Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek Highlights
09-01-2012, 11:48 PM
Post: #31
RE: Tomasz Adamek Highlights
BRACI KLITSCHKO NIE POKONA SIĘ WYGRYWAJĄC NA PUNKTY !!! I niech każdy to zapamięta. Trzeba być zwinnym i mieć petardy w rękach jak właśnie Haye czy Solis (Brewster czy Sanders to już chyba nie trzeba mówić). Szybkość która jest atutem Adamka to nie zwinność. Ciosów Braci trzeba unikać a nie przyjmować i oddawać swoje szybsze bo można "nie dostać już na to szansy". Uwielbiam Tomasza ale nie da rady z Braćmi i koniec.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 03:27 PM
Post: #32
RE: Tomasz Adamek Highlights
(09-01-2012 11:48 PM)Jerome napisał(a):  BRACI KLITSCHKO NIE POKONA SIĘ WYGRYWAJĄC NA PUNKTY !!! I niech każdy to zapamięta. Trzeba być zwinnym i mieć petardy w rękach jak właśnie Haye czy Solis (Brewster czy Sanders to już chyba nie trzeba mówić). Szybkość która jest atutem Adamka to nie zwinność. Ciosów Braci trzeba unikać a nie przyjmować i oddawać swoje szybsze bo można "nie dostać już na to szansy". Uwielbiam Tomasza ale nie da rady z Braćmi i koniec.

Solis zwinny? jego zwinność jest nie porównywalna do tego co prezentuje Haye. Co do petardy to nie uważam aby Solis posiadał jakąś nadzwyczajną siłę ciosu. Haye jest szybki i silny co jest jego atutem. Solis nie jest tak szybki i też nie ma takiego uderzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 03:53 PM
Post: #33
RE: Tomasz Adamek Highlights
Każdy widział jak się Haye zaprezentował w walce z Władimirem. Może tylko ze dwie rundy wygrał i to tylko dlatego, że nie wiadomo było komu ją przypisać. A co do Solisa to jak dla mnie wygrał pierwszą rundą, bo może nie oddawał jakiś mocnych ciosów, ale kilka upadło na szczękę, był on poprostu aktywniejszy. To moje zdanie nt. dyskusji, ale nie musi w każdym temacie być dyskusji o sytuacji w HW tak na przyszłość Smile

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 05:49 PM
Post: #34
RE: Tomasz Adamek Highlights
sowka - zgadzam sie i za siebie przepraszam

AdamekFightPL - Porownaj sobie efektywność Solisa i Adamka. Nawet gdy wezmiesz cala walke Klitschko Adamek to takiech prawdziwych ciosow bylo mniej niz w 1 rundzie Solisa. Uwazam, ze Odlanier jest zwinniejszy od Tomasza. Nie mylic z szybkością, którą lepszą posiada Tomasz. Jego zwinnoscią jest ucieczka a nie balans jak wypadku Haye'a czy Solisa. No i za duzo moim znaniem przyjmuje ciosow innych.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 06:01 PM
Post: #35
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome

Porównywałem Haye z Solisem a nie Solisa z Adamkiem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 08:44 PM
Post: #36
RE: Tomasz Adamek Highlights
Faktycznie, nie wiem dlaczego tak napisalem, moze dlatego ze ja pisalem o Adamku. Solis zwinnoscia do Haye'a sie ma nijak. Zgadzam się. Co sądzisz o pomysle HL wczesniej przeze mnie wspomnianego?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 09:36 PM
Post: #37
RE: Tomasz Adamek Highlights
@sowka
Nie można jednak mówić czegokolwiek widząc tylko 1 rundę. NiestetySad
W drugiej rundzie Solis mógł już leżeć na deskach, nie wiadomo. Chciałbym się jednak o tym przekonać, niech dadzą mu rewanż
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 09:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2012 09:59 PM przez Jerome.)
Post: #38
RE: Tomasz Adamek Highlights
Crumb ten rewanz, tak sobie mysle, to nie bedzie juz to samo. Nie wiadomo jak by sie chlopaki przygotowali to Vitek bedzie wiedzial, ze musi na kontry uwazac. Odlanier tez juz by swoje wiedzial. Rewanz to nigdy nie jest to samo. I tak jak bardzo kibicowalbym Solisa liczac nawet na KO na Vitku to wtedy moja ciemna strona czyli pesymizm mowi mi, ze jednak wygra Klitschko. Fuck
Chodzi mi glownie o to, ze wiesze szanse Odlanier mialby gdyby walka trwala dluzej.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 10:19 PM
Post: #39
RE: Tomasz Adamek Highlights
Może jednak bardziej realizm niż pesymizm;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 10:33 PM
Post: #40
RE: Tomasz Adamek Highlights
Nazywaj to jak chcesz ale przez pryzmat mojego uwielbienia co do Hayemakera ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: