Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shannon Briggs - zapomniany mistrz
20-04-2014, 03:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2014 03:18 PM przez Krzych.)
Post: #51
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Briggs podobno wybiera się do Niemczech na walkę Kliczki. Powiedział po ostatniej walce, że wybiera się do Niemiec "ścigać Kliczkę". Będą jakieś jaja. I dobrze, przynajmniej coś się będzie działo bo sama walka na pewno w zwroty akcji obfitować nie będzieBig Grin No chyba, że Kliczko będzie na zmianę się uwieszał i klinczował albo Leapai będzie raz lądował na plecach a raz na twarzy, o ile takie rzeczy można nazwać zwrotami akcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 03:26 PM
Post: #52
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
To będzie jak we Wrestlingu.
Kliczko będzie lał Leapaia w jednym narożniku, a z drugiego nabiegnie Briggs z krzesłem... Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2014, 01:21 PM
Post: #53
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Briggs wniósł na wagę 112,5 kg. To już o 6,5 mniej niż przed walką z Kliczką. Wygląda na to, że ten jego powrót to nie jest jakaś ściema i skok na ostatnią kasę tylko poważna sprawa. Wieku, wypalenia i przyjętych już wcześniej ciosów nie przeskoczy ale jego waga mówi sama za siebie - 112 kg ważył ostatnio 13 lat temu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 07:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2014 07:34 PM przez Krzych.)
Post: #54
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Briggs ważył 108 kg podczas ostatniej walki. Jego powrót to nie jest jakaś ściema i żałosne błaganie o wypłatę spłukanego emeryta. Możliwości ma już pewnie mocno ograniczone, ale przynajmniej jest w formie, ciężko trenuje i będzie zasługiwał na szansę, którą być może dostanie już jutro, bo jest szansa, że zastąpi Quendo w walce z Czagajewem. To super szansa na zaistnienie, a że Czagajew jest już od dłuższego czasu zapuszczony i jest po prostu skończonym wrakiem, to wygrana Briggsa jest bardzo prawdopodobna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 07:43 PM
Post: #55
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Briggs to zawsze był kawał fizycznego byka i takiego Czagajewa, to mógłby okrutnie zdominować. Oby dali mu szansę walki z Czagajewem, ale zapewne do ringu zamiast Briggsa wyjdzie Kauffman.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 07:44 PM
Post: #56
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Gdzie indziej czytałem, że zastąpić ma go Petkovic. Tylko nie ten spasiony cruiser...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 07:55 PM
Post: #57
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Taaa, już mają buma dla Ruslana żeby tylko pasek WBA pozostał na wschodzie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 08:31 PM
Post: #58
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Gdyby Briggs zdobył ten pasek to Władzia nie miałby życia Big GrinBig Grin Shy

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 08:36 PM
Post: #59
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Wygrana z Czagajewem to poważny krok by ludzie traktowali go bardziej poważnie i szanse na to są solidne.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2014, 08:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2014 08:42 PM przez Krzych.)
Post: #60
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Mam nadzieję, że to jednak będzie Briggs. Przynajmniej coś się będzie dziać. Lepsze to niż pas w rękach skończonego Czagajewa, który ze swoim "naturalnym 110 kg teraz nie muszę zbijać wagi" będzie bronił tego pasa z kij wie kim i gdzie, z jakimiś Petkoviciami tam gdzie nie dociera słońce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości