Ankieta: Jak zakończy się ta walka ?
Masternak decyzją
Kalenga decyzją
Masternak przed czasem
Kalenga przed czasem
Ciężko powiedzieć
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masternak vs Kalenga
21-06-2014, 09:11 PM
Post: #41
RE: Masternak vs Kalenga
W moim odczuciu Kalenga 10-1 w rundach....

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2014 09:14 PM przez Metzger.)
Post: #42
Bug RE: Masternak vs Kalenga
Masternak wypadł tragicznie. Wręcz katastrofalnie. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze 2 lata temu był pretendentem tytułu najlepszego polskiego boksera. Jeżeli Mateusz natychmiast nie dostanie profesjonalnej ekipy trenerskiej, to lepiej niech kończy karierę. Z Wilczewskim nie osiągnie nic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:17 PM
Post: #43
RE: Masternak vs Kalenga
Spodziewałem się mniej więcej takiej punktacji sędziów...

Zasłużone zwycięstwo Kalengi.

Mateusz co dalej ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:18 PM
Post: #44
RE: Masternak vs Kalenga
113:115 Masternak (lol), 116:112 Kalenga (myślę, że najbardziej bliska prawdy), 115:113 Kalenga -> zasłużone zwycięstwo Kalengi. Masternak kiepsko, żadnych postępów od walki z Drozdem, bałem się nokautu na Polaku, a to chyba było jeszcze gorsze bo przegrał na punkty z zawodnikiem, który potrafił walnąć takim niecelnym sierpem, że ledwo się trzymał na nogach po nim.
Inna rzecz to całkiem fajne uniki i balans Kalengi w końcowych rundach, kiedy ewidentnie opadł z sił.
To że opadł z sił było do przewidzenia, bo walczy nieekonomicznie, ale to że Masternak oddychał rękawicami - no trochę siara.

Ech, szkoda gadać, ale nie ma co usprawiedliwiać Mastera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:22 PM
Post: #45
RE: Masternak vs Kalenga
Mi wyszło 115:113 dla Kalengi. Z wyrównanymi dla Mastera wyszedłby remis (lol), a dla Kalengi 118-110.
To co, teraz rewanż z Janikiem ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2014 09:28 PM przez saliman1.)
Post: #46
RE: Masternak vs Kalenga
Mi wyszło 117-111 Kalenga z dopuszczalnymi punktacjami 119:109-116:112 dla Kongijczyka. Według mnie Kulikauskis lepiej wypadł o milę jeżeli chodzi o defensywę, całkiem sporo zebrał Master.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:28 PM
Post: #47
RE: Masternak vs Kalenga
Janik od walki z Masternakiem zrobił ogromny postęp. Masternak niestety zanotował regres.... moim zdaniem w ew. walce Masternak Janik 2 faworytem byłby nie znaczeni Janik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:45 PM
Post: #48
RE: Masternak vs Kalenga
Nie tak dawno Master chcial walki z Diablo, chyba już szukal wyplaty życia.Kidyś dobry perspektywiczny bokser,a teraz staje się zmarnowanym talentem.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2014 10:02 PM przez Krzych.)
Post: #49
RE: Masternak vs Kalenga
A ja wybrałem mundial i nie żałuję. Z tego co czytam to przebieg walki był taki jak przewidywałem, ale myślałem że z Mastera zostało chociaż tyle żeby wygrać na punkty w razie gdyby walka poszła na dystans. No ale niestety nie. Ja się niczego innego nie spodziewałem, bo ciężko oczekiwać jakiegoś progresu gdy się zmienia profesjonalny sztab na amatorski, sparingi z mistrzami świata na sparingi z zawodnikami, którzy nawet nie są pięściarzami, a trenera zmienia się na zasadzie wymiany mistrza na ucznia. Współpraca Masternaka z Sauerlandem zapewne dobiegnie końca. On nie jest Niemcem żeby go mieli trzymać na siłę. Zostanie mu powrót do Polski ale z tej mąki chleba już nie będzie. Rewanż z Janikiem? Janik z walki z Afolabim dopiero rozgrzewa się w momencie, w którym Master pada kondycyjnie. Zajedzie go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 09:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2014 10:02 PM przez KrychuTMT.)
Post: #50
RE: Masternak vs Kalenga
Masternak kompletnie nie radzi sobie z agresją rywala. Wystarczy rzucać się na niego z cepami, a Master już jest zagubiony. Zresztą zrobił się wolniejszy i ten jego cios zalatuje watą. Obrał zajebistą taktykę, chciał wymęczyć rywala zbierając wszystko na gardę zapominając o ciosach na tułów. ( no bo 1-2 ciosy na runde to nie jest "obijanie" tułowia). Z tej mąki chleba nie będzie. Czekam na walkę z Janikiem, w której stawiałbym hajs na Łukasza.
PS. Drugi raz wtopiłem przez Masternaka na WB, co za kiep...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości