Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opcje dla Diablo
01-07-2014, 01:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2014 01:28 PM przez Krzych.)
Post: #31
RE: Opcje dla Diablo
W tej walce chodzi głównie o kasę. Flores ma za sobą Haymona i Diablo na pewno dostanie okrągłą sumkę za walkę na SHO. Już pomijając to po co ktoś taki jak Haymon inwestuje w kogoś takiego jak Flores, który przegra z Diablo przed czasem, znowu zawiesi karierę i wróci do punktowania walk do góry nogami na NBCBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 02:39 PM
Post: #32
RE: Opcje dla Diablo
Zarobi tym bardziej, że Haymon przepłaca, by zmonopolizować rynek.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2014, 08:40 AM
Post: #33
RE: Opcje dla Diablo
W Puncherze też nie wiedzieli po kiego grzyba inwestować we Floresa. Facet ma 35 lat, nie ma prawie żadnych szans w tej walce, pewnie skończy po niej karierę. Jakiegoś wielkiego zaplecza talentów w CW w USA nie ma więc próba popularyzacji tej wagi w Stanach też chyba nie jest argumentem. Taki trochę bezsens. No ale Krzysio zarobi, może się tam spodoba i dostanie jeszcze kiedyś dobrą propozycję na walkę z jakimś znanym LHW przychodzącym do CW? Możliwe. Biznesowo bardzo dobry ruch choć sportowo już niekoniecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 11:38 AM
Post: #34
RE: Opcje dla Diablo
(01-07-2014 02:39 PM)Sander napisał(a):  Zarobi tym bardziej, że Haymon przepłaca, by zmonopolizować rynek.

Czy uważasz, że to się Alowi uda? B.J. dla mnie to jakiś żart, do tego gość przegrał z Green'em. Powiem szczerze, że byłem tym dość zdziwiony.
Dla Diablo są lepsze opcje (Drozd, Kalenga, Czakijew 2...), ale wybiera najlepiej płatną opcję. Przynajmniej mnie się tak wydaje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 12:12 PM
Post: #35
RE: Opcje dla Diablo
Negocjacje z Floresem mimo ustalonego terminu 23.08 zakonczyly sie niepowodzeniem, a oboz Diablo prowadzi zaawansowane rozmowy z Drozdem: http://www.bokser.org/content/2014/07/16...mobile.jsp

Dla mnie super wiadomosc bo szykuje sie dobra bitka a Drozd jest jednym tych cruiserow ktorzy powinni pasowac Diablo, bylbym spokojny o wynik tej walki bo sadze ze Krzyś predzej czy pózniej Rosjanina ustrzeli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 01:18 PM
Post: #36
RE: Opcje dla Diablo
Ja bym chciał wycieczki Krzyśka na wyspy. Kurde, jego walka z Clev'ym to byłby dla mnie hit, jakaś odskocznia od tych smutnych hal w Bydgoszczy czy Rosji. Diablo obierający kolejny kierunek zagraniczny i znów wracający z tarczą - to by było coś, walka z Drozdem nie budzi we mnie emocji.

(17-07-2014 11:38 AM)Slayer85 napisał(a):  
(01-07-2014 02:39 PM)Sander napisał(a):  Zarobi tym bardziej, że Haymon przepłaca, by zmonopolizować rynek.

Czy uważasz, że to się Alowi uda?

Sytuacja na rynku sprzyja "rozrostowi" Ala (trzęsienie ziemi w Golden Boy). Haymon to już nie jest gość w ciemnej pelerynie działający gdzieś schowany, z dala od blasku fleszy i rozgłosu. Dziś rynek docenia już Haymona i każdy w USA się z nim liczy (tak promotorzy jak i telewizje). Wiele zależy od tego jak długo będzie w stanie dokładać do interesu, od zaplecza finansowego Ala. Facet już ma w swojej stajni sporo dużych nazwisk, a to pewnie nie koniec.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 01:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 01:41 PM przez Slayer85.)
Post: #37
RE: Opcje dla Diablo
Walka z Drozdem to może być ciężki kawałek chleba. Nie mówię, ż Krzysiek przegra, ale mobilność Rosjanina, to coś co będzie sporoą przeszkodą dla Diablo. Sander, w UK z Cleverlym lub Bellew (w zależności kto wygra), Diablo nie byłby na straconej pozycji, a także rynek w Brytanii jest na tyle znany, że Krzysiek mógłby pokazać się kolejnej zagranicznej publiczności, a to duży+

Jeżeli chodzi o Haymona, to obawiam się monopolu. Nie sądzę, żeby było to dobre dla boksu, raczej wolałbym brak możliwości "ucieczki" pod skrzydła któregoś z kanałów.
Nie mogę znieść sytuacji, że jedni nie współracują z SHO, a drudzy z HBO przez co zawodnicy wa;czący na różnych stacjach nie mogą ze sobą walczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 01:43 PM
Post: #38
RE: Opcje dla Diablo
Włodarczyk nie miałby problemu z Cleverym czy Bellewem natomiast z Drozdem mógłby przegrać,lecz nadal byłby moim faworytem mając w pamięci walkę Drozd-Arslan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 01:54 PM
Post: #39
RE: Opcje dla Diablo
Drozd nie wyglądał dobrze z Firatem. Został zepchniety do głębokiej defensywy. Diablo niestety trochę za wolno się rozkręca, a z takimi zawodnikami nie jest to dobre. Nie ma też co liczyć u Drozda na kryzys kondycyjny jak u Czakijewa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 03:42 PM
Post: #40
RE: Opcje dla Diablo
Powiem tak. Z kimkolwiek, gdziekolwiek, byleby tylko Diablo wreszcie wyszedł na ring.
Co do Drozda. Bardzo nieprzyjemny rywal, chyba niezbyt pasujący Krzyśkowi. Dla mnie najbardziej prawdopodobny werdykt to zwycięstwo punktowe Rosjanina, szczególnie na jego terenie. Oczywiście jeśli do tej walki dojdzie, taki typ wstępny tylko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości