Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bermane "BWARE" Stiverne
13-05-2014, 09:03 PM
Post: #11
RE: Bermane "BWARE" Stiverne
Ja nie wierze w wieszaki na Stiverne -chłop jest za silny i może odepchnąć Kliczke ładując od razu sierpy. Niepotrzebne ryzyko skoro Władimir może go punktowac jabem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 09:39 PM
Post: #12
RE: Bermane "BWARE" Stiverne
(13-05-2014 09:03 PM)Gogolius napisał(a):  Ja nie wierze w wieszaki na Stiverne -chłop jest za silny i może odepchnąć Kliczke ładując od razu sierpy. Niepotrzebne ryzyko skoro Władimir może go punktowac jabem.

Mam podobne odczucia.
Kliczko w potencjalnej walce nie będzie miał łatwo dlatego że Kanadyjczyk jest wszechstronny
Znaczy to tyle że potrafi znakomicie kontrować,walczyć z dystansu lewą ręką i walczyć w destrukcji jak typowy inside fighter, slugger -którym jest.
Stiverne ma i siłę ciosu i siłę fizyczną a to rzadko się zdarza.
Nie jest ani karłem jak Mormeck czy Lepaii ,nie jest tak chaotyczny jak Wach i tak słaby fizycznie jak Povietkin czy Pianenta .
Jesli do walki dojdzie to mam nadzieje że w USA bo tam,sędziowie w końcu bedą reagować na faule KLINCZki

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2014, 07:30 AM
Post: #13
RE: Bermane "BWARE" Stiverne
Jeśli walka miałaby być w Niemczech to na miejscu Kinga olałbym z góry tę kliczkową szopę i został z pasem w USA, niech sobie Władek tam obija groźnych pretendentów A wątpię że Wladymir przyjedzie do Stanów do przeciwnika takiego jak Stiwerne,mimo że jest bokserem z wszech miar lepszym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2014, 09:57 AM
Post: #14
RE: Bermane "BWARE" Stiverne
Ewentualna walka ze Stivernem odbędzie się w USA, zresztą zdaje sie sam Kliczko wyraził chęć walki właśnie w Stanach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2014, 04:38 PM
Post: #15
RE: Bermane "BWARE" Stiverne
Dopiero nadrobiłem zaległość (Stiverne vs Arreola) i muszę to stwierdzić - to była bardzo dobra walka.
Arreola postanowił nie bawić się w żadne taktyczne sztuczki i kombinacje, po prostu wyszedł się bić i spróbować przełamać Stiverne'a.
Taki sposób prowadzenia tego pojedynku był z góry skazany na niepowodzenie :
- Stiverne bije mocniej niż Chris
- Ma twardszą i mniej rozbitą głowę

Już pierwsza runda, a dokładniej jej końcówka pokazała nam, że Arreola nie trzyma już ciosu tak dobrze jak dawniej. Stiverne, zaś szybciutko przypomniał Arreoli, jak silnie bije. Kolejne rundy to ataki Arreoli, ale Stiverne wszystko dzielnie zniósł odgryzając się bardzo niebezpiecznymi kontrami - bomby na tułów ma imponujące. Pierwszy nokdaun, to jak dla mnie jeden z najlepszych kd z ostatnich lat w wadze ciężkiej, naprawdę. Bardzo szybka akcja lewy-prawy i choć cios nie na szczękę to powalił takiego chłopa jak Arreola, prawdziwa bomba z opóźnionym zapłonem. Chyba właśnie szybkimi rękoma Stiverne zaskoczył mnie najbardziej, wcześniej ten element u niego jakoś nie wpadł mi w oko.

Podsumowując - pas WBC jest w naprawdę godnych rękach jak na obecne realia wagi ciężkiej. Stiverne bardzo imponuje mi siłą ciosu, siłą fizyczną i twardą głową. Wilder może dostać od niego straszne kuku... Jeszcze jedna - dwie takie wojny z udziałem Bermane'a i będzie to dla mnie gość na miarę Briggsa czy Bothy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 06:52 PM
Post: #16
RE: Bermane "BWARE" Stiverne
Prawie oficjalne (podają to kanadyjskie media oraz główna) - Stiverne w pierwszej obronie zmierzy się z Wilderem.

Dla mnie easy work dla Stiverne'a Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2014 07:03 PM przez Metzger.)
Post: #17
Bug RE: Bermane "BWARE" Stiverne
Te "prawie oficjalnie" jest nic nie warte bez oficjalnej pozycji teamu BumBombera. Stiverne może się zgadzać, ale co z tego jeżeli ta pożałowania godna "nadzieja czarnych" będzie potrzebowała ośmiu walk na przetarcie z rywalami spoza TOP30?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 07:04 PM
Post: #18
RE: Bermane "BWARE" Stiverne
A ja myślałem, że jak już jakiś team ma stać na przeszkodzie tej walki to Stiverne (a dokładnie Don King).
Wilder chce tej walki więc jak już obóz BWARE się zgadza to myślę, że to faktycznie kwestia dni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 07:13 PM
Post: #19
Bug RE: Bermane "BWARE" Stiverne
(29-05-2014 07:04 PM)Gogolius napisał(a):  A ja myślałem, że jak już jakiś team ma stać na przeszkodzie tej walki to Stiverne (a dokładnie Don King).
To by było logiczne, ale może King nie ma już takich wpływów w WBC i musiał się ugiąć lub oddać pas.

(29-05-2014 07:04 PM)Gogolius napisał(a):  Wilder chce tej walki
Skąd wiesz? Bo chyba nie stąd, że Wilder tak powiedział? Jedną z podstawowych zasad kibica boksu jest nie dawać wiary zapewnieniom boksera, bo w 99% przypadków ich zdanie nie ma żadnego znaczenia. Taka sytuacja jak mały piesek szczeka na wielkiego psa, bo wie, że właściciel go obroni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 05:08 PM
Post: #20
RE: Bermane "BWARE" Stiverne
Tak z czystym sumieniem możecie mi polecić jakąś fajną, ciekawą walkę Stiverne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości