Ankieta: Jak zakończy się ta walka ?
Masternak decyzją
Kalenga decyzją
Masternak przed czasem
Kalenga przed czasem
Ciężko powiedzieć
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masternak vs Kalenga
21-06-2014, 10:05 PM
Post: #51
RE: Masternak vs Kalenga
Cytat:A ja wybrałem mundial i nie żałuję.
Wyłączasz głos na streamie, oglądasz walkę, słuchasz meczu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 10:08 PM
Post: #52
RE: Masternak vs Kalenga
@Krychu

Nie tylko Master ma ten problem. Wystarczy spojrzeć na Kołodzieja, Sęka czy Sulęckiego. Tak kończy się tłuczenie rekordów na bumach.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 10:12 PM
Post: #53
RE: Masternak vs Kalenga
@Pakman
Jakoś z Masternakiem wiązałem większe nadzieje niż z wspomnianą Trójką, która nie jest warta zainteresowania. Niestety, z czasem wyszło, że ma ten syndrom bumobijcy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 10:16 PM
Post: #54
RE: Masternak vs Kalenga
Mateusz strasznie zawiódł. Był wolny, zadawał mało ciosów i był bardzo defensywnie ustawiony. Skoro nie potrafi wypunktować Kalengi to znaczy, że jest bardzo źle. Wygląda to tak jakby się zupełnie zaciął. Lipa.
Dziś Janik go robi bez problemu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 10:19 PM
Post: #55
RE: Masternak vs Kalenga
Muszę przyznać, że nie doceniłem Kalengi. Po obejrzeniu walki z Kulikauskisem w której reprezentant Francji zabawił się w imitację wiatraka, uznałem go za prymitywnego siekacza, łatwego do wypunktowania. Teraz jednak widzę, że to pięściarz podobnej klasy, co taki Prowodnikow którym niedawno wszyscy się podniecali i widzieli go nawet jako pogromcę całego P4P. Skaczący szczurek z Łotwy po prostu szalenie mu nie pasował, a duży i sztywny "prospekt" był dla niego jak woda na młyn. Co tu więcej powiedzieć, trener amator w narożniku, Sauerland prawdopodobnie niedługo wykopie Mastera. Młody chłopak, a już praktycznie bez perspektyw na osiągnięcie sukcesów. Zasłużone zwycięstwo Kalengi, ale pseudosędzia z Portoryko czy innej Panamy jak zwykle chciał dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 10:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2014 10:39 PM przez kubala1122331.)
Post: #56
RE: Masternak vs Kalenga
Powiem tak. Masternak zawalczył żałośnie. Żadnego planu na walkę. Bo chyba nie było to jedynie cofanie się i unikanie ciosów, przy jednoczesnym nie wyprowadzaniu ciosów. Jestem straszliwie zawiedziony. Kalenga był lepszy na każdej płazczyźnie. Ja mogę zrozumieć, że był bardziej agresywny, ale lepsze lewe proste, dobre kontrolowanie pojedynku...
komentatorzy podkreślali, że Master pokazał ambicję. Mojm zdaniem pokazał guzik, a nie ambicję. Pokazał jedynie strach przed Kalengą, a ostatnie dwie rundy tylko dopełniły żałosny obraz całości. Słaniający się na nogach Kalenga, a Polak tyllo ucieka, zamiast próbować coś atakować.
Dałem się nabrać na Mastera. Uważałem go za dobrego pięściarza, a jak trafił do Sauerlanda byłem w siódmym niebie. Myślałem, że coś osiągnie, a tu prawdopodobnie przygoda z Niemcami skończy się na obiciu kilku bumów i zmarnowaniu dwóch podarowanych mu szans. Nie mam zarzutów do jego promotora, załatwił mu dwie wielkie szanse, a Polak je pięknie spartolił. Naturalną rzeczą jest teraz usunięcie Mateusza z grupy.
Jestem strasznie zawiedziony, ale powiedzmy sobie prawdę. Masternak nie ma większego potencjału ani od Janika, od Głowackiego, nie mówiąć już o Włodarczyku. Daliśmy się nabrać tym, że walczył na niemieckich galach, bardziej prestiżowych od naszych wojaków. Teraz mu pozostają walki w Polsce. Pewnie wróci na Polsat Boxing Night właśnie z Janikiem i Głowackim, ale poważną karierę właśnie przegrał. I to nie z wielkim pięściarzem... Kalenga to szeroka czołówka, nawet nie ścisła...
Co do punktacji to jedyne zastrzeżenia to takie, że było za blisko remisu. Zwycięstwo Polaka byłoby po prostu niesprawiedliwym werdyktem. Mnie wyszło 115-113 dla Youriego, ale jak zawsze, wszystkie wyrównane rundy punktowałem pod Polaka. Prawda jest taka, że wynik 119-109 dla Kongijczyka nie byłby przesadą...
Aż mi się odechciało nocnej gali w Carson oglądać... Popatrzę na mundial o 00.00 i lecę spać chyba, bo rozeźlił mnie Mateusz, i to bardzo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 11:10 PM
Post: #57
RE: Masternak vs Kalenga
http://www.bokser.org/content/2014/06/21...entsAnchor
Masternak jak zwykle dowcipny i rozkozaczony w wypowiedziach, szkoda, że w ringu stoi obsrany jak pizda Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 11:28 PM
Post: #58
RE: Masternak vs Kalenga
No to mamy już kolejnego rywala dla MasternakaTongue, walka na przetarcie po porażce i rewanż z Janikiem.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 11:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2014 11:31 PM przez pyra90.)
Post: #59
RE: Masternak vs Kalenga
Szkoda ,zawiodłem się ,śledziłem jego karierę od 2009 roku.
Mimo wszystko to fajny pozytywny gość .
Janik nic nie pokazał w karierze tak jak Kołodziej.

"Mateusz, dobrze wiesz, że byłem wtedy w złej dyspozycji, rozstawałem się właśnie z dziewczyną, nie byłem sobą i zlekceważyłem Ciebie. Dlatego przegrałem, ale oczekuję rewanżu, gdyż walką z Afolabim udowodniłem, że stać mnie na wielki boks - powiedział Janik."

kurwa co za żałosny frajer już sie promuje.

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2014, 11:36 PM
Post: #60
RE: Masternak vs Kalenga
Z Masternaka już nic nie będzie, śledziłem jego karierę przez pewien czas i nawet wróżyłem mu jakieś sukcesy. Nie ma psychiki do boksowania...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości