Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andy Ruiz Jr
24-11-2013, 06:11 PM
Post: #1
Bug Andy Ruiz Jr
Co sądzicie o tym meksykańskim prospekcie? Ciekawa postać, która wkrótce może namieszać w czołówce czy kolejny balon? Zadziwiający jest fakt, iż ten młody bokser pomimo potężnej nadwagi (niższy i cięższy niż Arreola) ma naprawdę szybkie ręce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 06:16 PM
Post: #2
RE: Andy Ruiz Jr
Zdecydowanie BALON Big Grin

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 06:20 PM
Post: #3
RE: Andy Ruiz Jr
Faktycznie, trochę karykaturalny jest. Oglądałem jego pojedynek z Tor'em dziś w nocy.
Dla mnie średniak/balon - wydaje się mieć mocną szczękę i ogólnie daje radę wydolnościowo, ale garda dziurawa, balans praktycznie zerowy, praca nóg - no też tak raczej w miejscu. Łapki faktycznie pracują dobrze, zawodnik nie boi się wymian, jakaś kontra czy dwie też mu wczoraj weszły.
Ale jestem sceptyczny... obtłuszczony, zaokrąglony... taki drugi Chavez Jr. czy Solis - a z takiego super-boksera nie będzie. Z drugiej strony nie jest takim strasznym balonem bo coś tam potrafi i na szeeerokąąą czołówkę HW można go rzucać choćby dziś i wstydu nie przyniesie.

Mimo wszystko nie widzę go, chciałbym go zobaczyć z Głazkovem albo innym bokserem stawiającym bardziej na technikę niż wymiany i urywanie głów. Gdyby ktoś zmusił Ruiza Jr. do biegania po ringu, to ten mógłby mieć olbrzymi problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 06:20 PM
Post: #4
RE: Andy Ruiz Jr
Solis też ma szybkie ręce, ale wolne nogi z powodu nadwagi. Do pewnego poziomu można z takim mankamentem boksować i zwyciężać, ale mistrzem świata z bebechem raczej się nie zostanie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2013, 01:50 PM
Post: #5
RE: Andy Ruiz Jr
Balon. W oczy mi się rzuciły szybkie ręce i jako taka kondycja (ostatniej walki nie oglądałem niestety), nic poza tym. Myślę że porównywanie do Solisa jest przesadzone. Nie ma opcji żeby z tak zapuszczonego chłopa mogło coś być.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2014, 08:37 PM
Post: #6
RE: Andy Ruiz Jr
Ciekawa postać ten Ruiz.
Lubi pójść na wymiany, bardzo szybkie ręce, szczęka wydaje się być w porządku. Praca nóg może nie antylopa ale też nie hipopotam.
Co do jego sylwetki to prezentuje się okropnie ale to jest raczej jakaś genetyczna wada niż efekt karmienia się żarciem z fast foodów.
Największym mankamentem poza tym wizualnym wydaje się być obrona (tak dziurawa garda jak i brak ruchu głową). Już Hamer mu sporo ciosów w dwóch pierwszych rundach nawsadzał...
To może być jeden z bardziej widowiskowych ciężkich już niedługo. Mam nadzieję, że po Hamerze dobór jego rywali nie będzie schodził poniżej pewnego poziomu. Myślę, że jego walka z Arreolą a nawet Szpilką to byłyby brutalne bitki.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2014, 09:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2014 09:11 PM przez Joker.)
Post: #7
RE: Andy Ruiz Jr
Sander
Trener Ruiza jr powiedział że Andy ma jedną poważną wade zeżre wszystko co mu się podsunie.Co do walk z Arreolą nie zawalczy a ze Szpilką wygrywa w okolicach 7 rundy(jak nie wcześniej).
Ja bym go chętnie zobaczył z Chisorą a znając Derecka walka jak najbardziej do zrealizowania. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 06:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2014 06:11 PM przez Martin.)
Post: #8
RE: Andy Ruiz Jr
O Andym Ruizie wspomniał ostatnio Szpilka, po zwycięstwie nad Adamkiem. Jakbyście widzieli taki pojedynek?
Szybkościowo Artur by go chyba zajechał...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 06:18 PM
Post: #9
RE: Andy Ruiz Jr
Napisałbym że Andy by zajechał Szpilke do 5 rundy ale boje sie reakcji innych więc się powstrzymam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2014, 06:25 PM
Post: #10
RE: Andy Ruiz Jr
Ruiz jest niedoceniany przez swój wygląd. Powiem tak - mam nadzieję, że Artur póki co się z Andy'm nie zmierzy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości