Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shannon Briggs - zapomniany mistrz
30-07-2014, 08:30 AM
Post: #61
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
https://www.youtube.com/watch?v=dG7T702aESs

HeheheheBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 12:01 PM
Post: #62
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Wydaje mi się że to ustawka... Chyba że ja też mogę sobie wpaść do Kliczki do gymu ot tak sobie i pokrzyczeć. Kliczko chce się spopularyzować w usa przed walką vs. Stiverne/Wilder. Oba incydenty z Cannonem uważam za ustawianki, nie zdziwię się jak dograją walkę, w sumie czemu nie, na pewno pokaże więcej niż taki Lepai, myślę że pod koniec przynajmniej spróbuje nie kalkulować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 06:34 PM
Post: #63
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Po tym co zrobił Witalij Briggsowi, to Shannon albo ma poprzestawiane zwoje w mózgu chcąc walczyć z Władimirem albo tak jak pisze @Calaf to tylko pokazówka, za którą Briggs dostaje jakąś kasę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 07:06 PM
Post: #64
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Widać, że to jest ustawka. Jednak trzeba oddać, że Shannon całkiem nieźle udaję "furiata". Te jego teksty typu " you can see Im in shape baby" albo to "you're bum" mówione z taką beką w głosie wychodzą genialnie. Propsy dla Anasa za dobrą beke oraz formę, przynajmniej wygląda jak prawdziwy bokser, a nie fan Mc Donalda.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 07:25 PM
Post: #65
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Chcąc nie chcąc Briggs to oprócz Haye'a jedyny, który mógłby pokonać Władimira. Myślę, że Władimir o tym wie dlatego pozwala Briggsowi promować się na swoim nazwisku przy okazji płacąc mu za to. W ten sposób wilk będzie syty a owca cała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 08:27 PM
Post: #66
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
(30-07-2014 07:25 PM)RedHawk napisał(a):  Chcąc nie chcąc Briggs to oprócz Haye'a jedyny, który mógłby pokonać Władimira.

Powiedz, że żartujesz...Undecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 08:43 AM
Post: #67
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
@Martin
Żartuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2014, 09:04 AM
Post: #68
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Briggs się nie poddaje Tongue
http://www.bokser.org/content/2014/08/02.../index.jsp

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2014, 01:14 PM
Post: #69
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Haye nie pokona Władimira. Klitschko nie jest idealny ale połączenie jego umiejętności bokserskich z atrybutami fizycznymi w 100% wystarczają na Hayemakera w najlepszej nawet dyspozycji. Jasne, że chciałbym taką walkę obejrzeć ale typowałbym zwycięstwo Ukraińca. Kibicowałbym oczywiście Brytyjczykowi i chciałbym aby wygrał. Briggs pajacuje przed Władem jak totalny idiota. Liczy, że Steelhammer strzeli mu w pysk i dostanie kase albo po prostu niczym ostatni głupek chce sobie wyszczekać walkę. Władimir na szczęście jest wystarczająco inteligentny aby go ignorować i słusznie bo sportowo oprócz wyglądu The Cannon nie ma już nic do zaoferowania. Chciałbym zobaczyć jak Klitschko nokautuje tego żałosnego gościa w pierwszej rundzie po brutalnej kombinacji. Ten jednak taki nie jest i bawiłby się z nim więc od razu odpuśćmy sobie ten pomysł ; )

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2014, 11:31 PM
Post: #70
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
Briggs powinien dostać tę walkę, przynajmniej było by śmiesznieTongue.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości