Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
08-09-2016, 01:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2016 01:04 PM przez Wietnam.)
Post: #21
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
Nie żyje Bobby Chacon

http://sport.interia.pl/boks/news-zmarl-...Id,2265143
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2016, 05:59 PM
Post: #22
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
W wieku 61 lat odszedł dzisiaj z tego świata był mistrz świata w wadze lekkopółśredniej organizacji WBA i IBF
Aaron Pryor, przyczyna śmierci związana jest z długoletnią walką z chorobą serca, szkoda chłopa wielki mistrz.
pierwsza walka z Arguello do delektowania 14 kapitalnych rund
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2016, 06:47 PM
Post: #23
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
Wielki gość. Trochę się później stoczył ale to nie powód aby go nazywać bumem, jak uczynił to Przemek Garczarczyk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2016, 11:37 AM
Post: #24
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
Pryor bumem xD

Mega postać, zajebisty zawodnik, szacun dla niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2016, 01:14 PM
Post: #25
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
Teksty Gancarczyka często oćierają się o wymioty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2017, 08:13 PM
Post: #26
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
Zmarł wybitny polski bokser, mistrz olimpijski z Monachium, Jan Szczepański - poinformował Polski Komitet
Olimpijski. Miał 77 lat.

W 1971 zdobył w Madrycie złoty medal mistrzostw Europy w kategorii lekkiej. Rok później osiągnął największy sukces w swojej
karierze. W Monachium został mistrzem olimpijskim.

Stoczył 290 walk, z czego 251 wygrał, 15 zremisował i 24 przegrał.

Po zakończeniu kariery wystąpił w filmach Marka Piwowskiego "Przepraszam, czy tu biją" i "Uprowadzenie Agaty" oraz w filmie
krótkometrażowym Piotra Andrejewa "Za ciosem". Zagrał także główną rolę w filmie "Powrót" Filipa Bajona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2017, 08:43 PM
Post: #27
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
Pamiętam walki Szczepańskiego. Był artystą ringu, być może najlepiej wyszkolonym technicznie zawodnikiem w historii polskiego boksu amatorskiego (obok Drogosza i Grudnia). W niektórych walkach wręcz ośmieszał rywali. Nie miał silnego ciosu, ale potrafił przyjąć. Późno trafił do reprezentacji, bo parę lat chorował, a potem w jego wadze ... byli lepsi, choćby wspomniany Józef Grudzień. Dopiero po zakończeniu kariery przez Grudnia Szczepański mógł "rozwinąć skrzydła" na arenie międzynarodowej. Został mistrzem Europy w wieku lat 32, a potem mistrzem olimpijskim jako 33-latek. W tamtych czasach dla boksera amatorskiego to był "wiek starczy". Uważano, że boksowanie po 30. zagraża życiu i zdrowiu. Dlatego krótko po swoim największym triumfie Szczepański musiał zakończyć karierę.

A poza tym uważam, że Szczepański zasługuje na osobny wątek i proszę admina o stworzenia takiego, bo nie chce samowolnie tworzyć zamieszania.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2017, 11:24 PM
Post: #28
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
Hugo weź zakładaj, co za problem? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2017, 11:43 PM
Post: #29
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
(16-01-2017 11:24 PM)Gogolius napisał(a):  Hugo weź zakładaj, co za problem? Wink

Może być taki, że nie ma prawie nigdzie jego walk. Big Grin Ja raczej się nie zainteresuję takim tematem, bo nie przepadam za olimpijskim + to, co napisałem w pierwszym zdaniu. Smile No ale może innych to ciekawi, więc nie, że tu decyduję, po prostu wyrażam swoje zdanie. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2017, 09:37 AM
Post: #30
RE: Temat upamietniajacy tych, ktorzy odeszli.
(16-01-2017 11:24 PM)Gogolius napisał(a):  Hugo weź zakładaj, co za problem? Wink
Odpuszczę sobie, chociaż miałem taki zamiar. Dla mnie Szczepański i jemu podobni polscy amatorzy z dawnych lat wiążą się z określonymi, konkretnymi emocjami. Jednak na ludzi dużo ode mnie młodszych to tak nie działa. Poza tym, tak jak pisze BOKS w ogóle nie ma w necie walk Szczepańskiego. Chciałem wrzucić ze 2-3, żeby przybliżyć jego postać i styl boksowania, ale znalazłem jedynie kilkusekundowe migawki. Przecież nie będę wam tu opowiadał z pamięci walk, które oglądałem 45 lat temu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości