Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hernandez vs Aleksiejew
23-11-2013, 12:30 PM
Post: #11
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Dla mnie faworytem Yoan Pablo i to na jego wygraną postawiłbym pieniądze.

Aleksiejew nie jest mistrzem obrony (dużo miejsca nad prawą ręką pozostawia co w walce z mańkutem jest jeszcze bardziej niebezpieczne), praca nóg też nie powala - Hernandez podoba mi się w tej kwestii o wiele bardziej. Balans, dynamika, ofensywa - tutaj też Kubańczyk robi na mnie większe wrażenie. Aleksiejew boksuje bez błysku nieco zbyt statycznie.
Jak na powrót po długiej przerwie to Aleksiejew jest wymagającym rywalem ale mimo wszystko dla mnie YPH sobie poradzi.

Mój typ : Hernandez KO/TKO.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 05:34 PM
Post: #12
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Jestem raczej osamotniony ale stawiam na zwycięstwo Aleksejewa przed czasem w ostatnich rundach .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 05:38 PM
Post: #13
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Sytuacja w wadze cruiser wbrew temu co się mówi, jest interesująca. Nie ma jednego dominatora, jest 3 championów i szeroka czołówka, która każdemu z mistrzów może sprawić sporo problemów. Zwycięstwo Aleksiejewa jeszcze bardziej by tą kategorię urozmaiciło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 12:47 AM
Post: #14
RE: Hernandez vs Aleksiejew
No i jednak się nie sprawdziło to co mówiłem Smile .Aleksiejew okazał się jednak zbyt szklany na bycie mistrzem .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 01:16 AM
Post: #15
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Kurde, czytam że przezaczepista walka była... tę na pewno trzeba będzie wyhaczyć : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 09:16 AM
Post: #16
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Wygrana Hernandeza, ale rodziła się w bólach. Walka mogła się podobać, były emocje. Aleksiejew to niezły bokser, ale faktycznie zbyt szklany by móc być mistrzem w CW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 01:26 PM
Post: #17
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Przy obustronnie szklanych szczękach rozstrzygnęła większa siła ciosów (lub może ich lepsza precyzja) Hernandeza. Aleksiejew raczej definitywnie stracił szanse na odegranie poważniejszej roli w zawodowym boksie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 01:47 PM
Post: #18
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Jonak tak mnie uśpił swoją walką, że przegapiłem tę walkę i dopiero na galę w Makau się obudziłemSad Słyszałem, że walka świetna, a Hernandez po raz kolejny udowodnił, że nie jest przypadkowym mistrzem. To naprawdę dobry zawodnik. Od początku stawiałem na jego zwycięstwo (tak, postawiłem w bukmacherze na Alekseeva, ale bukmacher rządzi się swoimi prawami) i się nie pomyliłem. Ciężko cokolwiek napisać jak nie widziało się walki, ale myślę, że walka Hernandeza z Kołodziejem to jakieś nieporozumienie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 09:04 PM
Post: #19
RE: Hernandez vs Aleksiejew
całkiem dobra walka ale ko to była wisienka na torcie, taki luz to trzeba miec made in Cuba, Uli Wegner przez 120 lat nie zdołałby swojego podopiecznego tak ociosać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 09:41 PM
Post: #20
RE: Hernandez vs Aleksiejew
Obok Lebiediew vs Jones to druga najlepsza walka cruiser w tym roku jak dla mnie.

Mimo dwóch kd Aleksiejew miał szansę to wygrać ponieważ YPH w rundach 6, 7, 8, 9 potykał się o własne nogi.

Otwarta i zacięta walka, prawa ręka Rosjanina zdecydowanie za nisko co w połączeniu z kruchą szczęką dało taki a nie inny obraz walki.

Co do KO to cóż.. Siatkarski gwóźdź - nie było czego zbierać.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości