Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ulubiony pięściarz
02-04-2012, 04:20 PM
Post: #31
RE: Wasz ulubiony pięściarz
Jeszcze tu nie odpowiadałem, ale mam nadzieję, że mój post nie zostanie uznany za "odkurzanie" starego wątku. W każdym razie:
Nie mam jednego ulubionego pięściarza. Jest ich... trzech. Tak, trzech. Wszystkich stawiam na równi. A są to:

Juan Manuel Marquez - niesamowity pięściarz, genialnie walczący z kontry, świetnie wychodzący z opresji. W każdą walkę wkłada całe serce. Nie obawiający się wojen, ciągle idący do przodu. Jego walka z Diazem, walki z Pacquaio (gdzie moim zdaniem został trzykrotnie oszukany) czy starcie z Barrerą: nigdy tego nie zapomnę. Te starcia dla mnie już teraz przeszły do historii. A "Dinamita" już jest dla mnie legendą.

Marco Antonio Barrera - "Morderca o twarzy dziecka" to fantastyczny wojownik, stuprocentowy Meksykanin, też żyjąca legenda. Jego trylogia z Moralesem to coś pięknego... Niesamowity facet, nie będę pisał więcej, bo musiałbym się powtarzać.

Guillermo Rigondeaux - dla mnie to po prostu GENIUSZ. Legenda boksu amatorskiego, pięściarz kompletny, mający dosłownie wszystko. Niesamowity wojownik. A jego styl... Poezja! Z niecierpliwością czekam na jego kolejne walki i może walkę z Donairem? Ależ byśmy mieli widowisko!

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 10:29 PM
Post: #32
RE: Wasz ulubiony pięściarz
Peter Manfredo Jr,szanuje i lubię też Cotto oraz Adamka

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2012, 03:47 PM
Post: #33
RE: Wasz ulubiony pięściarz
Juan Manuel Marquez - chyba wiekszosc zauwazyla ze strony boksera ze cenie go najbardziej , no co tu pisac jak juz napisano dodam tylko ze najlbardziej roznorodny wachlarz wyprowadzanych kombinacji na swiecie
Manny Pacquiao - za kapitalna ofensywe i walecznosc , przynajmniej kiedys
Floyd Mayweather - za kapitalna defensywe
Hagler - za walecznosc i serce do walki
Sugar Ray Leonard - za szybkosc
Mike Tyson - za to ze bedac niskim , zdominowal wage ciezka
Roy Jones Jr - za geniusz ogolny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2012, 12:38 PM
Post: #34
RE: Wasz ulubiony pięściarz
zawsze miałem olbrzymi sentyment do Rusłana Chagaeva - biały Tyson is the best! Big Grin

generalny wykonawca
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2012, 10:16 AM
Post: #35
RE: Wasz ulubiony pięściarz
Ja cenię Andrzeja Gołotę, może dlatego, że to właśnie jemu kibicowałam jako dzieciak Smile no i bez dwóch zdań to prawdziwa legenda polskiego boksu Smile
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2012, 02:22 PM
Post: #36
RE: Wasz ulubiony pięściarz
Andrzej Gołota - Polak ze złota Smile

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2012, 09:17 PM
Post: #37
RE: Wasz ulubiony pięściarz
O kurde, mamy kobietę na forum. No nieźle. Na dodatek też uwielbia Gołotę!! Przeznaczenie ;d
Do moich ulubieńców zaczyna dołączać Mariusz Wach. Spoko koleśSmile I ta torpeda w łapie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2012, 04:01 PM
Post: #38
RE: Wasz ulubiony pięściarz
Crumb, co rozumiesz przez PRZEZNACZENIE? Tongue (taki malutki offtopic w temacie, przepraszam Smile)
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2012, 03:09 PM
Post: #39
RE: Wasz ulubiony pięściarz
Jak to co !! Bierzemy ślub Wink
Coraz bardziej przekonuję się do Artura Szpilki słuchając wywiadów z nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2012, 10:15 AM
Post: #40
RE: Wasz ulubiony pięściarz
zdecydowanie Lennox - on był genialny Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości