Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Cruiserweight
25-04-2018, 10:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2018 10:42 AM przez szalonyAli.)
Post: #101
RE: Rankingi - Cruiserweight
1. Usyk
2.Gassiev
3.Briedis
4.Dortitos
5.Lebiedev
6.Vlasov
7.Maternak
8.Głowacki
9. Lerena
10. ARSEN GOULAMIRIAN
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2018, 12:16 PM
Post: #102
RE: Rankingi - Cruiserweight
Usyk z Gassievem niedlugo wyjaśnią który jest numerem jeden. Briedis przegrał z Usykiem po równym boju. Dortitos wygrał dwie ważne walki z Kalengą i Kudriaszowem , przegrał po świetnej wojnie z Gassievem.Lebedev po porażce z Gassievem tylko nieprzekonujące porażka z przeciętnym zawodnikiem. Vlasov jest w gazie , ma na rozkladzie Czakieva , Duordole, Daleya. Master ostatni po kłopotach w starciu z Sillachem zniszczył Kalengę. Główka po przegranej Usykiek 3 walki z słabszymi rywalami w dodatku bardzo słaba postawa z Radczenką . Ma na rozkładzie Hucka i Cunna ale ostatnio nie prezentuje najwyższej formy. No Lerena miałem wątpliwosci bo jednak z Kalengą był wałek . Goulamirian zdobył pas Interim pokazał dosc dobrej strony w ostatnim pojedynku o pas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2018, 09:18 PM
Post: #103
RE: Rankingi - Cruiserweight
szalonyAli, w jakim stanie piszesz te posty? Big Grin Bo nazwiska to Ci nieźle kołatają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2018, 10:29 AM
Post: #104
RE: Rankingi - Cruiserweight
Haha, wiem literówki. Ważne , że wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Postaram bardziej uważać ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2018, 10:44 PM
Post: #105
RE: Rankingi - Cruiserweight
Ja nawet nie zauważam tych literówek. Wiadomo
o kogo chodzi, a i jak się szybko piszę nie ma
nigdy tak że się nie zrobi jakiegoś błędu.
Forum języka Polskiego czy Angielskiego to nie jest Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2018, 08:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2018 08:17 PM przez szalonyAli.)
Post: #106
RE: Rankingi - Cruiserweight
1. Usyk
2.Briedis
3.Głowacki
4. Gassiev
5.Dortitos
6.Bellew
7.Lebiedev
8.Vlasov
9.Maternak
10.Tabiti
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2019, 09:49 PM
Post: #107
RE: Rankingi - Cruiserweight
1. Usyk
2. Gassijew
3. Dorticos
4. Briedis
5. Makabu
6. Lebiediew
7. Goulamirian
8. Masternak
9. Lerena
10. Perez

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 12:26 PM
Post: #108
RE: Rankingi - Cruiserweight
1.Dorticos
2.Briedis
3.Glowacki
4.Makabu
5.Lerena
6.Wlasov
7.Goulamirian
8.Tabiti
9.Cieslak
10.Gevor
Junior ciężka jest nadal kategoria bardzo wyrównana, aczkolwiek dwa turnieje zamiast wykreować w niej gwiazdy dokonały eksterminacji.Usyk jak i Gassiev poszli kategorie wyżej.Turnieje zostały przeprowadzone w zasadzie przez żadnego wsparcia medialnego dużej telewizji amerykańskiej. Ba zawodnicy nie zostali wykreowani nawet na rynku Europejskim. Największa gwiazdą jest Briedis , który jest mega gwiazda na Łotwie ale tylko tam.Trudno tutaj szukać wielkich gwiazd. Doszło do walk na najwyższym szczeblu i co i nic,ta kategoria nadal jest słaba medialnie ifinansowo oraz stanowi tylko etap w karierach.Numer jeden to dla mnie Dortitos który wygrał bez komtrowersji.Na podium typuje oczywiście główkę.
Dalej Makabu bo tym co zrobił w Rosji.Dalej Vlasov tylko chyba zmienił kategorie wagowa.Jest Lerena , Goulaniran.W top 10 daje Cieślaka kosztem Mastera.Znajdzie się jeszcze kilku zawodników na podobnym poziomie, którzy z różnych powodów są po za 10.Jednak mega gwiazda po prostu tutaj nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 06:30 PM
Post: #109
RE: Rankingi - Cruiserweight
Bez Usyka i Gassijewa waga cruiser stała się jedną z najsłabszych kategorii. Ani Dorticos, ani Briedis nie zasługują na miano jej stabilnego lidera (aczkolwiek do zaprezentowanej powyżej 10. większych zastrzeżeń nie mam) . Już bardziej podoba mi się Makabu, chociaż też ma swoje wady. Generalnie myślę, że jest to waga w przededniu trzęsienia ziemi, które przeorze rankingi. Sądzę, że największe szanse długofalowo mają Jegorow i Opetaia ze względu na solidna amatorską podbudowę. Namieszać może Cieślak, ale już najwyższa pora, aby walczył z kimś lepszym, niż porozbijani weterani. Na Głowackiego i Masternaka natomiast nie liczę. Pierwszy jest już wyraźnie past prime, natomiast drugiemu brakowało, brakuje i brakować będzie ambicji (lub jak kto woli jaj). Nie wykluczam szybkiej ścieżki kariery w cruiser dla kogoś z obecnej czołówki (znacznie silniejszej) półciężkiej lub kogoś z amatorskiego boksu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2019, 08:03 AM
Post: #110
RE: Rankingi - Cruiserweight
1.Dorticos
2.Briedis
3.Glowacki
4.Makabu
5.Lerena
6.Mchunu
7.Goulamirian
8.Merhy
9.Tabiti
10.Cieslak
11.Okolie
12.Gevor
13.Papin
14.Wlodarczyk
15.Fayfer
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości