Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
26-04-2014, 08:34 PM
Post: #31
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
HAHHAHAA co za bum z tego Letra. El Testosteron zrobiłby mu dziecko w 30 sekund.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 08:42 PM
Post: #32
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Nie wiem skąd oni go wytrzasnęli, niby ma sukcesy amatorskie, ale to co obecnie prezentuje, to jest istna żenada.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 09:10 PM
Post: #33
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
@Sander

W amatorce Letr był niewiele lepszy. Troszkę mniej tłuszczu miał, ale nie można powiedzieć, że jego forma była dużo słabsza niż kiedy zdobywał złoty medal na mistrzostwach Polski. Taki mamy boks amatorski niestety.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 09:23 PM
Post: #34
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Skoro taki poziom prezentuje nasz boks amatorski, to chyba tytuł mistrza można zdobyć waląc samymi cepami zza dupy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 09:39 PM
Post: #35
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Hehehe Cieślak pokazał Krzysiowi z Białegostoku jak się walczy z Binkowskim...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 09:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2014 09:48 PM przez Pakman.)
Post: #36
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Cieślak to najbardziej utalentowany bokser wagi junior ciężkiej młodego pokolenia w Polsce. Świetne warunki fizyczne, całkiem niezła koordynacja i chyba dość mocny cios. Może coś będzie z tej mąki ? Mógłby spróbować swoich sił w ciężkiej.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 11:05 PM
Post: #37
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Zajebista walka Miszkina z Głażewskim, jak na moje wynik powinien być remisowy lub minimalnie dla Macieja. Miało być easy work & easy money, a walka była bardzo wyrównana.Głaz wyszedł na głupka, czekam na ewentualny rewanż.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 11:07 PM
Post: #38
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Ale wojna!! Ogladalem od czwartej rundy, ale to zobaczylem to bylo mocne! Glazewski tak sie odgrazal, a tu lipka... ciezko mial, byl w kryzysie.

Mam nadzieje ze sie myle, ale mam czutke, ze dzis McCall pojdzie na dechy pierwszy raz w karierze. Kibicuje dziadkowi, ale mam jakies takie czarne mysli.Sad Na punkty nie dadza mu wygrac, nawet jak bedzie nieznacznie lepszy to predzej spodziewam sie remisu. Chcialbym zeby Oliver zaskoczyl mnie raz jeszcze, ale jakas taka obawa jest. Rekowski chyba troche "urosl", mam wrazenie, ze postawil na sile i bedzie polowal na cos czego nikt jeszcze nie dokonal.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 11:09 PM
Post: #39
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Miałem 78-75 dla Miszkinia... remis to max co mógłbym dać Głazowi, fajna walka, szkoda tego werdyktu. Letr to wyglądał od pierwszego gongu jakby miał problemy neurologiczne czy psychiczne, chociaż i tak Sosnowski parę takich farfocli zjadł, że aż przykro było patrzeć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2014, 12:05 AM
Post: #40
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
McCall, za twardy mimo wieku, dobrze sie bronil, ale co z tego jak malo aktywny.. oddal pierwsze 8 rund praktycznie bez walki, jedna runda mogla isc w obie strony. Zal bylo mi patrzec na takiego Olivera, wiek daje o sobie znac z walki na walke bardziej.Sad

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości