Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pernell Whitaker - najlepszy balans w historii boksu?
04-01-2016, 02:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2016 02:57 PM przez BMH.)
Post: #11
RE: Pernell Whitaker - najlepszy balans w historii boksu?
O karierze mozna w samych superlatywach(dla mnie top10 P4P all time), ale to sie z nim stalo juz po zakonczeniu, to porazka.Sad Szkoda chlopa, ale jeszcze bardziej jego bliskich. Jakis czas(dawno to bylo) temu widzialem przecpanego Whitakera, gdy wyrzucal stara matke z domu ktory jej kiedys dal.


(27-12-2015 07:10 PM)Wietnam napisał(a):  Tar napisał prawdę, zawodnik wybitny, nie miał jednak głowy do interesu jakim jest
również Boks, brakowało mu promocji, gość ala Rigo,

Mam nadziej, ze to nie o Whitakerze? Confused

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 03:33 PM
Post: #12
RE: Pernell Whitaker - najlepszy balans w historii boksu?
Z tego co kojarzę to Whittaker zaczął już ostrzej ćpać jeszcze jak boksował. Choć szczerze pisząc, nie bardzo wiem co się z nim działo po tym, gdy zawiesił rękawice na kołku (poza epizodami trenerskimi).

@Wietnam
W żadnym wypadku Whittaker nie był tak "undergroundowy" jak Rigondeaux. Kubańczyk ma problem by dostać walkę, a Whittaker walczył często i to nie z byle kim. Pernell boksował zresztą z zawodnikami absolutnie elitarnymi (o wiele bardziej rozpoznawalnymi niż Donaire) jak Chavez, ODLH, Trinidad, oraz wieloma bardzo dobrymi pięściarzami. Jak boksował "Sweet Pea" nie oglądałem jeszcze boksu, ale z artykułów jakie czytałem, walk jakie obejrzałem później jasno wynikało, że Whittaker był gwiazdą boksu zawodowego, czego nie można powiedzieć o Rigondeaux.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 04:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2016 04:10 PM przez Gogolius.)
Post: #13
RE: Pernell Whitaker - najlepszy balans w historii boksu?
No Whitaker miał już problem z dragami pod koniec kariery, walka z Trinidadem to był taki prezent niejako za to, że zdążył się wykaraskać (przez to anulowano jego walkę z Quarteyem). Napisałem to wszystko w poście otwierającym, ale też w sumie nie mam pojęcia jak potoczyło się pod tym kątem jego życie po zakończeniu kariery.
BMH, rozwiniesz?

Whitaker był nr 1/2 wszelkich rankingów P4P gdy walczył z Chavezem, więc porównanie go do Rigondeaux zupełnie nietrafione, bo jedyne w czym są podobni to skill i bajerowanie defensywą Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 04:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2016 04:23 PM przez BMH.)
Post: #14
RE: Pernell Whitaker - najlepszy balans w historii boksu?
(04-01-2016 04:10 PM)Gogolius napisał(a):  BMH, rozwiniesz?

Co tu Ziomeczku jest do rozwijania? Chlop byl jakis czas temu wrakiem czlowieka, a dzis zapewne jest jeszcze gorzej..Sad








Moderatorze, daj rade jak zmienic mail na forum.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 05:33 PM
Post: #15
RE: Pernell Whitaker - najlepszy balans w historii boksu?
BMH
Panel użytkownika-twój profil-zmień e-mail
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości