Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Leapai
03-02-2014, 08:18 PM
Post: #11
RE: Kliczko vs Leapai
(03-02-2014 08:15 PM)Joker napisał(a):  Sander
I BlackDoga Tongue
Lepai przypomina mi troche Tue ale to nawet w połowie nie jest pieściarz pokroju Davida.Co do walki obstawiam na punkty wysoko dla Klinczki po ekscytującej walce w formule zapasów.Chciałbym żeby Leapai złapał Władka jakimś czyściochem ale to raczej nie realne.

Chyba jedyne co ich łączy to plemię, z którego pochodzą. Tua w swoim prime był realnym zagrożeniem dla K2, a nawet dla Lennoxa.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:02 PM
Post: #12
RE: Kliczko vs Leapai
Czy ja wiem...Wg mnie Tua mógł być zagrożeniem jedynie dla Władka, z oczywistych względów.Dla mnie to przereklamowany pięściarz w stosunku do tego za kogo go uważano,za słabe warunki, motoryka...Miałby fuksa to mistrzem by został ale raczej na jedną obronę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:20 PM
Post: #13
RE: Kliczko vs Leapai
No Tua z Lennoxem walczył w swoim prime i nawet nie szczeknął Wink Była to jedna z łatwiejszych obron Lewisa. Niedługo później w świetnym stylu wypunktował Davida śliski Chris Byrd więc z tym zagrożeniem dla Lennoxa czy Wlada to bym nie przesadzał Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:24 PM
Post: #14
RE: Kliczko vs Leapai
Dla Włada byłby zagrożeniem jak bumcyk-cyk wystarczy że ruszyłby jak na Ruiza i byłoby ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:29 PM
Post: #15
RE: Kliczko vs Leapai
Tyle, że Ruiz nie miał długiej lewej ręki, nie miał zbyt silnego ciosu i był głowę niższy od Kliczki - można było na niego ruszać Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:32 PM
Post: #16
RE: Kliczko vs Leapai
Zanim Wład by się połapał żeby użyć dyszla już by był na dechach ;)Ruiz nie był niższy o głowe tylko o 8 centów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:33 PM
Post: #17
RE: Kliczko vs Leapai
Tua, mial to do siebie, ze walczyl bardzo nierowno(troche jak Ray Mercer). Mial kapitalne wystepy, przeplatane z ch*jowymi, gdzie wygrywal dyskusyjnie z zawodnikami, ktorzy mieli byc miesem armatnim. Przykladowo... Tua, z walki z Ibeabuchim, moglby zrobic kuku wielu mistrzom ktorzy zasiadali na tronie HW. Ten z walki z Woodenem, moglby teoretycznie dostac baty od zawodnika pokroju Chambersa.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:36 PM
Post: #18
RE: Kliczko vs Leapai
@Joker
O 10 ale koniec off topu już Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 09:40 PM
Post: #19
RE: Kliczko vs Leapai
(03-02-2014 09:36 PM)Sander napisał(a):  @Joker
O 10 ale koniec off topu już Wink

Racja Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 10:06 PM
Post: #20
RE: Kliczko vs Leapai
Mi też Lepai trochę przypomina Tue ale to troszeczkę nie ten poziom. Zawodników typu Kevin Johnson Tua miażdżył a potem zjadał w całości a nie przegrywał z nimi po jakichś śmiesznych ciosach-klepaniach na tułów jak amator. A co do samej walki to nie ma o czym mówić. Kliczko pokazał w ostatniej walce, że każda minuta oglądania jego boksu to minuta stracona. No może po za kilkoma minutami z jego walk z Brewsterem, Puritty, Peterem no i szczególnie Sandersem. Walka z Povietkinem to było najgorsze co w życiu widziałem w telewizji. Już chyba godzinne przemówienie w języku niemieckim oglądało bym mi się lepiej. Ale raczej gdybym miał obejrzeć drugi raz walkę z Povietkinem albo wysłuchać takiego przemówienia to wolałbym popełnić samobójstwo. Obym tylko nie miał prądu w dniu walki z Lepai bo pewnie mnie pokusi żeby włączyć telewizor. A kolejnego takiego "spektaklu" mógłbym już nie znieść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości