP3 CW. Za to Mateusz " spina" Masternak, niedoszły pogromca Diablo dostał ostro w pizdę od Drozda (TKO,oraz deklasacja przez 10 rund) oraz od Kalengi który prawie sam się przewracał przy zadawaniu tych swoich cepów. No faktycznie, Masternak pokazał tyle przez swoją karierę, że chyba zastanowię się nad umieszczeniem go w TOP 5 P4P All Time. Zresztą najlepiej świadczy o nim jego najcenniejszy skalp, który "nie pokazał nic jak "łucznik" Kołodziej".

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 11:51 PM
Post: #62
Bug RE: Masternak vs Kalenga
(21-06-2014 11:10 PM)KrychuTMT napisał(a):  obsrany jak pizda Smile.
Ej, nie zapominaj, że nie jesteś na ławeczce pod blokiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 02:21 PM
Post: #63
RE: Masternak vs Kalenga
Niezbyt miła dla oka walka, w szczególności, że Master mógł to wygrać. Wolał przespać sporą część walki i rzucać byle jakie lewe proste.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości