Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huck vs Arslan - rewanż
26-01-2014, 12:19 AM
Post: #41
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Diablo by go załatwił

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:19 AM
Post: #42
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Caly geniusz Hucka... od poczatku dal sie rywalowi wystrzelac... bylo wiadc ze Marco daje z siebie 25% bo inaczej to szybka czasowka... a jak juz kibice Arslana mieli nadzieje, ze pas zmieni wlasciciela, to Huck kiwna glowa do trenera(co znaczy, ze teraz walcze na 50%) i rzucil sie na biednego Arslana, jak Dempsey na Willarda. Mamy kandyta do walki roku, do nokautu roku i do rundy roku. To co w boksie wylapuje sie przez caly rok, boksi Marco daje fanom w jednej rundzie.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:24 AM
Post: #43
RE: Huck vs Arslan - rewanż
@BMH
Nie gadaj, że Ty tak na serio się jarasz Huckiem Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:24 AM
Post: #44
RE: Huck vs Arslan - rewanż
(26-01-2014 12:13 AM)Sander napisał(a):  Miałem 3-2 dla Firata.

Ja dalem wszystkie dla Arslana... nie wiem za co mialbym dac choc runde dla Marco... serio.

Teraz na powaznie odnosnie walki.
Ale zobaczcie taktyke Hucka... cala 5 odlsone odpoczywal, unikal walki, dawal atakowac Arslanowi, ewidentnie zbieral sily. Pod koniec rundy troche przyspieszyl i zabil gong. Kolejna runda i Huck wylatuje na pelnej kurwie i nie ma przepros. Widac bylo, ze po tym szturmie juz nie mial sil, ale niestety Arslan nie doszedl do siebie. Dawac Hucka do HW!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:26 AM
Post: #45
RE: Huck vs Arslan - rewanż
W HW Huck traci swoje jedyne argumenty. Nie liczę sędziów oczywiście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:31 AM
Post: #46
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Ja po 5 rundach miałem 3-2 dla Arslana, lecz 6 runda to było coś niesamowitego w wykonaniu Hucka. Niech przejdzie do HW, na pewno by to urozmaiciło królewską dywizję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:33 AM
Post: #47
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Niech przechodzi do HW , widok znokautowanego cepiarza byłby bezcenny . Jak on mnie irytuje , kurwa gębą nie skażona myśleniem,wozi się jak byłby TOP P4P all time , połowę walk wygrał przez SD . Jedyne co potrafi to wjechać na pełnej kurwie z tymi swoimi cepami , przy tym inkasując pierdyliard bomb na twarz . Jak trafi na kogoś kto jest wstanie wytrwać pokaz cepów , to jest bity jak worek treningowy . Jego walki ciężko nazwać boksem , cała jego sztuka to "przyjmij i oddaj " .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:36 AM
Post: #48
RE: Huck vs Arslan - rewanż
NIestety wiek Arslana dał znać o sobie. Gdyby Huck tak się przygotował za pierwszym razem, to pewnie nie byłoby wałka, tylko jego pewna wygrana. Turek ma niewygody styl, ale też nie jest tytanem wytrzymałości. Zamiast lać go po gardzie, trzeba było wtedy zawalczyć podobnie.

Czy Huck zdecyduje się teraz na unifikację? Szczerze, nie widzę tego. Czeka go albo łatwa obrona z jakimś średniakiem, albo wycieczka do ciężkiej (tym razem nie Powietkin, tylko jakiś tester).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:38 AM
Post: #49
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Krzychu
I dobrze, niech Huck w HW traci argumenty. Jak bym mial tv, to na walke z Huck vs Perez/Takam/Kliczko/Arreola/PovetkinII.. , kupuje ppv, nawet zeby kosztowalo 100zl. Grunt zebym zobaczyl jak ktorys z rywali mu przypomina Cunninghama.Big Grin
Z Hucka mozna sie smiac(ja czesto z niego zartuje) bo jest surowy, slaby technicznie i wydaje sie mocno ograniczony umyslowo. Jednak jako fighter ma to co jest najwazniejsze... serce i psychike. Prawdziwy twardy madafaka!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:44 AM
Post: #50
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Huck mnie zniszczył finansowo :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości