Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruslan Provodnikov
15-06-2014, 06:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2014 06:35 AM przez Krzych.)
Post: #11
RE: Ruslan Provodnikov
Muszę zaraz to obejrzeć. Widziałem, że Algieri ma umiejętności w przeciwnieństwie do Ruslana, który nie ma nic poza siłą, ale ten rekord Algieriego nie napawał optymizmem i myślałem, że przegra z braku doświadczenia pod koniec walki prowadząc na punkty. No ale jednak dał radę. Najpierw wypunktuję, bo nie brak głosów o kontrowersjach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2014, 10:38 AM
Post: #12
RE: Ruslan Provodnikov
Teraz sobie na kacu oglądałem fragmenty tej walki, Algieri zbierał po japie tak, że nawet nie punktowałem i po 8 rundzie wyłączyłem tv, a tu czytam, że Provo wypunktowany :o

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2014, 12:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2014 12:34 PM przez Krzych.)
Post: #13
RE: Ruslan Provodnikov
Jestem na razie w połowie punktowania. Wiem jedno - punktujący walkę dla HBO Steve Wisefeld powinien polecieć na zbity ryj do zamiatania chodników. Jak można 7 rundę tej walki dać dla Provodnikova??!!

Mam 114-112 Algieri
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2014, 11:33 AM
Post: #14
RE: Ruslan Provodnikov
Provodnikov po utracie pasa wraca 28 listopada pod skrzydlami Rabinskiego. Gala w Moskwie, rywal nieznany. Rosyjski krezus chcialby wciagnac do wspolpracy grupe promotorska Mike'a Tysona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2014, 08:37 PM
Post: #15
RE: Ruslan Provodnikov
Provodnikov ma problem z doborem rywala na najbliższą walkę.

Odmówili Herrera i Judah, cytując team Rosjanina: "- Jednemu i drugiemu zaproponowaliśmy to samo, czyli 400 tysięcy dolarów, pięć biletów lotniczych i dziesięć dni pobytu dla całej piątki w ekskluzywnym hotelu. Kiedy się nie zgodzili, podnieśliśmy stawkę do pół miliona dolarów. Oni odrzucili także tę ofertę, więc odpuściliśmy sobie – wyjaśnił Pelullo."

Top Rank wcześniej odmówiło skonfrontowania Provo z Vargasem i Riosem.

Z tego względu walka Provodnikova najprawdopodobniej odbędzie się w umownym limicie 145 funtów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2014, 08:53 PM
Post: #16
Bug RE: Ruslan Provodnikov
Na co liczy Judah? Facet za chwilę skończy 37 lat. Z 4 ostatnich pojedynków przegrał 3. Za ostatni (przegrana z Malignaggim) dostał 400 000 $. Teraz wbrew logice proponują mu 500 000 $, a on odmawia. Nie rozumiem tego czarnucha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2014, 03:15 AM
Post: #17
RE: Ruslan Provodnikov
Herrera to jeszcze może kalkulować, bo zawalczy o wakat WBA po Garcii w przyszłym roku, ale Judah powinien się cieszyć, że w ogóle ktoś jeszcze o nim pamięta i chce mu płacić po tym co pokazał z Malignaggim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2014, 12:17 PM
Post: #18
RE: Ruslan Provodnikov
Mysle ze Judah moze bac sie o zdrowie ; )

O zdrowie nie dba Castillo - obecnie glowny kandydat na rywala Ruslana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2014, 07:01 PM
Post: #19
RE: Ruslan Provodnikov
Castillo faworytem do walki z Provodnikovem. O ludzie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2014, 07:26 PM
Post: #20
Bug RE: Ruslan Provodnikov
To typowe dla ruskich gal. Jest nazwisko, to Janusze... tfu! Iwany są zadowolone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości