Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
24-02-2014, 04:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 08:55 AM przez redd.)
Post: #1
Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Oto rozpiska walk z zaplanowanej na kwiecień gali w Legionowie

Marcin Rekowski 12-1 vs Oliver McCall 57-13, 10 rund, 200+ lbs
Rewanż. W pierwszej walce, na dystansie 8 rund, lepszy był McCall. Dystans 10 rund dodatkowo premiuje Amerykanina. Rekowski musiałby wiele zmienić w swoim boksie, czego trudno się spodziewać. McCall w ich pierwszej potyczce pokazał, że potrafi zranić i zmęczyć Polaka. Jeżeli Amerykanin nie zlekceważy przygotowań powinien zwyciężyć po raz drugi, całkiem możliwe że przed czasem.
Mój typ: McCall przed czasem w końcowych rundach.

Kamil Szeremeta 5-0 vs Rafał Jackiewicz 44-11-2, 8 rund, 154lbs
Szeremeta to solidny zawodnik, ale bez żadnego błysku, posiadający słabe uderzenie. Jackiewicz nie jest w stanie rywalizować już na wysokim poziomie, ale na lokalnym podwórku dalej może dominować i weryfikować możliwości niektórych prospektów. Zdaje się, że jego doświadczenie weźmie górę nad młodością Szeremety.
Mój typ: Jackiewicz na punkty

Paweł Głażewski 21-2 vs Maciej Miszkin 16-1, 8 rund, 175lbs
Głażewski to solidny pięściarz, który zasłynął z tego że powinien wygrać z wrakiem RJJ. Jego możliwości zostały jednak zweryfikowane w pojedynkach z Ngumbu i Mouhamedim. Miszkin to bokser przeciętny, powracający po sromotnej porażce przed czasem. Obydwaj są poprawni technicznie i nie mają ciosu, jednak bardziej utalentowany i doświadczony zdaje się być Głażewski i to w nim upatruję faworyta.
Mój typ: Głażewski na punkty

Michał Żeromiński vs Dawid Kwiatkowski, 6 rund, 147lbs
Żeromiński nie najgorzej wypadł na tle weterana Jackiewicza i pewnie wypunktował bojowego Łukasza Janika. Kwiatkowski w swojej karierze przegrał z przeciętnym journeymanem, a jego zwycięstwo nad Laszlo Fazekasem wygląda podejrzanie. W tym zestawienie faworytem jest Żeromiński.
Mój typ: Żeromiński na punkty

Michał Cieślak 4-0 vs Artur Binkowski 16-4-3, 6 rund, 200lbs
Prospekt Cieslak zmierzy się w walce z wychudzonym, past prime Binkowskim. Faworyt jest tylko jeden, Cieślak powinien solidnie poobijać Binkowskiego. Niemniej powinniśmy spodziewać się ciekawego trash talku ze strony „Arta”.
Mój typ: Cieślak na punkty

Albert Sosnowski vs Włodzimierz Letr
Sosnowski jest już po szczycie formy, a pojedynek z Letrem jest typową walką "na rozgrzewkę" przed większym starciem. Rywal Sosnowskiego prezentuje bardzo słaby poziom i powinien zostać odprawiony przed czasem w początkowej fazie walki.
Mój typ: Sosnowski przez KO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 05:05 PM
Post: #2
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Ściąganie Binkowskiego na 6 rund w dodatku do kategorii cruiser jest trochę niepoważne.
Rewanż Rekowskiego z McCallem będzie zapewne wyglądał tak samo jak pierwsza walka z tym, że tym razem to Polak dostanie decyzję przy równej walce...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 07:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2014 07:30 PM przez Krzych.)
Post: #3
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Elijah McCall dostał propozycję walki z Pulevem za 10 tys. dolarów i ją wyśmiał. Przecież to jest zawodnik, który w USA może co najwyżej walczyć na undercardach undercardów za 500 dolarów... Przecież co to jest poziom skoro on został zdemolowany kompletnie przez człowieka, którego pokonał 50-letni emeryt. 10 tys. to dla niego jak oferta, która spadła z nieba i w dodatku jeszcze walka ze znanym zawodnikiem i możliwość kolejnych ofert. W Polsce dostał dobre pieniądze ale w nigdzie indziej na świecie się przecież takie rzeczy nie dzieją...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 07:36 PM
Post: #4
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
O ile mnie pamięć nie myli to rok temu w Polsce dostał do podziału z ojcem 30 tyś dolarów.Czyli po 15 na łebka,gdybym ja był na jego miejscu to bym wziął tą walke Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 07:52 PM
Post: #5
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Młody McCall to poziom zwykłego journeymana. To co zrobił z nim Rekowski dobitnie świadczy o jego poziomie.

Śmieszy mnie medialna wojenka na linii Głażewski vs Miszkin. Głażewski rzuca takie teksty jakby był wielkim czempionem, a nie gościem którego zbił na kwaśne jabłko solidny średniak z Francji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 08:00 PM
Post: #6
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
No to jest właśnie poziom naszego boksu. Gwiazdami wojen medialnych są zawodnicy pokroju Głażewskiego i Miszkinia, w przypadku Głażewskiego dalekie zaplecze i ledwo średni poziom europejski a w przypadku Miszkinia poziom bardziej już bym powiedział lokalny, może być mistrzem swojej klatki schodowej ale nic więcej. Rozprawiamy na temat zawodników typu Kownacki, o którym nikt by nigdy nie usłyszał gdyby był np. z USA, bo nie mamy nikogo o kim można by pisać. U nas jeden z miliona staje się tym jedynym, taka magiaBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 02:50 PM
Post: #7
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
McCall ma już podobno 105 kg. Rekowski dostanie jeszcze większe lanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 04:13 PM
Post: #8
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Tak patrzę na tą rozpiskę i jeśli dodamy do tego powrót Alberta Sosnowskiego, to mamy naprawdę 6 bardzo ciekawych jak na polski rynek bokserski pojedynków. Nie chcę przesadzać, ale moim zdaniem jest to najlepszy event bokserski jaki w Polsce kiedykolwiek stworzono, nie licząc oczywiście Polsat Boxing Night. Naprawdę, tutaj nieobejrzenie któregokolwiek z pojedynków będzie straceniem fajnego starcia. Zastanawia mnie jedynie nazwisko Romana Bugaja, którego ni w ząb nie kojarzę, a tak patrzę, że sporo ludzi czeka na jego walkę.

Moje typy:
Rekowski - McCall
Rekowski PTS

Szeremeta - Jackiewicz
Jackiewicz PTS

Głażewski - Miszkin
Głażewski TKO

Żeromiński - Kwiatkowski
Żeromiński PTS

Cieślak - Bińkowski
Cieślak PTS

Sosnowski - TBA
Sosnowski TKO Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 04:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 04:25 PM przez Sander.)
Post: #9
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
@kubala
Były już kiedyś gale które gdyby się odbywały dziś to sprzedawano by je w PPV. Zerknij na nazwiska jakie boksowały na tej gali :
http://boxrec.com/show_display.php?show_id=496139
Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 04:32 PM
Post: #10
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Wow... No nazwiska Polaków robią wrażenie, ale jednak klasa rywali pozostaje wiele do życzenia. Nie widziałem tej gali, ale sądzę, że pojedynki musiały być bardzo jednostronne Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości