Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hernandez vs Aleksiejew
24-11-2013, 09:50 PM
Post: #21
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Cytat:Obok Lebiediew vs Jones to druga najlepsza walka cruiser w tym roku jak dla mnie.
Boże, przeczytałem "obok Lebiediew vs Jonak" i zrobiłem taki wytrzeszcz, że nie mogłem domknąć powiek ; D

Cytat: ponieważ YPH w rundach 6, 7, 8, 9 potykał się o własne nogi.
- piękną dajesz rekomendacje urzędującemu mistrzowi, który niby może powalczyć z Huckiem czy Diablo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 10:04 PM
Post: #22
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Jasne, że może. Była to mega intensywna walka i ogromnemu zmęczeniu nie można się dziwić. Cios za cios.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 10:06 PM
Post: #23
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Nadrobiłem zaległość i wbrew powszechnym opiniom Hernandez mnie nie przekonał. Zdecydowanie bardziej podobał mi się w starciu z Cunnem II. Oczywiście, walka była świetna, ale @Sander ma rację z tą kondycją. Drugi podopieczny Sauerlanda, który w tej walce po 5 rundzie nie miał siły. Tak naprawdę, to Alekseev prowadził walkę od pewnego czasu, aż do nokautu... No cóż, nie było co zbierać, jednak nie wiem czy się ze mną zgodzicie (myślę, że nie), ale to był czysty przypadek. Yoann machnął ręką i akurat trafił...
Walka świetna, chyba najlepsza wczorajszej nocy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2013, 09:31 PM
Post: #24
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Hernandez wcale nie jest taki szklany przyjął swoje od Rossa i Aleksiejewa i przetrwał.Po tej walce wiemy już że na Hernandeza dobrą metodą jest cios prosty przednią ręką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości