Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wasz ulubiony pięściarz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Kto i dlaczego jest waszym ulubionym Bokserem

Jednym z moich ulubionych zawodników jest Roy Jones Jr. Lubię jego styl i sposób byciaSmile
Nie mam jednej osoby na czele listy ulubionych , eks-equo na na jedynce są Sugar Ray Leonard, Marvin Hagler ,Thomas Hearns , Lennox Lewis, Riddick Bowe i Larry Holmes Big Grin
Przeniosłem wątek, myślę że w tym dziale pasuje bardziej. W końcu to wątek o bokserachSmile
Brandon Rios
Za swój styl walki i za to, że zawsze chce zniszczyć przeciwnika przed czasem.
Z tych, którzy już nie walczą to Gołota, Oscar de la Hoya i Mike Tyson.
lubię Foremana, Hopkinsa Toneya
Ale na 1 miejscu zawsze bedzie Arturo Gatti!
gdy oglądałem jego walki z za łeba , to każdą musiałem mieć nagraną na kasety(wtedy jeszcze vhs) .teraz mam sporą kolekcje ;D
Nikt nie walczył z takim uporem i sercem jak Arturo.Mało już jest bokserów z takim duchem walki jakiego miał "Thunder"
szczerze mogę się przyznać,że łezki leciały , jak oglądałem jego batalie z Wardem. Świetny bokser.
james kirkland, S.g.martinez, JM lopez grzegorz proksa mohamed ali erik morales M.A barrera amir khan JM marquez yuri gamboa shannon brigs manny pacquiao nonito donaire
Kiedyś jeszcze edwin walero. Szkoda chłopaka;/
Moim ulubionym pięściarzem jest, był i będzie Andrzejek Gołota
[Obrazek: gol2j.png]
Ja to samo co Adammobp Smile
Uwielbiam Andrzeja Gołotę jako człowieka i jako pięściarza.
Andrzeju jaki ładny na tej focie ^^
W sumie to ja tez chyba najbardziej lubię Gołote, nigdy nie dam powiedzieć na niego złego słowa Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie