Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek Highlights
11-01-2012, 01:46 PM
Post: #41
RE: Tomasz Adamek Highlights
(10-01-2012 08:44 PM)Jerome napisał(a):  Faktycznie, nie wiem dlaczego tak napisalem, moze dlatego ze ja pisalem o Adamku. Solis zwinnoscia do Haye'a sie ma nijak. Zgadzam się. Co sądzisz o pomysle HL wczesniej przeze mnie wspomnianego?

Ja zrobiłem już 2 filmy o Haye'u. Nie jestem jego fanatykiem żeby robić co chwilę o nim film Wink może kiedyś, ale teraz mam inne opcje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 02:01 PM
Post: #42
RE: Tomasz Adamek Highlights
Ok. ok. Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2012, 09:48 PM
Post: #43
RE: Tomasz Adamek Highlights
@pelix

ODJALES UZYTKOWNIKOWI ADAMEKFIGHTPL PUNKT OD REPUTACJI TYLKO ZA TO ZE UWAZA ZE DAVID HAYE MOGL WYGRAC POJEDYNEK Z WLADIMIREM KLITSCHKO? UWAZAM TO ZA SMIESZNE I NIEDOJRZALE.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2012, 12:40 PM
Post: #44
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome.
SpokojnieWink Pelix jest niedowartościowany i dowartościowuje się właśnie w taki sposób. Przyznaje negatywne punkty i wtedy jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecieSmile Mi też dał 1 pkt negatywny ZA TO, ŻE W DZIALE POMOC napisałem komentarz, który miał być pomocny dla autoraWink Już usunąłem te 2 negatywne pkt użytkownikowi AdamekFightPl bo na nie nie zasługiwał. Sobie niestety nie usunę gdyż byłoby to nieuczciwe i nieskromne gdybym uważał, że na nie nie zasługiwałem. Może zasłużyłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2012, 05:24 PM
Post: #45
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Crumb
Fajnie z Twojej strony. Uważam to za dobre posunięcie. Przepraszam za duże litery, bylem spokojny ale chcialem byc donosny odkurzajac starego posta.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości