Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opcje dla Diablo
07-12-2013, 06:24 PM
Post: #1
Opcje dla Diablo
Pewnie odniesione zwycięstwo nad obowiązkowym pretendentem Fragomenim bardzo poprawiło sytuację Krzysztofa Włodarczyka. Chyba wreszcie wszyscy (on sam, trener, promotor i kibice) uwierzyli, że Diablo jest bokserem o dużych możliwościach. Otwierają się też przed nim ciekawe perspektywy zarówno sportowe, jak i finansowe. Warto przeanalizować kilka opcji:
a) opcja niemiecka (Marco Huck, Yoan Pablo Hernandez, Firat Arslan)
Na pewno najatrakcyjniejsza finansowo i stwarzająca szansę na unifikację pasów. Problem w tym, czy strona przeciwna będzie zainteresowana i skłonna zaryzykować. Na pewno jednak warto się starać.
b) opcja rosyjska (Denis Lebiediew, Grigorij Drozd, Rachim Czachkijew, Dmitrij Kudriaszow)
Po pięknym zwycięstwie nad Czachkijewem Diablo stał się rozpoznawalny w Rosji i może tam liczyć na walkę za dobre pieniądze.
c) opcja brytyjska (Nathan Cleverly, Tony Bellew)
Pobite w półciężkiej brytyjskie gwiazdy zapowiedziały przenosiny do cruiser, a Bellew już rzucił Włodarczykowi wyzwanie. Kasa na pewno byłaby niezła.
d) opcja australijsko - nowozelandzka (Brad Pitt, Daniel Ammann, Shane Cameron)
Tu z kolei można by liczyć na późne pokłosie walki z Greenem.
e) opcja afrykańska (Thabisso Mchunu, Danie Venter, Ilunga Makabu, Braimah Kamoko, Olunrewaju Durudola)
Przeciwnicy ciekawi, ale gorzej byłoby z kasą. Chyba, żeby udało się skłonić jakiegoś afrykańskiego satrapę do sfinansowania walki z państwowej kasy, tak jak kombinowali kiedyś z Mormeckiem
f) opcja polska (Tomasz Adamek)
Po porażce z Drozdem odpadł jako potencjalny rywal Masternak. Adamek na razie odrzucał propozycje, uznając, że Włodarczyk nie jest godzien, by z nim walczyć. Życie może jednak zweryfikować jego poglądy. W tej chwili to Diablo jest na fali, a Tomasz w ślepej uliczce. Być może "przyjdzie koza do woza", a wtedy będziemy mieć polską walkę stulecia. Frajda dla kibiców i duża kasa dla obydwu pewna, jak w banku.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2013, 08:13 PM
Post: #2
RE: Opcje dla Diablo
A z Tomkiem to w wadze ciężkiej czy cruiser?: >
Dla mnie po ew. Sosnowskim znów będzie walka w junior ciężkiej - życzę sobie unifikacji, aczkolwiek rewnanż z Czakijewem czy też walka z Drozdem (mimo wszystko wątpie by zagroził Krzyśkowi) byłyby chyba najlepsze pod względem rozgłosu/kasy.

Jeśli unifikacja to dla mnie marzeniem byłby Huck (a potem reszta), ale można zacząć od któregoś z innych mistrzów ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2013, 09:14 PM
Post: #3
RE: Opcje dla Diablo
Najbardziej prawdopodobna jest opcja rosyjska. Rewanż z Czakijewem lub Drozd. Po pokonaniu któregoś z nich, Hernandez lub Huck. Pytanie czy opcja niemiecka jest realna? Myślę, że jest, Diablo walczył z Greenem w Australii, z Czakijewem w Rosji i z Fragomenim w USA. To może i zawalczyć w Niemczech z którymś z obecnych czempionów. Tylko czy Huck lub Hernandez będą tego chcieli?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2013, 10:23 PM
Post: #4
RE: Opcje dla Diablo
Moim zdaniem Włodarczyk powinien po tej walce z Fragomenim zakończyć karierę i odejść w chwale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2013, 10:35 PM
Post: #5
RE: Opcje dla Diablo
Red Hawk
Good joke next please Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2013, 10:40 PM
Post: #6
RE: Opcje dla Diablo
@Joker
To nie był żart. Wkrótce wszyscy się przekonają, że najlepszym czasem na zakończenie kariery przez Włodarczyka była 3 walka z Frago.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2013, 10:48 PM
Post: #7
RE: Opcje dla Diablo
Ja sądze że Krzysiek ma jeszcze sporo do zrobienia w cruiser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 01:06 AM
Post: #8
RE: Opcje dla Diablo
Opcje niemieckie są ryzykowne i ekstremalnie ciężkie do zakontraktowania więc na to bym nie liczył.
Opcje rosyjskie to obecnie najlepsze opcje. Wszyscy w zasięgu Włodarczyka. Jego rozpoznawalność w Rosji jest teraz bardzo duża i proponowałbym "brać póki ciepłe". Lebedev lub Drozd - duże zainteresowanie i porządna kasa.
Opcje brytyjskie to też całkiem dobra opcja, co prawda nie za bardzo sportowa ale stosunek zarobku do łatwości walk jest bardzo korzystny.
Opcja australijsko - nowozelandzka to nie jest ciekawa opcja, która nie wzbudza ani zainteresowania ani raczej nie gwarantuje pieniędzy.
Opcja afrykańska dobra jeżeli Makabu pokona Kołodzieja co się oczywiście stanie i to bardzoSmile Z Mchunu bardzo odradzałbym walkę bo nic nie ma w niej do zyskania a zawodnik o takim stylu to coś potwornego dla Włodarczyka. Nic gorszego nie może spotkać na drodze w tej wadze.
Opcja polska - to się nie wydarzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 08:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2013 08:47 PM przez szalonyAli.)
Post: #9
RE: Opcje dla Diablo
A ) Najbardziej Włodarczykowi leży Hernandez ( myślę ,że Polak w klinczu mógłby mu pokazać jak się nokautuje krótkimi bombami Smile).Dlatego też włodarze Sauerlandu raczej na taką walkę nie pozwolą .Kalle Sauerland mówił z kolei o możliwej walce z huckiem ( po rewanżu z Arslanem ) . Krzyśkowi z kolei nie przeskadają walki na wyjeździe ( zresztą raczej wątpliwe czy nawet przy uczciwym sędziowaniu Krzysiek mógłby wypunktować kogoś z tej trójki ).Jednak są inne niuansy .I mimo ,że obie strony niby chcą walki trudno będzie to zakontraktować .
b)Kontrakt na walkę Czakijew Włodarczyk mówił chyba coś o obowiązkowym rewanżu ?Jak dla Mnie dla Krzyśka łatwiejsza była by walka z Drozdem .Mądrzejszy Czakijew mógłby sprawić Włodarczykowi większe problemy w rewanżu .Walka z Lebiedewem raczej mało prawdopodobna .
c)W Anglii jest jeszcze Afolabi , który jest dla Włodarczyka niewygodny .Za walkę z Cleverlym może dostać niezłą wypłatę .Jednak Krzysiek na dziś jest blisko zmiany kategorii na ciężką , ale kto wie jak to będzie ?
d)Ammann ?A z jakiej racji ? Cameron , a po co ani wielkich pieniędzy , ani nie to czego potrzeba Krzyśkowi ( walka może była możliwa wcześniej , a nie teraz ).Włodarczyk stoczy teraz arcytrudny bój z Sosnowskim Smile, a potem mówi o unifikacji lub zmianie kategorii.
e)Swego czasu mówiono o walce z Kayodem ( lecz ten zmienił kategorię )
f)Najbardziej prawdopodobna opcja Polska to Sosnowski .Adamek - Włodarczyk dojdzie do Niej chyba wtedy kiedy Jego stawką będzie pas Wagi ciężkiej ,którego posiadaczem będzie Adamek :-) .A więc raczej nieprędko .

Na chwilę obecną całkiem możliwa jest taka droga Krzyśka to :Sosnowski ,Czakijew lub Drozd , Huck ,zmiana kategorii na ciężką ( Vitalij kończy karierę , więc jest spora szansa na mistrzostwo , tylko kwestią pozostaje kto byłby mistrzem WBC i na jaką wypłatę Krzysiek mógłby liczyć).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 08:52 PM
Post: #10
RE: Opcje dla Diablo
Diablo to największy podróżnik z czołówki cruiser. Boksował już w Rosji, USA, Australii - wszędzie dając dobre efektowne walki. Teraz czas na uciszenie Brytyjczyków i walkę z Cleverly'm. Tego sobie życzę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości