Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yoan Pablo Hernandez
24-11-2013, 01:00 AM
Post: #1
Bug Yoan Pablo Hernandez
Powracający po 14-miesięcznej przerwie Yoan Pablo Hernandez pokazał się z dobrej strony i w efektownej walce rozbił Aleksiejewa. Przyznaję, że trochę nie doceniałem sKubańczyka. Kto teraz spróbuje odebrać mu pasy IBF i The Ring?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 09:46 AM
Post: #2
RE: Yoan Pablo Hernandez
Opcji jest wiele. Na pewno nie dojdzie przyajmniej w najbliższym czasie do walk pomiędzy Huckiem, Włodarczykiem i Hernandezem. Huck walczyć ma teraz z Arslanem, Diablo z Fragomenim a później może z Drozdem ew. rewanż z Czakijewem. Ja bym chętnie zobaczył Kubańczyka z Mchunu albo Makabu.
Być może Wasyl załatwi wypłatę życia dla Kołdzieja...? Walka z Hernandezem po obijaniu kolejnych bumów to by było coś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 01:10 PM
Post: #3
Bug RE: Yoan Pablo Hernandez
(24-11-2013 09:46 AM)Martin napisał(a):  Ja bym chętnie zobaczył Kubańczyka z Mchunu
Ciekawie to by wyglądało ze względu na 20 cm różnicy wysokości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 01:19 PM
Post: #4
RE: Yoan Pablo Hernandez
@Metzger
Hernandez taki wysoki czy Mchunu niski?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 01:35 PM
Post: #5
RE: Yoan Pablo Hernandez
Hernandez, Huck, Włodarczyk i Lebiediew tworzą teraz dość wyrównaną czołówkę bez wyraźnego lidera. Ten układ mogą naruszyć najprędzej bokserzy z Afryki (Mchunu, Makabu, Durudola, Venter) lub ze Wschodu (Kuczer, Drozd, Usyk, Czakijew, Kudriaszow)

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 02:21 PM
Post: #6
Bug RE: Yoan Pablo Hernandez
(24-11-2013 01:19 PM)RedHawk napisał(a):  @Metzger
Hernandez taki wysoki czy Mchunu niski?
Jedno i drugie. Ale wzrost 173 cm dla cruisera to ewenement. Floyd ma tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 02:56 PM
Post: #7
RE: Yoan Pablo Hernandez
Myślę, że w teamie Diablo powinni błyskawicznie reagować i doprowadzić do rozmów prowadzących do walki z Hernandezem co będzie prowadzić (a jakże) do zwiększenia liczby pasów.
Z jednej strony czołówka wyrównana, z drugiej jakoś nie mogę pozbyć się wrażenia, że Diablo jest z nich naprawdę najlepszy (dobra, jeszcze Huck dałby mu dobrą wojnę).

Jak tylko w głowie będzie poukładane, to Diablo powinien zrobić hyper-unification w międzyczasie obijając journeymanów z ciężkiej (Sosnowski).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2014, 08:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2014 08:24 AM przez Krzych.)
Post: #8
RE: Yoan Pablo Hernandez
16 sierpnia Hernandez-Arslan. Ciekawa koncepcja i już podobno pewna. Arslanowi się powodzi pod koniec karierySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 11:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2015 11:27 PM przez Metzger.)
Post: #9
Bug RE: Yoan Pablo Hernandez
Jan Paweł ogłosił zakończenie kariery. W najbliższym czasie ma mieć przeprowadzone operacje na kolanie i łokciu. Na dodatek w niemieckich mediach pojawiły się doniesienia o problemach finansowych Kubańczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 09:11 AM
Post: #10
RE: Yoan Pablo Hernandez
Smutna wiadomość. To był bokser o dużym potencjale, a przy tym sympatyczny człowiek, u którego nigdy nie dostrzegłem śladów gwiazdorstwa. Mógł osiągnąć w boksie znacznie więcej, niż osiągnął.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości