Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek Highlights
07-01-2012, 05:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2012 05:53 PM przez Adammobp.)
Post: #11
RE: Tomasz Adamek Highlights
Ja tam jestem w stanie wyobrazić sobie Adamka jako mistrza w ciężkiej. Taki scenariusz mógłby zaistnieć np. V. Kliczko kończy karierę w 2012 roku, o tytuł WBC nie walczą ani W. Kliczko ani Powietkin. Tytuł zdobywa np. Chris Arreola po wygranej z Dimitrenko. W pierwszej obronie mierzy się z Tomaszem Adamkiem - Polak wygrywa na punkty. Scenariusz jest o wiele bardziej realny niż wygrana Adamka z jakimś Kliczko.

Ale nawet gdyby tak się stało i Adamek zdobył jako pierwszy pięściarz tytuły w 3 najwyższych kategoriach wagowych, to mówię, wcale nie byłoby takie pewne, że zostałby przyjęty do hall of fame.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 06:11 PM
Post: #12
RE: Tomasz Adamek Highlights
Dla mnie idealny scenariusz to V.Klitschko v D.Chisora - Vitek na punkty ale walka na tyle dobra, ze Chisora dostaje rewanz. Najpierw jednak V.Klitschko v D.Haye. Haye wygrywa przez KO w pierwszych 3 rundach (bo tylko tak moze wygrac). Potem jego rewanz z W.Klitschko i ten tak samo zalicza dechy na dluzej niz 10 sekund. Potem Haye wakuje paski i idzie na emeryturke i nasz Tomek z Chisora walczą o ktorys z nich. Kto wygra, tego nie wiem.

P.S.: Wiem, ze 99% ludzi na tym forum nazwie mnie psychofanem Haye'a. Wiem tez, ze taki scenariusz jest w 99% niemozliwy, a najbardziej KO Haye'a na Vitku. Nie mniej jednak to moje zdanie i MÓJ idealny scenariusz wiec, sory ;P

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 07:02 PM
Post: #13
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome

Po pierwsze to by zajelo wiecznosc, zeby Vit z Hayem sie dogadali dwa razy (i Adamek i Haye i Vit by predzej przeszli na emeryture), po drugie prawdopodobienstwo ze Haye znokautuje Vita jest takie samo, jakbym to ja go mial znokautowac = 0%, a na punkty tym bardziej nie ma szans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 07:26 PM
Post: #14
RE: Tomasz Adamek Highlights
Oj wiem, wiem ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 09:34 PM
Post: #15
RE: Tomasz Adamek Highlights
no tak, ja również je mamSmile Adamek nigdy w życiu nie będzie mistrzem świata wagi ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 05:31 PM
Post: #16
RE: Tomasz Adamek Highlights
Wręcz przeciwnie, będzie nim. Stoi za nim talent, historia kariery, motywacja, wiara w Boga, w siebie. Ma wszystko. Jednak walka z fenomenem jakim jest Kliczko nie ma prawa przekreślać szans na ten historyczny 3 tytuł. W ocenie perspektyw sportowca bierze się pod uwagę całość, a nie epizod kariery. Gdyby Adamek prezentował takie podejście, e tam Adamek, każdy sportowiec, Małysz przed Vancouver, to nic by nie osiągnął, to nie mielibyśmy wybitnych jednostek, to Kubica po wypadku, gdzie prawie stracił życie, a dłoń wisiała mu na kilku ścięgnach, oglosiby zakończenie kariery. Depresji można dostać od takiej wizji "Kliczko są więc nic nie jest możliwe". Antyteza myślenia bokserskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 05:38 PM
Post: #17
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome

Jesteś fanem Davida ? Wink też uważasz, że Haye mógł wygrać walkę z Władimirem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 06:31 PM
Post: #18
RE: Tomasz Adamek Highlights
AdamekFightPL - mozna powiedziec, ze jestem nawet jego psychofanem Wink Władimira mógł spokojnie znokautować ale był tak samo asekuracyjny jak on. Myślę, że była to niewykorzystana szansa. W kilku rundach mógł iść za ciosem i dokończyć dzieło. Niestety stało się inaczej. Wielkie wrażenie wywarło na mnie przyjęcie bomby Władka z 5 rundy. Mało tego najśmieszniejsze jest to, że w 12 rundzie, którą Władimir miał przerwać knockout'em, niemal zrobił to Haye ;] Klincz i EWIDENTNE pchnięcie na deski Haye'a (nawet Diablo to zauważył) go uratowało. Potem te dzikie ciosy i... ahh, David mógł wygrać...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 10:44 PM
Post: #19
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Jerome
Ja również baardzo lubię Davida i uważam, że jest jedynym pięściarzem, który może pokonać braci Kliczko, może poza Davidem znalazłaby się z jedna osoba, ale nikt więcej.
@willow
Adamek nie będzie mistrzem. Chyba że ktoś mu dobrowolnie odda pas. A co do jego wiary w Boga to nie Bóg stanie w ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 05:13 PM
Post: #20
RE: Tomasz Adamek Highlights
@Crumb
Solis? Wszystkim narobil smaka tą 1 rundą. Ciekawe jakby sobie radzil w pozniejszych. Niestety to nieszczesne kolano.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości