Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Huck vs Arslan - rewanż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
[Obrazek: image.jpg]


Już w sobotę w Stuttgarcie walka, którą żyją Niemcy. Starcie Marco Hucka z Firatem Arslanem.
Zapewne wszyscy dobrze pamiętacie jak zakończyła się ich pierwsza walka. Jednogłośnie u wszystkich sędziów wygrał Huck (115-113, 115-113, 117-111) co było, co najmniej werdyktem kontrowersyjnym.
Wg mnie Arslan już nie powtórzy swojej dyspozycji z pierwszej walki i Marco wygra jednogłośnie na punkty, lecz tym razem zasłużenie, choć czeka nas z pewnością fajna potyczka jako przedsmak tego co będzie działo się w nocy w Madison Square Garden...

Czekam na Wasze typy i przewidywania co do tego starcia.
Nie spodziewam sie latwej walki dla zdanego z nich, zwlaszcza na poczatku gdzie na swiezosci jeden i drugi bedzie mogl zrobic duze kuku rywalowi. Majac w pamieci obraz pierwszej potyczki, to oczywistym faworytem powinien byc Arslan. Czy jednak bedzie on zdolny, by wzniesc sie na taki poziom niz ostatnio? Ja tego nie wykluczam. Caly problem polega na tym, ze tym razem duzo wiecej spodziewam sie po Hucku. Walka jak dla mnie bez wyraznego faworyta, a postawiem na "sympatycznego" Marco, bo... mu kibicuje.Big Grin Tak, tak nie pomylilem sie... kibicuje pierwszy raz Huckowi, bo bardzo mi zalezy na jego przejsciu do HW.
Huck tego nie wygra, dalej będzie walił w gardę jak głupi przez 12 rund. Kwestia tylko tego czy sędziowie tak to zobaczą.
@Martin
Jaką walką żyją Niemcy?

Niemców to gówno obchodzi.
Bądź poważny.
(20-01-2014 06:05 PM)Mastrangelo napisał(a): [ -> ]Huck tego nie wygra, dalej będzie walił w gardę jak głupi przez 12 rund. Kwestia tylko tego czy sędziowie tak to zobaczą.

Mam watpliwosci. Huck, jak w*ebie w siebie polowe apteki, to moze pokonac lepszych niz Arslan. Dawno zadna Niemicka walka nie podnosila mi tak ciesnia.
No nie wiem, jak dla mnie styl Turka dla Hucka jest nie do przeskoczenia. Obrona Arslana na ciosy proste jest niesamowita, nikt nigdy nie był w stanie regularnie przebijać się przez jego gardę ciosami prostymi.
To gdzie jest otwarty, to ciosy w okół gardy i na korpus. Jedyny na dobrą sprawę cios który przynosił w pierwszej walce Marco jakiekolwiek sukcesy to prawy prosty na dół. Jakoś nie widzę żeby na rewanż miał cokolwiek zmienić w Swoim arsenale, tym bardziej że najwyraźniej jest przekonany, że to jego obrabowano.
Huck znowu wygra przez SD.
(20-01-2014 07:40 PM)Mastrangelo napisał(a): [ -> ]No nie wiem, jak dla mnie styl Turka dla Hucka jest nie do przeskoczenia. Obrona Arslana na ciosy proste jest niesamowita, nikt nigdy nie był w stanie regularnie przebijać się przez jego gardę ciosami prostymi.
To gdzie jest otwarty, to ciosy w okół gardy i na korpus. Jedyny na dobrą sprawę cios który przynosił w pierwszej walce Marco jakiekolwiek sukcesy to prawy prosty na dół. Jakoś nie widzę żeby na rewanż miał cokolwiek zmienić w Swoim arsenale, tym bardziej że najwyraźniej jest przekonany, że to jego obrabowano.

Zgodze sie tym, ze stylowo to Arslan nie ma prawa pasowac Huckowi(zobaczymy jak bedzie w praktyce). Wydaje mi sie jednak, ze gdyby team Hucka nie mial w rekawie jakiego asa, to do rewaznu by nie doszlo. Stawiam na to, ze Marco bedzie zrobiony jak "Hardkorowy Koksu", i wlasnie dzieki temu moze dac rowna walke(byc moze bedzie lepszy??), co sie zakonczy jego punktowym zwyciestwem, po ktorym juz nie bedzie takiego zgorszenia jak po walce nr.1, gdzie okradli Arslana na oczach calego swiata.
(20-01-2014 06:56 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]@Martin
Jaką walką żyją Niemcy?

Niemców to gówno obchodzi.
Bądź poważny.

@RSC-2
I tu się mylisz. Boks w Niemczech to jedna z najpopularniejszych dyscyplin, a Marco Huck to zdecydowanie najpopularniejszy niemiecki bokser. Pełna hala oraz duża oglądalność telewizyjna są tu pewne więc nie rozumiem o Ci biega...Undecided

@Mastrangelo
Zauważyłem, że nie za wysoko cenisz Hucka, w swoim rankingu CW miałeś go bodajże dopiero na 6 (!) miejscu, więc akurat nie dziwię się że masz taką opinię. Jednak wydaje mi się, że Marco odrobił lekcje i tym razem nie pozostawi złudzeń, że to on jest lepszy. Walka może być naprawdę ciekawa bo Arslana mimo jego 43 lat absolutnie nie powinno się lekceważyć.

@BMH
Jeśli chodzi o Hucka w HW to ja też się nad tym zastanawiałem....wydaje mi się, że spokojnie by sobie poradził, wciąż mam przed oczyma jak został wydymany przez sędziów w walce z Powietkinem. Skoro jemu dał radę to chyba nie ma żadnych przeszkód by próbował swych sił w HW.
Jesli nie zaliczy desek to Huck wygra walke na punkty, i gdybym sie bawil to tak bym obstawil u buka.
Czy bedzie lepszy? Mysle ze tak, wyciagnie wnioski + jest lepszym piesciarzem + Arslan juz jednak wiekowy i chyba takiej formy nie zrobi. Walke oczywiscie obejrze choc obraz i wynik poprzedniej potyczki tych panow dziala jak kubel zimnej wody i nie podpalam sie jakos specjalnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie