Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Hernandez vs Aleksiejew
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Przed nami walka o mistrzostwo świata w wadze juniorciężkiej pomiędzy Yoanem Pablo Hernandezem a Aleksandrem Aleksiejewem. Stawką pas federacji IBF.
Pojedynek już w sobotę na gali w Bambergu w Niemczech.
Kto wg Was jest faworytem i dlaczego?
Hernandez, bo jest lepszym pięściarzemSmile
Aleksiejew bo skoro Hernandez jest lepszy to poczuje sie zbyt pewnie i zlekcewazy swego rywala, ktory to wykorzysta okazje.

A tak w ogole to cruiser jest slaba i ten pojedynek mimo ze o pas to emocji we mnie nie wzbudza. Wiadomo ze Diablo ich wszystkich sklada.
Ja tam widzę spore szanse Aleksejewa .Mam jeszcze przed oczami to co zrobił z Nim Lebiedev . Ale Aleksejev poprafił się od walki z Nim i w dodatku ma niewygodny dla Hernandeza styl .
Jan Paweł jest dobrym bokserem, ale czasem zachowuje się tak jakby w ringu przebywał za karę. Jeżeli zawalczy aktywniej niż z Rossem, to powinien spokojnie wypunktować Aleksiejewa.
Pamięta ktoś jeszcze jak inny mocny bijący leworęczny, Braithwaite, przejechał się po Hernandezie?
Dla mnie walka 50/50, może Hernandez ustrzeli Alekseeva, może na odwrót, ale stawiam na niespodziankę ze względu na nieaktywność Hernandeza.
Trzeba wziąć pod uwagę to, że Hernandez długo nie boksował i ciężko powiedzieć jak się zaprezentuje. Aleksiejew będzie niewygodnym rywalem dla Kubańczyka dlatego liczę po cichu na niespodziankę bo taką byłaby jednak porażka Hernandeza. Poza tym jest on w moim subiektywnym rankingu mistrzów CW niżej niż Huck i Włodarczyk.
Pomiędzy oboma przeciwnikami istnieje zaskakująco dużo podobieństw. Zarówno Hernandez, jak i Aleksiejew to wysocy mańkuci o dobrej technice, silnym ciosie, szklanej szczęce i niepewnej psychice trenowani przez niemieckich trenerów starszej generacji. W szczegółach Aleksiejew jest trochę szybszy i trochę mniej szklany, dlatego daję mu minimalnie więcej szans na zwycięstwo (przy uczciwym sędziowaniu).
@Gogolius
Czyli według Ciebie teoretycznie lepszy pięściarz przegra ze słabszym pięściarzem bo dzięki swoim umiejętnościom poczuje się zbyt pewnie i zlekceważy przeciwnika? co Ty ćpiesz? Big Grin
A mało to było takich przypadków? : P
Z wielką siłą idzie w parze wielka odpowiedzialność (i wielka pewność siebie).
No a tak serio, to trzymam kciuki za Aleksiejewem ale bez konkretnych powodów.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie