Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shannon Briggs - zapomniany mistrz
03-08-2014, 12:12 PM
Post: #71
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Nieee, cieszę się, że mimo tego jaki styl prezentuje Władimir to nie unika wyzwań i pięściarzy z TOPu. Ostatnio był Povietkin, teraz Pulev. Naprawdę szacunek dla Mistrza. Zostanie mu niewiele, Fury, Wilder, może Haye no i Stiverne o ile bd miał jeszcze pas.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2015, 02:48 PM
Post: #72
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Tymczasem walki Briggsa naprawdę zaczynają przypominać wrestling. Tu jego ostatnia walka z jakimś Węgrem: https://www.youtube.com/watch?v=XU0pXgdWqIM

A na koniec wyzwanie mu rzucił Guillermo Jones.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2015, 11:39 PM
Post: #73
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Dwukrotny były mistrz świata wagi ciężkiej Shannon Briggs (58-6-1, 51 KO) zmierzy się w najbliższej walce z Mikem
Morrone (21-4, 15 KO) . Starcie to będzie głównym wydarzeniem wieczoru podczas gali "World Heavyweight Champs –
Saturday Fight Night” , która odbędzie się w 5 września w Hollywood.
Impreza, podczas której odbędzie się wyżej wymieniona walka będzie swego rodzaju świętem dla pięściarzy wagi ciężkiej.
Swoją obecność podczas tego wydarzenia potwierdziło 20 byłych/obecnych mistrzów świata w tym obecny dominator wagi
ciężkiej Władimir Kliczko. Poza Ukraińcem pojawią się także Mike Tyson, Evander Holyfield, Lennox Lewis, Roy Jones Jr.,
Larry Holmes, Michael Moorer, Riddick Bowe, Ray Mercer, Hasim Rahman, Tony Tucker, Tony Tubbs, James “Bonecrusher”
Smith, Michael Bentt, Lamon Brewster, Chris Byrd, John Ruiz, Mike Weaver, Tim Witherspoon, Pinklon Thomas, Leon Spinks,
Michael Spinks oraz Bruce Seldon.

To będzie miał Briggs okazję na pokazanie czegoś więcej niż pajacowanie, bo przy takiej publicznośći chyba potraktuje walkę serio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2015, 11:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2015 11:42 PM przez KrychuTMT.)
Post: #74
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
No to Briggs obije sobie cieniasa z dobrym rekordem #letsgochamp.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 07:01 PM
Post: #75
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Łołołoł... Aż szkoda, że Endrju Golary nie będzie w tak zacnym gronie. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2015, 05:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2015 05:25 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #76
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Cytat:Briggs wściekły: Fury mnie uprzedził z Kliczką!

Shannon Briggs (58-6-1, 51 KO) nie potrafił ukryć swojej złości po sobotniej porażce Władimira Kliczki (64-4, 53 KO) z Tysonem Furym (25-0, 18 KO). Amerykański weteran ringów, który od miesięcy urządzał kolejne prowokacje, starając się wywołać zainteresowanie mediów swoją ewentualną walką z ukraińskim królem wagi ciężkiej, jest wściekły, że cała jego "praca" poszła na marne.

- To było okropne, potworne, niechlujne, nie ma z czego być dumnym - skwitował walkę Kliczko - Fury "The Cannon". - Dlatego właśnie boks potrzebuje Shannona Briggsa. Oni się tylko ściskali i przetrzymywali, nie było tam ciosów. Dwóch głupków bojących się siebie nawzajem. Żadnego głodu zwycięstwa, desperacji.

- Fury ubiegł mnie z Kliczką. Zobaczymy czy zmierzy się teraz z "Beyonce" [Deontayem] Wilderem i pójdzie na łatwiznę, wybierając sobie na rywali anonimów - dodał rozczarowany były mistrz świata federacji WBO.

Pojedynek Władimira Kliczki z Tysonem Furym o pasy WBA, IBF i WBO zakończył się jednogłośnym zwycięstwem Brytyjczyka. Sędziowie po dwunastu rundach punktowali 115-112, 115-112, 116-111. źródło
Biedny Briggs. Big Grin Całkowicie go rozumiem. Wink I za kim on teraz będzie jeździł? Big Grin Po jednej "marnej" walce cel i sens życia w plecy. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2015, 12:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2015 12:55 PM przez Wietnam.)
Post: #77
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Prędzej czy później Briggs zmierzy się z Furym najprawdopodobniej w dobrowolnej obronie, 5 miejsce WBA. Briggsa.
i to będzie niestety jego ostatnie podrygńiecie w tej branży, zarobi bo o to mu najbardziej chodzi, i się skończy, .
Jest to wesoła postać, lecz boksersko już mocny średniak co można zauważyć po tych jego ostatnich walkach.

https://www.instagram.com/p/-rQyd-DFr3/?...non_briggs
Na instagramie kròluje
Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2015, 02:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2015 02:51 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #78
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Hahaha! Koleś jest niezły. Big Grin

EDIT: Jak mogę ściągnąć te zdjęcie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2015, 10:59 PM
Post: #79
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Ok, już ściągnąłem. Wink Briggs, Wilder, Fury to najbardziej rozrywkowi pięściarze HW. Do tego jeszcze wraca Haye. Fajnie, że istnieją na świecie tacy "śmieszni" wariaci. Wink

W sumie to bym nawet chciał zobaczyć walkę Briggsa z kimś z czołówki bądź z Haye. Chyba, że ci od polsatu zrobią nam niespodziankę i to Briggs będzie tym gościem z topu, co to ma przyjechać na galę z Adamkiem. Pewnie mało realne ale kto byłby Waszym faworytem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2015, 10:14 PM
Post: #80
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Let's go Claus, rozdaje prezentyTongue


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości